ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ



 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

 26η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητής ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΑΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
Παρατηρητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
15:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ Alexander College 2018/19

 26η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ - ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ - ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
Παρατηρητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15:30
Στάδιο ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
15:30
Στάδιο ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Β΄ Κατηγορίας 2018/19

 23η Αγωνιστική

Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
15:30
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΛΙΑΠΠΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
15:30
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΟΙΖΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

 25η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ

Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΛΟΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΛΚΗ Ορόκλινη - Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ - ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ-
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ

ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
15:30
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΙΣΙΑΡΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2019 / Α' Όμιλος

 5η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΙΚΗΤΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ

Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΡΗΣ

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ

Liverpool F.C. International Academy Cyprus - Galacticos Football Club
10:00
Στάδιο Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2019 / Β' Όμιλος

 5η Αγωνιστική

Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΑΛΚΗ Ορόκλινη - Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΑΚΟΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2018/19

 24η Αγωνιστική

Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
10:00
Στάδιο OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΛΟΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΑΛΚΗ Ορόκλινη
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΟΙΖΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 - ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2018/19

 24η Αγωνιστική

Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ - Liverpool F.C. International Academy Cyprus
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
12:00
Στάδιο OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
12:00
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
12:00
Στάδιο "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2019

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΠΑΦΟΣ F.C.
10:00
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ

 Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2019

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΠΙΡΙΠΙΤΣΗΣ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΟΥΤΙΔΗΣ

 Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2019

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΠΑΦΟΣ F.C.
12:00
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
12:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
Β' Βοηθός Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ

 Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2019

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΟΥΤΙΔΗΣ

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΠΙΡΙΠΙΤΣΗΣ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.

 Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2019

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
10:00
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ-
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΑΓΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ

 Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2019

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΡΙΣΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ

 Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17 2019

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
12:00
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ-
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

 Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17 2019

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΡΚΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΡΙΣΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
12:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ

 Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 2018/19

 8η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
11:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ MINI FOOTBALL Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

APOLLON LADIES - BARCELONA FA PYRGOS LIMASSOL
11:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ
Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικείου Ποδοσφαίρου 2018/19

 2η Αγωνιστική

Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019

ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
11:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
11:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΛΙΑΠΠΗΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ

ΠΑΦΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών
11:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

BARCELONA FA PYRGOS LIMASSOL - APOLLON LADIES
11:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Τέταρτος Διαιτητής: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by