1η Αγωνιστική

23-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-5
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
4-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
Galacticos Football Club
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-7
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-6
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

2η Αγωνιστική

30-Σεπτεμβρίου-2018
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
12-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
5-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-5
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-3
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2-1
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-3
Galacticos Football Club

3η Αγωνιστική

07-Οκτωβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-5
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
2-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-3
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Galacticos Football Club
3-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
8-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-5
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

4η Αγωνιστική

14-Οκτωβρίου-2018
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
7-0
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2-1
Galacticos Football Club
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

5η Αγωνιστική

21-Οκτωβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-5
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Galacticos Football Club
5-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-11
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
7-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

6η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
1-0
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
Galacticos Football Club
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
28-Οκτωβρίου-2018
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-3
ΠΑΦΟΣ F.C.

7η Αγωνιστική

04-Νοεμβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-6
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
0-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Galacticos Football Club
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
5-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
6-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
5-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

8η Αγωνιστική

11-Νοεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-2
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
4-0
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
0-1
Galacticos Football Club
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
5-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

9η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
18-Νοεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
Galacticos Football Club
3-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-3
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-5
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

10η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-8
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
25-Νοεμβρίου-2018
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-4
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
5-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
4-1
Galacticos Football Club
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

11η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
02-Δεκεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
10-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-7
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Galacticos Football Club
8-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
9-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
5-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
1-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

12η Αγωνιστική

09-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-6
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-4
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-8
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-7
Galacticos Football Club
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
10-1
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-3
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

13η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
16-Δεκεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
6-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
1-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Galacticos Football Club
3-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
7-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14η Αγωνιστική

23-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
7-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-2
Galacticos Football Club
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-1
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15η Αγωνιστική

13-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
5-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
7-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Galacticos Football Club
4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16η Αγωνιστική

20-Ιανουαρίου-2019
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-1
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-4
Galacticos Football Club
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-6
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
2-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

17η Αγωνιστική

27-Ιανουαρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-4
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
8-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Galacticos Football Club

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
30-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-7
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
7-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Galacticos Football Club
0-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
11-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

18η Αγωνιστική

03-Φεβρουαρίου-2019
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-1
Galacticos Football Club
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
8-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
4-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-6
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
6-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

19η Αγωνιστική

10-Φεβρουαρίου-2019
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
15-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-6
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
7-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
7-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-3
ΠΑΦΟΣ F.C.
Galacticos Football Club
4-3
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
0-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

1η Αγωνιστική

23-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-5
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
4-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
Galacticos Football Club ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-7
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-6
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

30-Σεπτεμβρίου-2018
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
12-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
5-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-5
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-3
ΠΑΦΟΣ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2-1
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-3
Galacticos Football Club ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

07-Οκτωβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-5
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
2-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-3
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
Galacticos Football Club
3-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
8-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-5
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

14-Οκτωβρίου-2018
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
7-0
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2-1
Galacticos Football Club ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

21-Οκτωβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-5
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
Galacticos Football Club
5-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-11
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
7-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
1-0
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
Galacticos Football Club ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
28-Οκτωβρίου-2018
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-3
ΠΑΦΟΣ F.C. ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

04-Νοεμβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-6
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
0-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
Galacticos Football Club
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
5-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
6-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
5-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

11-Νοεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-2
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
4-0
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
0-1
Galacticos Football Club ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
5-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ
Περισσότερα
18-Νοεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
Galacticos Football Club
3-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-3
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-5
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-8
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
25-Νοεμβρίου-2018
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-4
ΠΑΦΟΣ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
5-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
4-1
Galacticos Football Club ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
02-Δεκεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
10-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-7
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
Galacticos Football Club
8-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
9-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
5-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
1-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

09-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-6
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-4
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-8
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-7
Galacticos Football Club ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
10-1
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-3
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
16-Δεκεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
6-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
1-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
Galacticos Football Club
3-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
7-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

23-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
7-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-2
Galacticos Football Club ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-1
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

13-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
5-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
7-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΑΣΠΙΣ ΙΔΑΛΙΟΥ (ΠΟΤΑΜΙΑ)
Περισσότερα
Galacticos Football Club
4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

20-Ιανουαρίου-2019
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-1
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-4
Galacticos Football Club ΓΗΠΕΔΟ MAINPLAY, ΠΕΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-6
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
2-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

27-Ιανουαρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-4
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
8-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
Galacticos Football Club

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΑΣΠΙΣ ΙΔΑΛΙΟΥ (ΠΟΤΑΜΙΑ)
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
30-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΑΣΠΙΣ ΙΔΑΛΙΟΥ (ΠΟΤΑΜΙΑ)
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-7
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
7-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
Galacticos Football Club
0-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
11-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

03-Φεβρουαρίου-2019
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-1
Galacticos Football Club ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
8-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
4-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ MAINPLAY, ΠΕΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-6
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
6-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

10-Φεβρουαρίου-2019
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
15-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-6
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
7-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
7-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-3
ΠΑΦΟΣ F.C. ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
Galacticos Football Club
4-3
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΑΣΠΙΣ ΙΔΑΛΙΟΥ (ΠΟΤΑΜΙΑ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
0-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by