Πρωτάθλημα CYTA - Α' ΦΑΣΗ 16/17

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 24
2 ΠΙΕΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21
3 NIKA KACHARAVA ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 16
4 EMILIO JOSE ZELAYA ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 15
5 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 14
6 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14
7 EDWARD MASHINYA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13
8 ROGERIO GONCALVES MARTINS ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 13
9 ANDRE ALVES DOS SANTOS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12
10 ALEXANDRE AFONSO DA SILVA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12
11 MIKEL ARRUABARRENA ARAMBIDE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11
12 NASSIR AHMED MAACHI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11
13 BRAULIO NOBREGA RODRIGUEZ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10
14 ISMAIL SASSI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10
15 DIMITAR IVANOV MAKRIEV ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
16 IGOR ALBERTO RINCK DE CAMARGO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10
17 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 9
18 PIECH ARKADIUSZ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 9
19 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 9
20 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 9
21 CILLIAN SHERIDAN ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
22 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
23 DAVID POLJANEC ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 8
24 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 8
26 ESMAEL RUTI TAVARES CRUZ DA SILVA GONCALVES ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 8
27 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 8
28 CLEYTON ALEXANDRE HENRIQUE SILVA ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
29 IBSON PEREIRΑ DE MELO ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7
30 ΜΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
31 ΗΛΙΑΣ ΒΑΤΤΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 7
32 VINICIUS DE OLIVEIRA FRANCO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6
33 ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
34 GNEKI ABRAHAM GUIE GUIE ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
35 MARKO ADAMOVIC ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 6
36 ROBALO FURTADO JOSE EMILIO ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
37 NIKOLAI KIPIANI ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6
38 AIRAN LOPEZ CABRERA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6
39 PAULO VINICIUS DE SOUZA NASCIMENTO ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
40 SILVIO AUGUSTO GONZALEZ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
41 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
42 JORGE LARENA AVELLANEDA ROIG Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5
43 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5
44 EDUARDO PINCELI ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5
45 ALEJANDRO BRIAN BARBARO ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 5
46 FRANCISCO MEDINA LUNA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
47 FERRAN COROMINAS TELECHEA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5
48 FACUNDO DANIEL BERTOGLIO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
49 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
50 MICHAL ORDOS ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4
51 DOMINIQUE DA SYLVA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
52 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
53 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
54 TIAGO FILIPE FIGUEIRAS GOMES ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
55 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
56 ANTONIO WESLLEM DE SOUSA MONTEIRO ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
57 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
58 BUOMESCA TUE NA BANGNA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
59 ADRIAN SARDINERO CORPA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
60 VASIL SKOURTAI ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
61 RENATO JOAO INACIO MARGACA ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
62 CARLOS WILSON CACHICOTE DA ROCHA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
63 ΝΕΣΤΩΡ ΜΥΤΙΔΗΣ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
64 DAVID CATALA JIMENEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
65 MARCO PAULO SILVA SOARES ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
66 NUNO MIGUEL MORAIS BARBOSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
67 FILIPE VILACA DE OLIVEIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
68 INIGO CALDERON ZAPATERIA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
69 DAVID PASEK ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3
70 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
71 DOSSA MOMADE OMAR HASSAMO JUNIOR ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
72 MARCO AURELIO RIBEIRO BARBIERI ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
73 VANDER SACRAMENTO VIEIRA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
74 MIGUEL ANGEL ALBA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
76 ELLIOT LUCIEN GRANDIN BARIL ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
77 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
78 GAOUSSOU FOFANA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
79 FILIP FILIPOV ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
80 ΦΑΝΟΣ ΚΑΤΕΛΑΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
81 JOAO PEDRO GUERRA CUNHA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
82 RUBEN LUIS MAURICIO BRIGIDO ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
83 DAVID BARRAL TORRES ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
84 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3
85 DANILO PETROLLI BUENO ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
86 CHRISTER YOUSSEF ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
87 YAIR ISAAC CASTRO RODRIGUEZ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
88 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3
89 INAKI ASTIZ VENTURA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
90 KARI ARNASON ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
91 ALY SAVANE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
92 AKOETE HENRITSE ENINFUL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
93 JOAN TOMAS CAMPASOL Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
94 AMIR AGAYEV ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
95 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
96 VLADIMIR BOLJEVIC Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
97 DAVIDE GRASSI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
98 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΚΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
99 VITOR HUGO GOMES PASSOS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
100 ANDER MURILLO GARCIA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
101 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
102 HECTOR ALEXANDER HEVEL Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
103 ALFONSO ARTABE MECA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
104 JOAN GUILLEM TRUYOLS MASCARO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
105 ABDULLAHI SHEHU ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
106 PIM BOUWMAN ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
107 ALBERTO SANSINENA CHAMORRO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
108 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
109 ΛΟΥΚΑΣ ΒΥΝΤΡΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
110 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
111 LORENZO LEROY EBECILIO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
112 ALBERTO SERRAN POLO ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
113 ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
114 DAVIT MANOYAN ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
115 CRISTIAN BOGDAN SIRGHI ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
116 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
117 TOMASZ WELNA ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
118 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
119 CARLOS MIGUEL TAVARES DE OLIVEIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
120 SERGIO MANUEL MONTEIRO SEMEDO ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
121 IFEANYI VICTOR ONYILO ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
122 MIGUEL BEDOYA SEQUEIROS ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
123 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
124 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
125 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
126 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
127 ROGER CANAS HENAO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
128 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
129 ALEXANDRU CONSTANTIN BENGA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
130 PLAMEN NIKOLOV KRACHUNOV ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
131 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
132 ΠΑΡΗΣ ΨΑΛΤΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
133 IBRAHIM BLATI TOURE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
134 LISANDRO PEDRO VARELA SEMEDO ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
135 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
136 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
137 ΚΩΝΣΤΑNTΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
138 BOGDAN ALEXANDRU MITREA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
139 JUAN MANUEL ORTIZ PALAZON Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
140 JAVIER BEHOBIDE GARRIDO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
141 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
142 ΚΡΙΣΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
143 CARLES COTO PAGES ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
144 MANUEL REDONDO GARCIA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
145 RENAN BARDINI BRESSAN ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
146 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
147 ΑΝΤΡΕΑΣ ΗΛΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
148 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
149 ADRIAN COLUNGA PEREZ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
150 ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
151 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΟΥΗΛΕΡ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
152 JESUS MARIA HERRERO GOMEZ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
153 CEDRIC YAMBERE ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
154 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
155 NICANDRO HEMSLEY BREEVELD ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
156 CARLOS EMANUEL SOARES TAVARES ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
157 GABRIEL RODRIGUES MOURA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
158 FRANCISCO DI FRANCO ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
159 WILSON KENIDY CORREIA DA SILVA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
160 WELLINGTON CARLOS DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
161 RODRIGO RIVAS GONZALEZ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
162 NICOLAS GASTON VILLAFANE ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
163 HARMONY IKANDE ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
164 LUIS ARTURO PERALTA ARINO ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
165 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
166 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΛΙΛΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
167 JOAO LEONARDO DE PAULA REGINATO ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
168 NDIAYE BARA MAMADOU LAMINE ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
169 ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
170 EDUARDO DOS SANTOS COSTANARO LIMA ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
171 SHABUDU ALAIN LOGOMBE ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
172 DANIEL MOJSOV Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
173 NIKOLA MITROVIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
174 HEROLD MARK GOULON ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
175 RUBEN DARIO AROCHA HERNANDEZ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
176 FELICIEN LEONCE GBEDINYESSI ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
177 BORISLAV-STOYCHEV HRISTOV ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
178 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΙΕΛΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by