1η Αγωνιστική

21-Σεπτεμβρίου-2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-3
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
22-Σεπτεμβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-1
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

2η Αγωνιστική

04-Οκτωβρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
05-Οκτωβρίου-2019
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-3
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
06-Οκτωβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

3η Αγωνιστική

12-Οκτωβρίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-2
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
13-Οκτωβρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-3
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

4η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2019
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
3-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
20-Οκτωβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
21-Οκτωβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

5η Αγωνιστική

26-Οκτωβρίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
5-2
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
2-6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
27-Οκτωβρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

6η Αγωνιστική

02-Νοεμβρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
03-Νοεμβρίου-2019
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-4
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

7η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
09-Νοεμβρίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
5-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
10-Νοεμβρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-5
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2019
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
6-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
5-4
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-3
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-2
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
5-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
01-Δεκεμβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

11η Αγωνιστική

07-Δεκεμβρίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
08-Δεκεμβρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
5-5
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
4-3
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
15-Δεκεμβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
18-Δεκεμβρίου-2019
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

13η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
4-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
0-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14η Αγωνιστική

04-Ιανουαρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
05-Ιανουαρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2-4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
12-Ιανουαρίου-2020
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16η Αγωνιστική

25-Ιανουαρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
3-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
27-Ιανουαρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

17η Αγωνιστική

01-Φεβρουαρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
02-Φεβρουαρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

18η Αγωνιστική

07-Φεβρουαρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
08-Φεβρουαρίου-2020
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
6-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
09-Φεβρουαρίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

19η Αγωνιστική

15-Φεβρουαρίου-2020
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
4-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
16-Φεβρουαρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

20η Αγωνιστική

22-Φεβρουαρίου-2020
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
6-2
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
23-Φεβρουαρίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

21η Αγωνιστική

29-Φεβρουαρίου-2020
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
01-Μαρτίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

22η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
4-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-3
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
08-Μαρτίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

23η Αγωνιστική

13-Μαρτίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

17:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
14-Μαρτίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
15-Μαρτίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

24η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2020
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
22-Μαρτίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

25η Αγωνιστική

28-Μαρτίου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
29-Μαρτίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

26η Αγωνιστική

04-Απριλίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
05-Απριλίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

27η Αγωνιστική

11-Απριλίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

16:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

28η Αγωνιστική

25-Απριλίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

16:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

29η Αγωνιστική

02-Μαΐου-2020
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

30η Αγωνιστική

09-Μαΐου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

16:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

1η Αγωνιστική

21-Σεπτεμβρίου-2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-3
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
22-Σεπτεμβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-1
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

04-Οκτωβρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
05-Οκτωβρίου-2019
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-3
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
06-Οκτωβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

12-Οκτωβρίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-2
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
13-Οκτωβρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-3
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2019
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
3-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
20-Οκτωβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
21-Οκτωβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

26-Οκτωβρίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
5-2
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
2-6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
27-Οκτωβρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

02-Νοεμβρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
03-Νοεμβρίου-2019
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-4
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
09-Νοεμβρίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
5-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
10-Νοεμβρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-5
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2019
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
6-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
5-4
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-3
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-2
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
5-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
01-Δεκεμβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

07-Δεκεμβρίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
08-Δεκεμβρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
5-5
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
4-3
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
15-Δεκεμβρίου-2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
18-Δεκεμβρίου-2019
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
4-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
0-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

04-Ιανουαρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
05-Ιανουαρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2-4
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
12-Ιανουαρίου-2020
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

25-Ιανουαρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
3-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
27-Ιανουαρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

01-Φεβρουαρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
0-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
02-Φεβρουαρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

07-Φεβρουαρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
08-Φεβρουαρίου-2020
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
6-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
09-Φεβρουαρίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

15-Φεβρουαρίου-2020
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
4-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
16-Φεβρουαρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

22-Φεβρουαρίου-2020
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
2-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
6-2
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
23-Φεβρουαρίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

29-Φεβρουαρίου-2020
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
01-Μαρτίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
4-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-3
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
08-Μαρτίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

13-Μαρτίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

17:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
14-Μαρτίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
15-Μαρτίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2020
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
22-Μαρτίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

28-Μαρτίου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
29-Μαρτίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

04-Απριλίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
05-Απριλίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

11-Απριλίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

16:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

25-Απριλίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

16:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

02-Μαΐου-2020
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

09-Μαΐου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

16:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by