Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA Α' Φάση 2018/19

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 8
2 FACUNDO ABEL PEREYRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
3 RUBEN JURADO FERNANDEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
4 KINGSLEY UGOCHUKWU ONUEGBU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
5 NUNO MIGUEL MORAIS BARBOSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
6 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
7 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
8 EMILIO JOSE ZELAYA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
9 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
10 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
11 MOHAMMAD MOUSA SULEIMAN MOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
12 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 3
13 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
14 ADAM NEMEC ΠΑΦΟΣ F.C. 3
15 ALEXANDRE AFONSO DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
16 LEONARDO NATEL VIEIRA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
17 KEVIN BRU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
18 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
19 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
20 DOUGLAS FERREIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
21 JORDI GOMEZ GARCIA PENCHE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
22 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
23 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
24 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
25 MORTEN NICOLAS RASMUSSEN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
26 REZA GHOOCHANNEJHAD ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
27 ALBERTO SANSINENA CHAMORRO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
28 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
29 HECTOR YUSTE CANTON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
30 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
32 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΑΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
33 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
34 ISMAEL LOPEZ BLANCO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
35 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
36 MATIJA SPOLJARIC ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
37 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
38 HRVATSKO PRCE FRANJO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
40 ANDRE SCHEMBRI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
41 BEKA MIKELTADZE ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
42 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
43 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
44 MIKEL GONZALEZ DE MARTIN MARTINEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
45 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
46 DAVID GERARDO RAMIREZ RUIZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
47 NOOR FARSHAD ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
48 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
49 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
50 FRANCO VALENTIN FLORES ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
51 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
52 JORGE LARENA AVELLANEDA ROIG Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
53 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
54 NILS ZATL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
55 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
56 SEKOU KEITA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
57 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
58 EL HEDI BELAMEIRI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
59 LORENZO RIERA ORTEGA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
60 KUAGICA SEBASTIAO BONDO DAVID ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
61 ADRIAN SARDINERO CORPA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
62 NILS TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
63 DAVID CATALA JIMENEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
64 MUSTAPHA CARAYOL ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
65 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
66 BARROS SOARES ALEXANDRE MIGUEL ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
67 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
68 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
69 HECTOR ALEXANDER HEVEL Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
70 DANIJEL PRANJIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
71 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
72 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
73 OMAR REISS ROWE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
74 ΚΥΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by