1η Αγωνιστική

19-Σεπτεμβρίου-2020
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
20-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
2-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

2η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-5
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
27-Σεπτεμβρίου-2020
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

3η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
2-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
04-Οκτωβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
2-2
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

4η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-4
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
6-0
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
11-Οκτωβρίου-2020
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

5η Αγωνιστική

17-Οκτωβρίου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-2
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
18-Οκτωβρίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

6η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
25-Οκτωβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

7η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
01-Νοεμβρίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

8η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
08-Νοεμβρίου-2020
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2020
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15-Νοεμβρίου-2020
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

10η Αγωνιστική

21-Νοεμβρίου-2020
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
22-Νοεμβρίου-2020
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

11η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
29-Νοεμβρίου-2020
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12η Αγωνιστική

05-Δεκεμβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
06-Δεκεμβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

13η Αγωνιστική

12-Δεκεμβρίου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
13-Δεκεμβρίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14η Αγωνιστική

19-Δεκεμβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
20-Δεκεμβρίου-2020
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15η Αγωνιστική

23-Δεκεμβρίου-2020
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16η Αγωνιστική

09-Ιανουαρίου-2021
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
10-Ιανουαρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

17η Αγωνιστική

16-Ιανουαρίου-2021
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
17-Ιανουαρίου-2021
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

18η Αγωνιστική

23-Ιανουαρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
24-Ιανουαρίου-2021
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

19η Αγωνιστική

30-Ιανουαρίου-2021
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:00
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
31-Ιανουαρίου-2021
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

20η Αγωνιστική

06-Φεβρουαρίου-2021
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
07-Φεβρουαρίου-2021
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014

21η Αγωνιστική

13-Φεβρουαρίου-2021
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
14-Φεβρουαρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

22η Αγωνιστική

20-Φεβρουαρίου-2021
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
21-Φεβρουαρίου-2021
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

15:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

23η Αγωνιστική

27-Φεβρουαρίου-2021
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
28-Φεβρουαρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

24η Αγωνιστική

06-Μαρτίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
07-Μαρτίου-2021
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

25η Αγωνιστική

13-Μαρτίου-2021
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
14-Μαρτίου-2021
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

26η Αγωνιστική

20-Μαρτίου-2021
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
21-Μαρτίου-2021
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

27η Αγωνιστική

27-Μαρτίου-2021
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
28-Μαρτίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

28η Αγωνιστική

03-Απριλίου-2021
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

16:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

29η Αγωνιστική

10-Απριλίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

16:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

16:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

16:00
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

16:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

30η Αγωνιστική

17-Απριλίου-2021
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

16:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

16:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

1η Αγωνιστική

19-Σεπτεμβρίου-2020
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
20-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
2-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
0-5
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
27-Σεπτεμβρίου-2020
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
2-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
04-Οκτωβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
2-2
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-4
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
6-0
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
1-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
11-Οκτωβρίου-2020
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

17-Οκτωβρίου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-2
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
18-Οκτωβρίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
25-Οκτωβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
01-Νοεμβρίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
08-Νοεμβρίου-2020
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2020
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
15-Νοεμβρίου-2020
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

21-Νοεμβρίου-2020
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
22-Νοεμβρίου-2020
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
29-Νοεμβρίου-2020
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

05-Δεκεμβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
06-Δεκεμβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

12-Δεκεμβρίου-2020
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
13-Δεκεμβρίου-2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

19-Δεκεμβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
20-Δεκεμβρίου-2020
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

23-Δεκεμβρίου-2020
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

09-Ιανουαρίου-2021
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
10-Ιανουαρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

16-Ιανουαρίου-2021
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
17-Ιανουαρίου-2021
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

23-Ιανουαρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

14:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
24-Ιανουαρίου-2021
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

30-Ιανουαρίου-2021
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:00
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
31-Ιανουαρίου-2021
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

06-Φεβρουαρίου-2021
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
07-Φεβρουαρίου-2021
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

13-Φεβρουαρίου-2021
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
14-Φεβρουαρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

20-Φεβρουαρίου-2021
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
21-Φεβρουαρίου-2021
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

15:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

27-Φεβρουαρίου-2021
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
28-Φεβρουαρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

06-Μαρτίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
07-Μαρτίου-2021
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

13-Μαρτίου-2021
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
14-Μαρτίου-2021
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

20-Μαρτίου-2021
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
21-Μαρτίου-2021
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

27-Μαρτίου-2021
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

15:30
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
28-Μαρτίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

03-Απριλίου-2021
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

16:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

10-Απριλίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

16:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

16:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

16:00
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

16:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

17-Απριλίου-2021
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

16:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:00
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Α.Λ.Σ. ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης Μαίου

16:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by