Διαιτητές φιλικών αγώνων που θα γίνουν τις επόμενες ημέρες

Τετάρτη, 12 Αυγούστου 2020

Τετάρτη, 12 Αυγούστου

18:00, Στάδιο Οθέλλου Αθηαίνου

Οθέλλος - ΑΕΖ Ζακακίου
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Φελλάς
Βοηθοί διαιτητές: Κυριάκος Σωκράτους, Ανδρέας Π. Ανδρέου

18:00, Κοινοτικό Στάδιο Αγ. Τύχωνα
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα - ΑΕΛ 
Διαιτητής: Αναστάσης Αναστάση
Βοηθοί διαιτητές: Σάββας Κανάρης, Αντώνης Κουντουρέτης

18:30, Κοινοτικό Στάδιο Πύλας 
ΑΣΠΙΣ Πύλας - Ολυμπιάδα Λυμπιών
Διαιτητής: Σίμος Κουσιάππας
Βοηθοί διαιτητές: Ανδρέας Χαραλάμπους, Αδάμος Μιχαήλ

18:30, Κοινοτικό Στάδιο Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - Άρης Λεμεσού
Διαιτητής: Παναγιώτης Χατζηγεωργίου
Βοηθοί διαιτητές: Λάμπρος Λάμπρου, Γιώργος Χαραλάμπους

19:00N. Papas Group Αμμόχωστος Επιστροφή
Νέα Σαλαμίνα - Αλκή
Διαιτητής: Νικόλας Νεοκλέους
Βοηθοί διαιτητές: Παύλος Γεωργίου, Ανδρέας Βίκτωρος

Παρασκευή, 14 Αυγούστου

19:00, ΑΕΚ Αρένα

ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΕΛ Λεμεσού
Διαιτητής: Κυριάκος Χριστοδούλου
Βοηθοί διαιτητές: Όμηρος Τζιωρτζής, Ευαγόρας Ευαγόρου

17:30, Στάδιο "Στέλιος Κυριακίδης"
Καρμιώτισσα - ΕΝΠ

Διαιτητής: Γιάννης Αναστασίου
Βοηθοί διαιτητές: Ανδρέας Μιχαηλίδης, Νίκος Σαμάρας

18:00, Κοινοτικό Στάδιο Ψευδά
Ομόνοια Ψευδά - Δόξα Κατωκοπιάς
Διαιτητής: Ανδρέας Μ. Αργυρού
Βοηθοί διαιτητές: Ανδρέας Τουμάζου, Ανδρέας Βίκτωρος

18:00, Βοηθητικό Στάδιο Δήμου Αγ. Νάπας (αρ. 4)
Αγία Νάπα - Άρης
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Φωτίου
Βοηθοί διαιτητές: Σάββας Κανάρης, Αντώνης Κουντουρέτης

18:00, ΠΑΕΕΚ Κερύνεια Επιστροφή
Ολυμπιακός - Ονήσιλος
Διαιτητής: Βασίλης Δημητρίου
Βοηθοί διαιτητές: Χαράλαμπος Γεωργίου, Χρίστος Ε. Χρίστου

19:00, ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ - Απόλλων
Διαιτητής: Λεόντιος Τράττος
Βοηθοί διαιτητές: Πέτρος Πέτρου, Μιχάλης Σωτηρίου
4ος διαιτητής: Νικόλας Νεοκλέους

19:00, "Αντώνης Παπαδόπουλος"
Ανόρθωση - Πάφος
Διαιτητής: Γιώργος Νικολάου
Βοηθοί διαιτητές: Νίκος Εγγλέζου, Μιχάλης Μαρίνου
4ος διαιτητής: Παναγιώτης Χατζηγεωργίου

Σάββατο, 15 Αυγούστου

18:00, Κοινοτικό Στάδιο Πύλας

Εθνικός Άχνας - Π.Ο. Ξυλοτύμβου
Διαιτητής: Λούκας Σωτηρίου
Βοηθοί διαιτητές: Χαράλαμπος Γεωργίου, Μάριος Καλογήρου

19:00, N. Papas Group Αμμόχωστος Επιστροφή
Νέα Σαλαμίνα - Ερμής
Διαιτητής: Χρυσοβαλάντης Θεουλή
Βοηθοί διαιτητές: Μάριος Δημητριάδης, Ιωάννης Λαζάρου

Κυριακή, 16 Αυγούστου

19:00, Στάδιο Εθνικού Άχνας

Εθνικός Άχνας - Ολυμπιακός Λευκωσίας
Διαιτητής: Κυριάκος Χριστοδούλου
Βοηθοί διαιτητές: Παύλος Γεωργίου, Ανδρέας Π. Ανδρέου

Τρίτη 18 Αυγούστου
18:00
N. Papas Group Αμμόχωστος Επιστροφή
Αλκή - Οθέλλος Αθηαίνου
Διαιτητής: Νικόλας Νεοκλέους
Βοηθοί διαιτητές: Πέτρος Πέτρου, Παύλος Γεωργίου

Τελευταίες Ειδήσεις

Επόμενοι Αγώνες

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by