1 Competition Day

29-Sep-2022
APOEL Lefkosίas
7-8
AEL LEMESOU
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-3
AGBU ARARAT
30-Sep-2022
OMONOIA LEFKOSIAS
5-1
SKYLINK AEK LARNAKAS

2 Competition Day

13-Oct-2022
AEL LEMESOU
8-5
OMONOIA LEFKOSIAS
14-Oct-2022
AGBU ARARAT
1-4
SKYLINK AEK LARNAKAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
3-6
APOEL Lefkosίas

3 Competition Day

20-Oct-2022
APOEL Lefkosίas
10-2
AGBU ARARAT
OMONOIA LEFKOSIAS
7-3
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
SKYLINK AEK LARNAKAS
2-3
AEL LEMESOU

4 Competition Day

25-Oct-2022
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-3
SKYLINK AEK LARNAKAS
27-Oct-2022
APOEL Lefkosίas
1-6
OMONOIA LEFKOSIAS
AGBU ARARAT
4-9
AEL LEMESOU

5 Competition Day

02-Nov-2022
OMONOIA LEFKOSIAS
3-0
AGBU ARARAT
03-Nov-2022
AEL LEMESOU
8-3
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
SKYLINK AEK LARNAKAS
3-3
APOEL Lefkosίas

6 Competition Day

14-Nov-2022
SKYLINK AEK LARNAKAS
1-5
OMONOIA LEFKOSIAS
AEL LEMESOU
7-2
APOEL Lefkosίas
AGBU ARARAT
4-3
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU

7 Competition Day

17-Nov-2022
APOEL Lefkosίas
9-5
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
OMONOIA LEFKOSIAS
6-3
AEL LEMESOU
SKYLINK AEK LARNAKAS
4-7
AGBU ARARAT

8 Competition Day

21-Nov-2022
AEL LEMESOU
4-4
SKYLINK AEK LARNAKAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-2
OMONOIA LEFKOSIAS
AGBU ARARAT
1-4
APOEL Lefkosίas

9 Competition Day

24-Nov-2022
OMONOIA LEFKOSIAS
8-5
APOEL Lefkosίas
SKYLINK AEK LARNAKAS
7-5
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
AEL LEMESOU
6-2
AGBU ARARAT

10 Competition Day

01-Dec-2022
APOEL Lefkosίas
5-5
SKYLINK AEK LARNAKAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
2-5
AEL LEMESOU
AGBU ARARAT
1-7
OMONOIA LEFKOSIAS

11 Competition Day

08-Dec-2022
APOEL Lefkosίas
1-4
AEL LEMESOU
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
2-6
AGBU ARARAT
OMONOIA LEFKOSIAS
5-5
SKYLINK AEK LARNAKAS

12 Competition Day

14-Dec-2022
AEL LEMESOU
7-1
OMONOIA LEFKOSIAS
15-Dec-2022
AGBU ARARAT
0-1
SKYLINK AEK LARNAKAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
0-1
APOEL Lefkosίas

13 Competition Day

22-Dec-2022
APOEL Lefkosίas
9-5
AGBU ARARAT
SKYLINK AEK LARNAKAS
2-2
AEL LEMESOU
OMONOIA LEFKOSIAS
9-2
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU

14 Competition Day

05-Jan-2023
APOEL Lefkosίas
3-4
OMONOIA LEFKOSIAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
3-2
SKYLINK AEK LARNAKAS
AGBU ARARAT
1-4
AEL LEMESOU

15 Competition Day

12-Jan-2023
SKYLINK AEK LARNAKAS
2-6
APOEL Lefkosίas
OMONOIA LEFKOSIAS
7-5
AGBU ARARAT
AEL LEMESOU
3-2
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU

16 Competition Day

19-Jan-2023
AEL LEMESOU
2-3
APOEL Lefkosίas
SKYLINK AEK LARNAKAS
3-6
OMONOIA LEFKOSIAS
AGBU ARARAT
5-5
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU

17 Competition Day

23-Jan-2023
APOEL Lefkosίas
6-3
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
SKYLINK AEK LARNAKAS
4-4
AGBU ARARAT
OMONOIA LEFKOSIAS
2-6
AEL LEMESOU

18 Competition Day

26-Jan-2023
AEL LEMESOU
9-4
SKYLINK AEK LARNAKAS
AGBU ARARAT
2-1
APOEL Lefkosίas
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
4-4
OMONOIA LEFKOSIAS

19 Competition Day

02-Feb-2023
SKYLINK AEK LARNAKAS

20:00
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
OMONOIA LEFKOSIAS

20:30
APOEL Lefkosίas
AEL LEMESOU

20:30
AGBU ARARAT

20 Competition Day

09-Feb-2023
APOEL Lefkosίas

19:00
SKYLINK AEK LARNAKAS
AGBU ARARAT

20:00
OMONOIA LEFKOSIAS
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU

20:00
AEL LEMESOU

1 Competition Day

29-Sep-2022
APOEL Lefkosίas
7-8
AEL LEMESOU ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-3
AGBU ARARAT ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
30-Sep-2022
OMONOIA LEFKOSIAS
5-1
SKYLINK AEK LARNAKAS ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More

2 Competition Day

13-Oct-2022
AEL LEMESOU
8-5
OMONOIA LEFKOSIAS ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
14-Oct-2022
AGBU ARARAT
1-4
SKYLINK AEK LARNAKAS ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
3-6
APOEL Lefkosίas ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More

3 Competition Day

20-Oct-2022
APOEL Lefkosίas
10-2
AGBU ARARAT ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
OMONOIA LEFKOSIAS
7-3
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
SKYLINK AEK LARNAKAS
2-3
AEL LEMESOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More

4 Competition Day

25-Oct-2022
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-3
SKYLINK AEK LARNAKAS ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
27-Oct-2022
APOEL Lefkosίas
1-6
OMONOIA LEFKOSIAS ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
AGBU ARARAT
4-9
AEL LEMESOU ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
More

5 Competition Day

02-Nov-2022
OMONOIA LEFKOSIAS
3-0
AGBU ARARAT ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
03-Nov-2022
AEL LEMESOU
8-3
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
SKYLINK AEK LARNAKAS
3-3
APOEL Lefkosίas ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More

6 Competition Day

14-Nov-2022
SKYLINK AEK LARNAKAS
1-5
OMONOIA LEFKOSIAS ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AEL LEMESOU
7-2
APOEL Lefkosίas ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
AGBU ARARAT
4-3
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
More

7 Competition Day

17-Nov-2022
APOEL Lefkosίas
9-5
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
OMONOIA LEFKOSIAS
6-3
AEL LEMESOU ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
SKYLINK AEK LARNAKAS
4-7
AGBU ARARAT ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More

8 Competition Day

21-Nov-2022
AEL LEMESOU
4-4
SKYLINK AEK LARNAKAS ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
1-2
OMONOIA LEFKOSIAS ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AGBU ARARAT
1-4
APOEL Lefkosίas ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
More

9 Competition Day

24-Nov-2022
OMONOIA LEFKOSIAS
8-5
APOEL Lefkosίas ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
SKYLINK AEK LARNAKAS
7-5
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AEL LEMESOU
6-2
AGBU ARARAT ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More

10 Competition Day

01-Dec-2022
APOEL Lefkosίas
5-5
SKYLINK AEK LARNAKAS ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
2-5
AEL LEMESOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AGBU ARARAT
1-7
OMONOIA LEFKOSIAS ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
More

11 Competition Day

08-Dec-2022
APOEL Lefkosίas
1-4
AEL LEMESOU ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
2-6
AGBU ARARAT ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
OMONOIA LEFKOSIAS
5-5
SKYLINK AEK LARNAKAS ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More

12 Competition Day

14-Dec-2022
AEL LEMESOU
7-1
OMONOIA LEFKOSIAS ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
15-Dec-2022
AGBU ARARAT
0-1
SKYLINK AEK LARNAKAS ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
0-1
APOEL Lefkosίas ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More

13 Competition Day

22-Dec-2022
APOEL Lefkosίas
9-5
AGBU ARARAT ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
SKYLINK AEK LARNAKAS
2-2
AEL LEMESOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
OMONOIA LEFKOSIAS
9-2
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More

14 Competition Day

05-Jan-2023
APOEL Lefkosίas
3-4
OMONOIA LEFKOSIAS ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
3-2
SKYLINK AEK LARNAKAS ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AGBU ARARAT
1-4
AEL LEMESOU ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
More

15 Competition Day

12-Jan-2023
SKYLINK AEK LARNAKAS
2-6
APOEL Lefkosίas ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
OMONOIA LEFKOSIAS
7-5
AGBU ARARAT ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
AEL LEMESOU
3-2
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More

16 Competition Day

19-Jan-2023
AEL LEMESOU
2-3
APOEL Lefkosίas ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
SKYLINK AEK LARNAKAS
3-6
OMONOIA LEFKOSIAS ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AGBU ARARAT
5-5
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
More

17 Competition Day

23-Jan-2023
APOEL Lefkosίas
6-3
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
SKYLINK AEK LARNAKAS
4-4
AGBU ARARAT ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
OMONOIA LEFKOSIAS
2-6
AEL LEMESOU ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More

18 Competition Day

26-Jan-2023
AEL LEMESOU
9-4
SKYLINK AEK LARNAKAS ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
AGBU ARARAT
2-1
APOEL Lefkosίas ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU
4-4
OMONOIA LEFKOSIAS ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More

19 Competition Day

02-Feb-2023
SKYLINK AEK LARNAKAS

20:00
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
OMONOIA LEFKOSIAS

20:30
APOEL Lefkosίas ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
AEL LEMESOU

20:30
AGBU ARARAT ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More

20 Competition Day

09-Feb-2023
APOEL Lefkosίas

19:00
SKYLINK AEK LARNAKAS ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
AGBU ARARAT

20:00
OMONOIA LEFKOSIAS ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
More
ANORTHOSI AMMOCHOSTOU

20:00
AEL LEMESOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent