Κύπελλο Κύπρου Coca Cola Α',Β' Κατηγορίας 2018/19 - Προημιτελική Φάση

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 FEDERICO IVAN RASIC ΠΑΦΟΣ F.C. 5
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
3 RUBEN JURADO FERNANDEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
4 ΝΕΣΤΩΡ ΜΥΤΙΔΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
6 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
7 NORBERT SANDOR BALOGH ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
8 ADNAN AGANOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
9 ADAM NEMEC ΠΑΦΟΣ F.C. 3
10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
11 ARMICHE ORTEGA MEDINA ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
12 DANIEL SIKORSKI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
13 DIMITAR IVANOV MAKRIEV ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
14 LEONARDO NATEL VIEIRA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
15 LEANDRO MIGUEL PEREIRA DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
16 EDWARD MASHINYA ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
17 DANIJEL PRANJIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
18 FACUNDO ABEL PEREYRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
19 NIKA KACHARAVA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
20 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
21 ΠΕΤΡΟΣ ΨΥΧΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
22 ΘΑΝΕΛΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
23 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
24 ANDRE FILIPE CUNHA VIDIGAL ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
25 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
26 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
27 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
28 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
29 KINGSLEY UGOCHUKWU ONUEGBU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
30 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
31 ΣΑΒΒΑΣ ΓΚΕΝΤΣΟΓΛΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
32 GORDON SCHILDENFELD ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
35 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
36 MUSTAPHA CARAYOL ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
37 ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΚΟΥΜΑΣΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
38 KEVIN BRU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
39 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
40 ANDRE SCHEMBRI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
41 SARR MAGATTE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
42 DOSSA MOMADE OMAR HASSAMO JUNIOR ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
43 ΗΛΙΑΣ ΒΑΤΤΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
44 GHAYAS ZAHID ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
45 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
46 ANDRE FERREIRA TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
47 MARKO ADAMOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
48 JARCHINO ANGELO ROBERTO ANTONIA ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
49 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
50 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
51 IVAN SCHRANZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
52 JARCHINO ANGELO ROBERTO ANTONIA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
53 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΚΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
54 LLUIS SASTRE REUS Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
55 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΟΥΗΛΕΡ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
56 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
57 BEKA MIKELTADZE ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
58 IVAN MALON ARAGONES ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
59 JENS COOLS ΠΑΦΟΣ F.C. 1
60 DAVID GERARDO RAMIREZ RUIZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
61 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
63 LUIZ MARCELO MORAIS DOS REIS ΠΑΦΟΣ F.C. 1
64 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
65 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
66 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΦΟΣ F.C. 1
67 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
68 HRVATSKO PRCE FRANJO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
69 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
70 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΩ ΠΑΦΟΣ F.C. 1
71 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
72 RAFAEL EDUARDO ACOSTA ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
73 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
74 ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΙΚΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
75 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
76 DAVID GABRIEL FABRICE FAUPALA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
77 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
78 RAOUL CEDRIC LOE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
79 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
80 JEAN LUC GBAYARA ASSOUBRE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
81 KIRE MARKOSKI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
82 DAVID CATALA JIMENEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by