1 Competition Day

27-Sep-2018
APOEL Lefkosίas
7-5
OMONOIA LEFKOSIAS
AEK LARNAKAS
0-4
ETHNIKOS LATSION
AMEK KAPsALOU
7-0
ATHIENOU A.C.
01-Oct-2018
AGBU ARARAT - FONBET
3-6
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU

2 Competition Day

04-Oct-2018
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
6-0
AMEK KAPsALOU
AEL LEMESOU
14-2
ATHIENOU A.C.
08-Oct-2018
OMONOIA LEFKOSIAS
6-5
AGBU ARARAT - FONBET
12-Nov-2018
ETHNIKOS LATSION
2-6
APOEL Lefkosίas

3 Competition Day

11-Oct-2018
AEK LARNAKAS
9-2
AEL LEMESOU
AMEK KAPsALOU
0-2
OMONOIA LEFKOSIAS
AGBU ARARAT - FONBET
4-2
ETHNIKOS LATSION
12-Oct-2018
ATHIENOU A.C.
1-15
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU

4 Competition Day

18-Oct-2018
AEL LEMESOU
4-4
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
OMONOIA LEFKOSIAS
17-0
ATHIENOU A.C.
AEK LARNAKAS
3-3
APOEL Lefkosίas
ETHNIKOS LATSION
7-1
AMEK KAPsALOU

5 Competition Day

25-Oct-2018
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
2-2
OMONOIA LEFKOSIAS
APOEL Lefkosίas
7-3
AEL LEMESOU
AGBU ARARAT - FONBET
3-6
AEK LARNAKAS
26-Oct-2018
ATHIENOU A.C.
0-9
ETHNIKOS LATSION

6 Competition Day

08-Nov-2018
AEL LEMESOU
2-5
OMONOIA LEFKOSIAS
APOEL Lefkosίas
4-3
AGBU ARARAT - FONBET
ETHNIKOS LATSION
4-2
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
AEK LARNAKAS
6-3
AMEK KAPsALOU

7 Competition Day

15-Nov-2018
AGBU ARARAT - FONBET
6-5
AEL LEMESOU
OMONOIA LEFKOSIAS
8-4
ETHNIKOS LATSION
AMEK KAPsALOU
1-6
APOEL Lefkosίas
16-Nov-2018
ATHIENOU A.C.
0-12
AEK LARNAKAS

8 Competition Day

22-Nov-2018
APOEL Lefkosίas
22-2
ATHIENOU A.C.
AEK LARNAKAS
5-1
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
AEL LEMESOU
5-3
ETHNIKOS LATSION
23-Nov-2018
AGBU ARARAT - FONBET
2-2
AMEK KAPsALOU

9 Competition Day

29-Nov-2018
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
2-4
APOEL Lefkosίas
AMEK KAPsALOU
2-6
AEL LEMESOU
OMONOIA LEFKOSIAS
4-1
AEK LARNAKAS
30-Nov-2018
ATHIENOU A.C.
1-8
AGBU ARARAT - FONBET

10 Competition Day

06-Dec-2018
OMONOIA LEFKOSIAS
1-2
APOEL Lefkosίas
ETHNIKOS LATSION
3-9
AEK LARNAKAS
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
4-2
AGBU ARARAT - FONBET
07-Dec-2018
ATHIENOU A.C.
1-10
AMEK KAPsALOU

11 Competition Day

12-Dec-2018
ATHIENOU A.C.
0-7
AEL LEMESOU
AGBU ARARAT - FONBET
3-7
OMONOIA LEFKOSIAS
13-Dec-2018
APOEL Lefkosίas
9-5
ETHNIKOS LATSION
AMEK KAPsALOU
6-4
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU

12 Competition Day

07-Jan-2019
AEL LEMESOU
2-6
AEK LARNAKAS
ETHNIKOS LATSION
0-3
AGBU ARARAT - FONBET
OMONOIA LEFKOSIAS
5-2
AMEK KAPsALOU
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
7-0
ATHIENOU A.C.

13 Competition Day

10-Jan-2019
APOEL Lefkosίas
4-3
AEK LARNAKAS
AMEK KAPsALOU
3-2
ETHNIKOS LATSION
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
5-4
AEL LEMESOU
11-Jan-2019
ATHIENOU A.C.
0-8
OMONOIA LEFKOSIAS

14 Competition Day

17-Jan-2019
OMONOIA LEFKOSIAS
4-4
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
AEL LEMESOU
1-8
APOEL Lefkosίas
ETHNIKOS LATSION
6-1
ATHIENOU A.C.
AEK LARNAKAS
3-3
AGBU ARARAT - FONBET

15 Competition Day

05-Feb-2019
AMEK KAPsALOU
0-4
AEK LARNAKAS
07-Feb-2019
OMONOIA LEFKOSIAS
4-1
AEL LEMESOU
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
6-1
ETHNIKOS LATSION
AGBU ARARAT - FONBET
1-6
APOEL Lefkosίas

16 Competition Day

14-Feb-2019
APOEL Lefkosίas
9-2
AMEK KAPsALOU
AEL LEMESOU
2-5
AGBU ARARAT - FONBET
AEK LARNAKAS
12-0
ATHIENOU A.C.
ETHNIKOS LATSION
3-7
OMONOIA LEFKOSIAS

17 Competition Day

21-Feb-2019
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
1-4
AEK LARNAKAS
AMEK KAPsALOU
4-5
AGBU ARARAT - FONBET
ETHNIKOS LATSION
2-4
AEL LEMESOU
22-Feb-2019
ATHIENOU A.C.
0-8
APOEL Lefkosίas

18 Competition Day

28-Feb-2019
APOEL Lefkosίas
4-4
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
AEK LARNAKAS
4-3
OMONOIA LEFKOSIAS
01-Mar-2019
AEL LEMESOU
3-3
AMEK KAPsALOU
AGBU ARARAT - FONBET
13-1
ATHIENOU A.C.

1 Competition Day

27-Sep-2018
APOEL Lefkosίas
7-5
OMONOIA LEFKOSIAS ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
AEK LARNAKAS
0-4
ETHNIKOS LATSION ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AMEK KAPsALOU
7-0
ATHIENOU A.C. ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
01-Oct-2018
AGBU ARARAT - FONBET
3-6
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More

2 Competition Day

04-Oct-2018
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
6-0
AMEK KAPsALOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AEL LEMESOU
14-2
ATHIENOU A.C. ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
08-Oct-2018
OMONOIA LEFKOSIAS
6-5
AGBU ARARAT - FONBET ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
12-Nov-2018
ETHNIKOS LATSION
2-6
APOEL Lefkosίas ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
More

3 Competition Day

11-Oct-2018
AEK LARNAKAS
9-2
AEL LEMESOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AMEK KAPsALOU
0-2
OMONOIA LEFKOSIAS ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
AGBU ARARAT - FONBET
4-2
ETHNIKOS LATSION ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
12-Oct-2018
ATHIENOU A.C.
1-15
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More

4 Competition Day

18-Oct-2018
AEL LEMESOU
4-4
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
OMONOIA LEFKOSIAS
17-0
ATHIENOU A.C. ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
AEK LARNAKAS
3-3
APOEL Lefkosίas ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
ETHNIKOS LATSION
7-1
AMEK KAPsALOU ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
More

5 Competition Day

25-Oct-2018
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
2-2
OMONOIA LEFKOSIAS ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
APOEL Lefkosίas
7-3
AEL LEMESOU ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
AGBU ARARAT - FONBET
3-6
AEK LARNAKAS ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
26-Oct-2018
ATHIENOU A.C.
0-9
ETHNIKOS LATSION ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More

6 Competition Day

08-Nov-2018
AEL LEMESOU
2-5
OMONOIA LEFKOSIAS ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
APOEL Lefkosίas
4-3
AGBU ARARAT - FONBET ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
ETHNIKOS LATSION
4-2
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
More
AEK LARNAKAS
6-3
AMEK KAPsALOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More

7 Competition Day

15-Nov-2018
AGBU ARARAT - FONBET
6-5
AEL LEMESOU ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
OMONOIA LEFKOSIAS
8-4
ETHNIKOS LATSION ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
AMEK KAPsALOU
1-6
APOEL Lefkosίas ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
16-Nov-2018
ATHIENOU A.C.
0-12
AEK LARNAKAS ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More

8 Competition Day

22-Nov-2018
APOEL Lefkosίas
22-2
ATHIENOU A.C. ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
AEK LARNAKAS
5-1
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AEL LEMESOU
5-3
ETHNIKOS LATSION ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
23-Nov-2018
AGBU ARARAT - FONBET
2-2
AMEK KAPsALOU ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More

9 Competition Day

29-Nov-2018
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
2-4
APOEL Lefkosίas ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AMEK KAPsALOU
2-6
AEL LEMESOU ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
OMONOIA LEFKOSIAS
4-1
AEK LARNAKAS ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
30-Nov-2018
ATHIENOU A.C.
1-8
AGBU ARARAT - FONBET ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More

10 Competition Day

06-Dec-2018
OMONOIA LEFKOSIAS
1-2
APOEL Lefkosίas ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
ETHNIKOS LATSION
3-9
AEK LARNAKAS ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
More
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
4-2
AGBU ARARAT - FONBET ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
07-Dec-2018
ATHIENOU A.C.
1-10
AMEK KAPsALOU ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More

11 Competition Day

12-Dec-2018
ATHIENOU A.C.
0-7
AEL LEMESOU ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More
AGBU ARARAT - FONBET
3-7
OMONOIA LEFKOSIAS ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
13-Dec-2018
APOEL Lefkosίas
9-5
ETHNIKOS LATSION ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
AMEK KAPsALOU
6-4
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More

12 Competition Day

07-Jan-2019
AEL LEMESOU
2-6
AEK LARNAKAS ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
ETHNIKOS LATSION
0-3
AGBU ARARAT - FONBET ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
More
OMONOIA LEFKOSIAS
5-2
AMEK KAPsALOU ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
7-0
ATHIENOU A.C. ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More

13 Competition Day

10-Jan-2019
APOEL Lefkosίas
4-3
AEK LARNAKAS ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
AMEK KAPsALOU
3-2
ETHNIKOS LATSION ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
5-4
AEL LEMESOU ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
11-Jan-2019
ATHIENOU A.C.
0-8
OMONOIA LEFKOSIAS ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More

14 Competition Day

17-Jan-2019
OMONOIA LEFKOSIAS
4-4
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
AEL LEMESOU
1-8
APOEL Lefkosίas ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
ETHNIKOS LATSION
6-1
ATHIENOU A.C. ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
More
AEK LARNAKAS
3-3
AGBU ARARAT - FONBET ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More

15 Competition Day

05-Feb-2019
AMEK KAPsALOU
0-4
AEK LARNAKAS ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
07-Feb-2019
OMONOIA LEFKOSIAS
4-1
AEL LEMESOU ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
More
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
6-1
ETHNIKOS LATSION ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AGBU ARARAT - FONBET
1-6
APOEL Lefkosίas ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More

16 Competition Day

14-Feb-2019
APOEL Lefkosίas
9-2
AMEK KAPsALOU ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
AEL LEMESOU
2-5
AGBU ARARAT - FONBET ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
AEK LARNAKAS
12-0
ATHIENOU A.C. ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
ETHNIKOS LATSION
3-7
OMONOIA LEFKOSIAS ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
More

17 Competition Day

21-Feb-2019
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU
1-4
AEK LARNAKAS ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
AMEK KAPsALOU
4-5
AGBU ARARAT - FONBET ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
ETHNIKOS LATSION
2-4
AEL LEMESOU ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
More
22-Feb-2019
ATHIENOU A.C.
0-8
APOEL Lefkosίas ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
More

18 Competition Day

28-Feb-2019
APOEL Lefkosίas
4-4
ANORTHOSIS AMMOCHOSTOU ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More
AEK LARNAKAS
4-3
OMONOIA LEFKOSIAS ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
More
01-Mar-2019
AEL LEMESOU
3-3
AMEK KAPsALOU ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
More
AGBU ARARAT - FONBET
13-1
ATHIENOU A.C. ΛΕΥΚΟΘΕΟ
More

Sponsors

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by