Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA Α' Φάση 2018/19

SCORERS

# Name Team Goals
1 ADAM NEMEC ΠΑΦΟΣ F.C. 16
2 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 15
3 RUBEN JURADO FERNANDEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 15
4 NUNO MIGUEL MORAIS BARBOSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 13
5 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12
6 KINGSLEY UGOCHUKWU ONUEGBU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11
7 FACUNDO ABEL PEREYRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11
8 IVAN CARLOS FRANCA COELHO ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10
9 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
10 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
11 EMILIO JOSE ZELAYA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10
12 IOANNIS PITTAS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 9
13 MOHAMMAD MOUSA SULEIMAN MOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9
14 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 9
15 LEONARDO NATEL VIEIRA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
16 JORDI GOMEZ GARCIA PENCHE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
17 MATIJA SPOLJARIC ΑΛΚΗ Ορόκλινη 8
18 IOANNIS TARALIDIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8
19 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 8
20 DAVID GERARDO RAMIREZ RUIZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
21 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7
22 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
23 FOTIOS PAPOULIS ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
24 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6
25 PAUL STEFAN BATIN ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 6
26 JENS COOLS ΠΑΦΟΣ F.C. 6
27 ALEXANDRE AFONSO DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
28 DANIJEL PRANJIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
29 ANTREAS MAKRIS ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
30 MINAS ANTONIOU ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 5
31 ANDRE SCHEMBRI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
32 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
33 IEVGEN PAVLOV ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
34 GIORGOS KATSIATI ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
35 NILS ZATL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
36 GIANNIS MAIROU ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
37 NIKA KACHARAVA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
38 KEVIN BRU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
39 IOANNIS HADJIVASILI ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
40 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
41 LORENZO RIERA ORTEGA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
42 NIKOLAS IOANNOU ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
43 DIMITRIOS KOLOVOS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
44 EL HEDI BELAMEIRI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
45 HECTOR YUSTE CANTON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
46 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
47 JOAN GUILLEM TRUYOLS MASCARO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
48 ROMAN BEZJAK ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
49 APOSTOLOS GIANNOU Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
50 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
51 ENRIQUE BOULA SENOBUA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
52 DAVID CATALA JIMENEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
53 EMILIO NSUE LOPEZ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
54 SHOVAL GOZLAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
55 VASILEIOS PAPAFOTIS ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
56 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
57 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
58 FEDERICO IVAN RASIC ΠΑΦΟΣ F.C. 3
59 MARINOS TZIONI ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
60 ADRIAN SARDINERO CORPA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
61 GHAYAS ZAHID ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
62 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
63 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
64 DOUGLAS FERREIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
65 NILS TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
66 ANDREAS STAVROU ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
67 JORGE LARENA AVELLANEDA ROIG Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
68 VINCENT NICOLAS BESSAT ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
69 REZA GHOOCHANNEJHAD ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
70 MIKEL GONZALEZ DE MARTIN MARTINEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
71 MARIOS ILIA ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
72 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
73 MARKO ADAMOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
74 ANTREAS KARO ΠΑΦΟΣ F.C. 2
75 ANTONIO JAKOLIS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
76 FRANCO VALENTIN FLORES ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
77 KONSTANTINOS MINTIKKIS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
78 BOGDAN ALEXANDRU MITREA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
79 IVAN FUSTAR ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
80 EFSTATHIOS ALONEFTIS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
81 BEKA MIKELTADZE ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
82 LEANDRO MIGUEL PEREIRA DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
83 HECTOR ALEXANDER HEVEL Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
84 VALENTIN SEBASTIEN ROGER ROBERGE ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
85 GORDON SCHILDENFELD ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
86 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
87 NOOR FARSHAD ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
88 SOKRATIS FITANIDIS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
89 NORBERT SANDOR BALOGH ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
90 KUAGICA SEBASTIAO BONDO DAVID ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
91 SASA MARKOVIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
92 DANIEL AQUINO PINTOS Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
93 JOAN ANGEL ROMAN OLLE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
94 ALBERTO SANSINENA CHAMORRO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
95 NICOLAS MARCELO STEFANELLI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
96 MORTEN NICOLAS RASMUSSEN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
97 RAFAEL EDUARDO ACOSTA ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
98 CRISTIAN MONTES LOPEZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
99 ANDREAS AVRAAM ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
100 ISMAEL LOPEZ BLANCO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
101 MUSTAPHA CARAYOL ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
102 CHARALAMPOS MAIRIAS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
103 FIDELIS CHRISTOPHER IRHENE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
104 OMAR REISS ROWE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
105 CARLOS ROBERTO DA CRUZ JUNIOR ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
106 PETROS PsICHAS ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
107 ALEKSANDR DOVBNIA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
108 KIPROS CHRISTOFOROU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
109 OLIVER BUFF ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
110 DOSSA MOMADE OMAR HASSAMO JUNIOR ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
111 NIKOS ENGLEZOU ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
112 DUSHKO TRAJCHEVSKI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
113 CHRISTOS MANTOVANI ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
114 DIMITRIS CHRISOSTOMOU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
115 LOUKAS VINTRA ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
116 IGNACIO CASES MORA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
117 KIRE MARKOSKI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
118 DAVID GABRIEL FABRICE FAUPALA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
119 BENJAMIN AKOTO ASAMOAH ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
120 IGOR SILVA DE ALMEIDA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
121 ESTEBAN FERNANDO SACHETTI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
122 DENISS RAKELS ΠΑΦΟΣ F.C. 1
123 HRVATSKO PRCE FRANJO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
124 TONIA D-LEO TISDELL ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
125 BARROS SOARES ALEXANDRE MIGUEL ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
126 CHRISTOS GOUILER ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
127 SEKOU KEITA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
128 ANTONIS KOUMIS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
129 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
130 DIMITRIS CHRISTOFI ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
131 STEFANOS MOUKTARIS ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
132 STAIRINOS KONSTANTINOU ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
133 FANOS KATELARIS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
134 GERASIMOS FILAKTOU ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
135 IOANNIS KOSTI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
136 EYONG TAKANG ENOH ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
137 ORLIN STAROKIN ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
138 ERWIN GUILLAUME KOFFI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
139 JARCHINO ANGELO ROBERTO ANTONIA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
140 VLADIMIR BOLJEVIC ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
141 VASILEIOS VALLIANOS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
142 ALASTAIR DAVID REYNOLDS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
143 ANDERSON CORREIA DE BARROS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
144 GEORGIOS VASILEIOU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
145 ION GAZTANAGA ARROSPIDE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
146 ALFONSO ARTABE MECA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
147 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
148 GONZALO EULOGIO ZARATE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
149 GIORGOS EFRAIM ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
150 ROMAN GOLOBART BENET ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
151 ANDRE FILIPE CUNHA VIDIGAL ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
152 WILDSON SILVA DE MELO ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
153 RICARDO ALEXIS LABORDE LEON ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by