Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA Α' Φάση 2018/19

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ADAM NEMEC ΠΑΦΟΣ F.C. 16
2 RUBEN JURADO FERNANDEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 15
3 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 15
4 NUNO MIGUEL MORAIS BARBOSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 13
5 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12
6 KINGSLEY UGOCHUKWU ONUEGBU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11
7 FACUNDO ABEL PEREYRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11
8 IVAN CARLOS FRANCA COELHO ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10
9 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
10 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
11 EMILIO JOSE ZELAYA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10
12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 9
13 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 9
14 MOHAMMAD MOUSA SULEIMAN MOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9
15 MATIJA SPOLJARIC ΑΛΚΗ Ορόκλινη 8
16 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 8
17 JORDI GOMEZ GARCIA PENCHE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
18 DAVID GERARDO RAMIREZ RUIZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8
20 LEONARDO NATEL VIEIRA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
21 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7
22 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
23 PAUL STEFAN BATIN ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 6
24 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6
25 JENS COOLS ΠΑΦΟΣ F.C. 6
26 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
27 ALEXANDRE AFONSO DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
28 DANIJEL PRANJIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
29 ΜΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 5
30 ANDRE SCHEMBRI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
31 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
32 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
33 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
34 NILS ZATL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
35 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
36 LORENZO RIERA ORTEGA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
37 NIKA KACHARAVA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
38 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
39 KEVIN BRU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
41 ROMAN BEZJAK ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
42 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
43 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΑΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
45 HECTOR YUSTE CANTON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
46 EL HEDI BELAMEIRI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
47 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
48 JOAN GUILLEM TRUYOLS MASCARO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
49 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
50 IEVGEN PAVLOV ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
51 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
52 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΖΙΩΝΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
53 GHAYAS ZAHID ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
54 NILS TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
55 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
56 DAVID CATALA JIMENEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
57 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
58 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
59 FEDERICO IVAN RASIC ΠΑΦΟΣ F.C. 3
60 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
61 ENRIQUE BOULA SENOBUA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
62 ADRIAN SARDINERO CORPA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
63 DOUGLAS FERREIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
64 EMILIO NSUE LOPEZ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
65 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
66 JORGE LARENA AVELLANEDA ROIG Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
67 SHOVAL GOZLAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
68 RAFAEL EDUARDO ACOSTA ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
69 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
70 CRISTIAN MONTES LOPEZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
71 VALENTIN SEBASTIEN ROGER ROBERGE ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΝΤΙΚΚΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
73 ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
74 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
75 GORDON SCHILDENFELD ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
76 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΦΥΤΑΝΙΔΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
77 NORBERT SANDOR BALOGH ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
78 MARKO ADAMOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
79 DANIEL AQUINO PINTOS Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
80 FRANCO VALENTIN FLORES ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
81 VINCENT NICOLAS BESSAT ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
82 BOGDAN ALEXANDRU MITREA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
83 JOAN ANGEL ROMAN OLLE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
84 KUAGICA SEBASTIAO BONDO DAVID ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
85 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
86 BEKA MIKELTADZE ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
87 NICOLAS MARCELO STEFANELLI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
88 SASA MARKOVIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
89 HECTOR ALEXANDER HEVEL Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
90 ISMAEL LOPEZ BLANCO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
91 MIKEL GONZALEZ DE MARTIN MARTINEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
92 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
93 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
94 MORTEN NICOLAS RASMUSSEN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
95 MUSTAPHA CARAYOL ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
96 ANTONIO JAKOLIS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
97 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΩ ΠΑΦΟΣ F.C. 2
98 IVAN FUSTAR ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
99 NOOR FARSHAD ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
100 REZA GHOOCHANNEJHAD ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
101 ALBERTO SANSINENA CHAMORRO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
102 LEANDRO MIGUEL PEREIRA DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
103 ΚΥΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
104 ΠΕΤΡΟΣ ΨΥΧΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
105 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
106 DUSHKO TRAJCHEVSKI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
107 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΝΤΟΒΑΝΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
108 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
109 IGNACIO CASES MORA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
110 KIRE MARKOSKI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
111 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
112 BENJAMIN AKOTO ASAMOAH ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
113 IGOR SILVA DE ALMEIDA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
114 ERWIN GUILLAUME KOFFI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
115 GONZALO EULOGIO ZARATE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
116 ANTONIA JARCHINO ANGELO ROBERTO ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
117 HRVATSKO PRCE FRANJO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
118 EYONG TAKANG ENOH ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
119 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΟΥΗΛΕΡ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
120 ALASTAIR DAVID REYNOLDS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
121 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΜΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
122 CARLOS ROBERTO DA CRUZ JUNIOR ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
123 SEKOU KEITA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
124 ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
125 ALEKSANDR DOVBNIA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
126 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
127 ALFONSO ARTABE MECA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
128 BARROS SOARES ALEXANDRE MIGUEL ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
129 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΚΤΑΡΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
130 ANDERSON CORREIA DE BARROS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
131 ESTEBAN FERNANDO SACHETTI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
132 ANDRE FILIPE CUNHA VIDIGAL ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
133 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
134 RICARDO ALEXIS LABORDE LEON ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
135 ΦΑΝΟΣ ΚΑΤΕΛΑΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
137 FIDELIS CHRISTOPHER IRHENE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
138 ΛΟΥΚΑΣ ΒΥΝΤΡΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
139 OMAR REISS ROWE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
140 OLIVER BUFF ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
142 DOSSA MOMADE OMAR HASSAMO JUNIOR ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
143 ORLIN STAROKIN ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
144 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
145 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
146 ION GAZTANAGA ARROSPIDE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
147 DAVID GABRIEL FABRICE FAUPALA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
148 ΓΕΡΑΣΗΜΟΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
149 DENISS RAKELS ΠΑΦΟΣ F.C. 1
150 WILDSON SILVA DE MELO ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
151 ROMAN GOLOBART BENET ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
152 VLADIMIR BOLJEVIC ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
153 TONIA D-LEO TISDELL ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by