1η Αγωνιστική

21-Σεπτεμβρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
22-Σεπτεμβρίου-2019
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

2η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

3η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

4η Αγωνιστική

26-Οκτωβρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

5η Αγωνιστική

02-Νοεμβρίου-2019
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

6η Αγωνιστική

09-Νοεμβρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

7η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

8η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

9η Αγωνιστική

07-Δεκεμβρίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

11η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2019
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12η Αγωνιστική

04-Ιανουαρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

13η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14η Αγωνιστική

18-Ιανουαρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

1η Αγωνιστική

21-Σεπτεμβρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
22-Σεπτεμβρίου-2019
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

26-Οκτωβρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

02-Νοεμβρίου-2019
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

09-Νοεμβρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

07-Δεκεμβρίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2019
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

04-Ιανουαρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

18-Ιανουαρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by