Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 15/16

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 22
2 EDWARD MASHINYA ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20
3 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 20
4 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15
5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14
6 ANTONIO WESLLEM DE SOUSA MONTEIRO ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 11
7 ISMAIL SASSI ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11
8 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10
9 PHILIP CHIDI ONYEMAH ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 9
10 MUSAWENKOSI MGUNI ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9
11 HICHAM CHIROUF ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 8
12 KEVIN JOEL VICENTE LEVIS ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8
13 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 7
14 MARIO MARTOS SERRANO ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 7
15 HENRIQUE FERNANDO CAVALCANTE QUINTELA Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 7
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 7
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 6
18 YOANN TRIBEAU ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 6
19 JORDAN RAMONE PALMER SAMUELS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 6
20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 6
21 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6
22 ΘΑΝΕΛΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 6
23 ΣΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5
24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΠΟΒΙΤΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 5
25 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5
26 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 5
27 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΥΚΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 5
28 NICOLAS MARCELO DE BRUNO ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 5
29 ΘΩΜΑΣ ΤΣΙΤΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
31 SAMUEL ANDREW MALSOM ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
32 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
33 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 4
34 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
35 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΙΡΙΝΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
36 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΛΛΙΔΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 4
37 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
38 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
39 YUSIF RAHMAN ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
40 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΠΑΡΤΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4
41 DIALO ISSAGA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
42 CICERO DAZZI BOBBIO ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
43 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΝΤΕΜΕΝΤΕΣ ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 3
44 ΣΑΒΒΑΣ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
45 ΠΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΣΤΑΝΑΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
46 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
47 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
48 DAVID IKECHUKWU OPARA ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3
49 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΣΤΕΛΛΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3
50 ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΙΦΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
51 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΟΥΤΡΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 3
53 ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
54 JOSE VITOR JARDIM VIEIRA ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3
55 ΑΔΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
56 ABDUL SAMED OPPONG ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
57 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
58 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
59 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΙΑΡΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
60 CIOCALTEU ALEXANDRU CRISTIAN ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
61 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
62 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
63 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
64 BELARMINO SEMEDO LOPES TAVARES ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
66 ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
67 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
68 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 2
70 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΧΙΠΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
71 LOUIS IFEANYICHUKWH ANIWETA ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
72 ΛΟΙΖΟΣ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
73 MAXWELL ANKOMAH ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
74 ΜΗΝΑΣ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
75 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
76 CARLOS MIGUEL PEREIRA FERNANDES ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
77 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΟΚΚΑ ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
78 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
79 ΑΝΤΡΕΑΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 2
80 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
81 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 2
82 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
83 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΕΣΚΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
84 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΡΠΟΖΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
85 BORIS OFADIM ODWONG ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
86 ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
87 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
88 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΜΜΙΔΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
89 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
90 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
91 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
92 HECTOR YEBANA MICO ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
93 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
94 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
95 IBRAHIM DIALLO Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
96 DIMITAR IVANOV PETKOV ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 2
97 ΛΟΙΖΟΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 2
98 JOSE FRANCO GOMEZ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
99 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
100 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
101 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΚΕΛΛΗ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
103 VINNY MAYELE MANSENGINA ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
104 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
105 ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΟΙΖΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
106 ΒΑΓΙΟΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 1
107 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
108 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
110 CRISTEA VIRGIL GALIN ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
111 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΕΚΑΣ ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
112 SHABUDU ALAIN LOGOMBE ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
114 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΛΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
115 PAVEL GEORGIEV PETKOV ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1
116 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
117 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
118 ΠΕΤΡΟΣ ΦΙΛΑΝΙΩΤΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
119 ROMAN BOLMPOCIAN ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1
120 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΑΤΙΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
121 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
122 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΡΕΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
123 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΑΘΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
124 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
125 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
126 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
127 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
128 VALTER ELIAS CACHICOTE DA ROCHA ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
129 FELICIEN LEONCE GBEDINYESSI ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
130 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
131 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΡΑΣΙΑΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
132 RUBEN LUIS MAURICIO BRIGIDO ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
133 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
134 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
135 ΚΩΝΣΤΑNTΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
136 ISHMAEL DANJAJI ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
137 DIEGO PORTILLA RODRIGUEZ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
138 ΦΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
139 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
140 SANTIAGO PETROVICH ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
141 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 1
142 ΡΑΦΑΗΛ ΚΟΥΡΤΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
143 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
144 GILBERTO ADUL SEIDI ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
145 ΘΩΜΑΣ ΒΟΥΖΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
146 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΗΝΑ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
147 ΜΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
148 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
149 PABLO DANIEL SUAREZ BARREIRO ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
150 STOIL BOGDANOV ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
151 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
152 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
153 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1
154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1
155 ΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by