Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA Α' Φάση 20/21

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 NICOLAS JEAN PIERRE DIGUINY ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16
2 GIORGI KVILITAIA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 14
3 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13
4 ONNI JOHANNES SIMONPOIKA VALAKARI ΠΑΦΟΣ F.C. 13
5 RYAN YACINE MMAEE A NWAMBEBEN ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 13
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12
7 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΡΟΥΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12
8 TOMAS WAGNER ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12
9 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12
10 DANILO CIRINO DE OLIVEIRA ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΜΑΝΤΖΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10
12 JOSE RAFAEL ROMO PEREZ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 9
13 TORNIKE OKRIASHVILI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 9
14 ISMAIL SASSI ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 8
15 JOSEPH ALAN GARNER ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
16 ERNEST KWABENA ASANTE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
17 CHARLISON GIRIGORIO BENSCHOP ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
18 MARKO SCEPOVIC ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 7
19 MATKO BABIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
20 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 7
21 ANDRIJA MAJDEVAC ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6
22 DORIAN GEORGE V. KLONARIDIS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6
23 LORENZO RIERA ORTEGA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
24 FLORENTIN MATEI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
25 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΖΙΩΝΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6
26 JOSE MANUEL GARCIA NARANJO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6
27 ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6
28 JUAN FELIPE ALVES RIBEIRO ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 6
29 FERNANDO EMANUEL DENING ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 5
30 BAGALIY DABO ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
31 RICHARD DANILO MACIEL SOUSA CAMPOS ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
32 BEN SAHAR ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
33 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5
34 JOAO DIOGO ALVES RODRIGUES ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5
35 GOBA ELYSEE ZAKPA ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5
36 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 5
38 ERIC VINCENT BAUTHEAC ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
39 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΝΙΑΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
40 KEVIN THIBAULT LAURENT BERIGAUD ΠΑΦΟΣ F.C. 4
41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
42 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
43 NICAISE CONSTANT SALLI EDGAR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
44 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
45 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
46 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
47 LUIS MARCELO TORRES ΠΑΦΟΣ F.C. 3
48 GINO RONALD VAN KESSEL ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
49 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
50 JONATHAN BOARETO DOS REIS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
51 JASON DAVID IAN PUNCHEON ΠΑΦΟΣ F.C. 3
52 JAN DOLEZAL ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
53 IGOR KHUDOBYAK ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
54 WILDE DONALD GUERRIER ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
55 EMILIO NSUE LOPEZ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
56 KRESIMIR KOVASEVIC ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
57 GHAYAS ZAHID ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
58 BARNES OSEI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
59 KEVIN HOLT ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
60 MAMADOU KAMISSOKO ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
61 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
62 CARLOS MIGUEL TAVARES DE OLIVEIRA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
64 ABRAHAM GONZALEZ CASANOVAS Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
65 FABRICE KAH NKWOH ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
66 MICHAL DURIS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
67 FERNANDO GARCIA PUCHADES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
68 GUSTAVO NASCIMENTO DA COSTA ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
69 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
70 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
71 DIEUMERCI NDONGALA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
72 MOHAMED OMAR SASSI ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
73 ANDRE FERREIRA TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
74 IDIR OUALI ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
75 ΜΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
76 ARSENIO JERMAINE CEDRIC VALPOORT ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
77 ΚΕΝΑΝ ΜΠΑΡΚΑΝ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
78 BRANKO VRGOC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
79 ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
80 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
81 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
82 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
83 JUAN CAMILO SAIZ ORTEGON ΠΑΦΟΣ F.C. 2
84 LOUIS MIGUEL TEIXEIRA RIBEIRO ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
85 ΛΟIΖΟΣ ΛΟIΖΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
86 RUSHIAN MARCUS AMARI HEBURN MURPHY ΠΑΦΟΣ F.C. 2
87 MARKO ADAMOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
88 ATTILA ARPAD SZALAI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
89 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
90 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
91 IRAKLI MAISURADZE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
92 MICKAEL GUILLAUME KEVIN PANOS ΠΑΦΟΣ F.C. 1
93 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΙΑΘΑΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
94 PAULUS VERNERI ARAJUURI ΠΑΦΟΣ F.C. 1
95 GONCALO JOSE GONCALVES DOS SANTOS ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
96 DAVOR ZDRAVKOVSKI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
97 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
98 DENISS RAKELS ΠΑΦΟΣ F.C. 1
99 ILLYA MARKOVSKYY ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
100 SLOBODAN MEDOJEVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
101 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΚΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
102 STEFAN SPIROVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
103 MARIUS LUNDEMO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
104 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΚΤΑΡΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
105 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΠΑΡΤΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
106 OREST KUZYK ΠΑΦΟΣ F.C. 1
107 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΡΤΥΜΑΤΑΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
108 GREGOR BALAZIC ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
109 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
110 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
111 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
112 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
113 STEFAN PANIC ΠΑΦΟΣ F.C. 1
114 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
115 KINGSLEY KOFI SARFO ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
116 SASA MARKOVIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
117 JOSEF HUSBAUER ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
118 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
119 BRENO LORRAN DA SILVA TALVARES ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
120 RENATO JOAO INACIO MARGACA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
121 SIMRANJIT SINGH THANDI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
122 FRANCISCO MANUEL GERALDO ROSA ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
123 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
124 AIME MARCELIN GANDO BIALA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
125 MAMADOU KALY SENE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
126 THOMAS NATHAN HATELEY Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
127 JOAO PEDRO GUERRA CUNHA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
128 BRAHIMA BRUNO KONE ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
129 CHRISTIAN MANRIQUE DIAZ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
130 JOAO MIGUEL COIMBRA AURELIO ΠΑΦΟΣ F.C. 1
131 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
132 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΕΚΚΙΔΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
133 NAVARONE CHESNEY KAI FOOR ΠΑΦΟΣ F.C. 1
134 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
135 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
136 BUOMESCA TUE NA BANGNA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
137 STANISLAV YORDANOV KOSTOV ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
138 ELOSMAN EULLER SILVA CAVALCANTI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
139 JOVAN KOSTOVSKI ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
140 VLADIMIR ETSON ANTONIO FELIX ΠΑΦΟΣ F.C. 1
141 ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
142 DIEGO MARTIN BARBOZA GONZALEZ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
143 JOAN GUILLEM TRUYOLS MASCARO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
144 ROMAN GOLOBART BENET ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
145 DIEGO MARVIN BISESWAR ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
146 DORDE DENIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
147 GEVORG GHAZARYAN ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
148 DANIEL ALEXANDER LARSSON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
149 YEVGEN SELIN ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
150 RAFAEL SANTOS DE SOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
152 DAVID DOR MICHA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
153 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
154 VINCENT CREHIN ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
155 RAFAEL GOMES DE OLIVEIRA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
156 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
157 BRUNO ARAUJO SANTOS ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
158 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
159 CESAR NICOLAS VARELA BATISTA ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
160 MICHAEL LUFTNER ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
161 ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent