Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2020/21

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΜΑΡΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 13
2 DANIEL SIKORSKI ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12
3 ΜΙΧΑΗΛ ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 12
4 ΣΕΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10
5 VICTOR OLUYEMI OLATUNJI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 9
6 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΑΝΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 9
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΚΚΑΡΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 8
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 8
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 8
10 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 7
11 ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 7
12 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΒΙΘΗΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 7
13 UROS PALIBRK ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6
14 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 6
15 MARIJAN SUTO ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
16 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 6
18 LUIZINHO DA SIILVA ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 6
19 FRANCISCO GONCALVES SACALUMBO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5
20 ALEJANDRO BRIAN BARBARO ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
21 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΚΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5
23 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
24 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
25 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
26 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 5
27 ETTORE SIRIO BALLESTRACCI ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
28 DAVIT HOVSEPYAN ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
29 EDUARDO PINCELI ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4
30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
31 LUCAS DA SILVA SANTOS ALVES ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
32 ANDRE DE OLIVEIRA SILVA FARINHA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
33 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
34 SALIF SANGARE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
36 RUBENILSON DOS SANTOS DA ROCHA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
37 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
38 JACK WILLIAM HALLAHAN ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
39 ΣΙΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
40 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΙΕΡΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
41 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΙΑΚΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
42 LUIZ FELIPE DE SOUSA DA SILVA ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
43 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
44 FACUNDO JEREMIAS GUICHON SISTO ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
45 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
46 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΠΑΡΤΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
48 FRANCIS WILLIAM AVOCE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3
49 BERNARDO MASCARENHAS DINIZ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
50 ΡΑΦΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
51 ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
52 MAXWELL ANKOMAH ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
53 SERGIO MANUEL MONTEIRO SEMEDO ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
54 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
55 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
56 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3
57 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
58 BERT JOHAN ESSELINK ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
59 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
60 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
61 ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
62 DIOGO EMANUEL ALVES RAMOS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
63 ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΚΟΥΜΑΣΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
64 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΑΘΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
65 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
66 THIJS PIETER JOB TIMMERMANS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
67 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
68 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
69 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΤΖΙΟΥΡΗ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
70 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
71 STJEPAN SALIC ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
72 DOUGLAS OZIAS REIS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
73 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΝΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
74 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
75 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
76 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΛΙΛΛΗΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
77 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
78 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
79 JOAN TOMAS CAMPASOL ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
80 ΑΝΤΡΕΑΣ ΗΛΙΑ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
81 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
82 NUNO MIGUEL DE ALMEIDA COSTA LOPES ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
83 MATTIA CINQUINI ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
84 EMMANUEL MBELLA ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
85 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΟΥΤΡΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
86 ΕΥΔΩΡΑΣ ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
87 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΣΠΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
89 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
91 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
92 MIHOVIL SUTALO ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
93 ΚΩΝΣΤΑNTΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
94 MAJOK MAJOK ABRAHAM RIEL ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
95 JAMES MASANGO AKALE ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
96 ANDERSON OTUMFOUR DARKWA Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
97 ΜΑΡΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
98 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
99 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΠΑΧΤΑΛΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
100 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
101 EZIAMAKA COLLINS IKENNA ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
102 PEDRO HENRIQUE FERREIRA WALCZAK Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
103 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΛΛΙΔΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
104 CONNOR MCKINNON WYLIE LESTER FLYNN GILLESPIE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
105 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΙΡΙΝΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
106 NICKEL RONALDO ORR ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
107 DANIJEL PRANJIC ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
108 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
109 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΚΑΤΖΙΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
110 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΤΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
111 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
112 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
113 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
114 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
115 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
116 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΣΙΑΗΛΛΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
117 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
118 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
119 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΛΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
120 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΡΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
121 ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
122 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΡΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
123 HRISTIAN ANDONIS FOTI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
124 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
125 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
126 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΙΗ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
127 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
128 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
129 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
130 TYLER SHAUN MASSIMO ATTARDO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
131 ARISTEU PLOTASIO CAMPANATI NETO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
133 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
134 AISLAN PAULO LOTTICI BACK ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
135 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
136 LAWRENCE PANDA ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
137 ABOUBAKAR KARAMOKO ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
138 ΑΝΙΟ ΠΟΤΣΗ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
139 ΚΡΙΣΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
140 ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
141 EVANDRO PINTO GOMES ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
142 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
143 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
144 IRFAN SADIK ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
145 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
146 DAVID BJELOBRK ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
147 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
148 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
149 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
150 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
151 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
152 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
153 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
154 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΝΟΜΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
155 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΛΕΤΙΝΑΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
156 ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΚΛΑΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΠΡΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
159 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
160 MARCO CRIACO ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
161 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
162 OSMAN KOROMA ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
163 ALAM FERNANDO GALINDO GAJON ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
164 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΑΤΗ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
165 ΡΑΦΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
166 PATRICK WESSELY Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
167 ΣΥΜΕΩΝ ΚΚΟΝΕ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
168 BADRA ALI SAMAKE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
169 GERAUD REGIS NSELE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
170 MARIAN ALEXANDRU MARTINAS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
171 ΦΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
172 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
173 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
174 ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
175 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
176 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
177 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
178 KEVIN BERNARD VAN KIPPERSLUIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent