Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2019/20

SCORERS

# Name Team Goals
1 NIKOLAOS PEPPOS ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 21
2 EDWARD MASHINYA ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 19
3 ANDREAS PITTARAS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 16
4 ANDREAS IOANNOU ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 12
5 GEORGE OHENEBENG ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 10
6 PANTELIS TAIROU ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 9
7 NIKOLAS PAPAZACHARIOU ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 9
8 SAM SHABAN Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 9
9 KIRIAKOS CHRISTOU ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 9
10 ANDREAS CHRISTODOULOU Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 9
11 KONSTANTINOS SAVVA ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 9
12 APOLLONAS VASILEIOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 8
13 KIRIAKOS CHATZIAROS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 8
14 KONSTANTINOS SEMIRTZIDIS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 8
15 ISSA KONSTANTINIDIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 8
16 GEORGIOS GRAMMATIKOPOULLOS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 7
17 STEFANOS PROKOPIOU ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
18 FRIXOS KARAOLI ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 7
19 PANOS DIMITRIOU ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 7
20 PANAGIOTIS HADJIANDREAS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 7
21 ERIK LEONTIOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 7
22 JERMAINE KINGSLEY OSEI Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 7
23 NIKOS PANAGIDIS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 6
24 VASILIS MICHAELIDIS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 6
25 KONSTANTINOS PAPASOFRONIOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 6
26 CONNOR MCKINNON WYLIE LESTER FLYNN GILLESPIE ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
27 ZEST OWUSU BANAHENE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 5
28 KONSTANTINOS ANTHIMOU ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 5
29 ARISTODIMOS ARISTODIMOU ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 5
30 NEKTARIOS KATTOS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 5
31 STILIANOS KALLENOS Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
32 ANTONIO ANDONIS FOTI Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
33 MICHAEL KONSTANTINIDIS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 5
34 GEORGIOS SIATHAS Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
35 KONSTANTINOS DIONISIOU ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 5
36 STELIOS MINA ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 5
37 GEORGIOS GEORGIOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4
38 OSVALDO DE CEITA PINTO JALO Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
39 GIORGOS PAPANGELODIMOU Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4
40 MARIOS DIMITRIOU ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
41 MARIOS THEODOROU ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
42 ALEXANDRO BRATSIANI ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
43 FEIDIAS PANAGIOTOU Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 4
44 EFTHIMIOS GEORGIOU ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3
45 ALEKKOS ALEKKOU ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
46 STEFANOS DIMOSTHENOUS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
47 APOLLONAS CHRISTOFIDIS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
48 PANTELIS MAIROMICHALIS ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
49 KONSTANTINOS CHARALAMBOUS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
50 MPEMBELE OLIVIER ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
51 MARINOS EVELTHONTOS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
52 ZANNETOS KOUMASIS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
53 ANTONIS ARNAOUTIS ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
54 CHRISTOFOROS CHARALAMBOUS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
55 IOANNIS STOUPPIS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
56 DIMITRIS ANDREOU ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
57 STEFANOS MICHAEL ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
58 SIMPLICE LEVIS MBOUNTO NKOUATCHOUA ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
59 ANTREAS KAREKLA ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
60 LEONTIOS DIMOSTHENOUS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
61 DAVID BJELOBRK ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
62 MICHALIS KOKOTSIS ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
63 PANIKOS EFTHIMIADIS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
64 ANGELOS TSIAKLI ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
65 NIKOLAS CHANAPPAS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
66 ADAMOS HADJIGEORGIOU Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
67 PAILOS MILIS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
68 PASCHALIS HADJITHOMA ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
69 ANAXAGORAS VIOLARIS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
70 KIRIAKOS VASILEIOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
71 PAVEL MELNICENCO ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
72 IAKOVOS INIATIS Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 2
73 ANTONIS MOUSIIS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
74 DJAVAN RODRIGUEZ MARTIN ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
75 CHRISTOFOROS XENOFONTOS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
76 ILIAS AVRAAM ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
77 CHRISOVALANTIS PANAGIOTOU ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
78 RAFAIL KASIAS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
79 STELIOS MATTHAIOU ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
80 ORESTIS LEIVADIOTIS ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
81 IAKOVOS KIRIAKOU ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
82 CHARILAOS SOKRATOUS ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
83 NIKOLAS ARISTOTELOUS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
84 SOFOKLIS THEODOROU ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
85 CHRISOSTOMOS FILIPPOU Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
86 GEORGIOS MOULLOTOS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
87 ALEXANDROS LAGOS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
88 VASILIS TZAKIDIS Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 2
89 PANAGIOTIS THERAPONTOS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
90 JONATHAN CABRERA ALFONSO ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
91 ELEFTHERIOS PANTELI ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
92 KONSTANTINOS MINA ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
93 LOUKAS CHARALAMBOUS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
94 GIORGOS STAVROU ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
95 ANDREAS MOUSKI ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
96 THEODOROS PAPANIKOLAOU ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
97 IOANNIS KOULOUTERIS ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
98 JON MARTINEZ GOMEZ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
99 KONSTANTINOS AILONITIS ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
100 PETROS CHATZIAROS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
101 NIKOLAS PATSIS ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
102 MARKOS STILIANIDIS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
103 FILIPPOS KATTIMERIS Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
104 GIORGOS PERDIOS Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
105 STAIROS NIKOLAOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
106 MICHALIS IOANNIDIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
107 PAILOS KONTOLEFTEROS ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
108 PARASKEVAS CHOUTRIS Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
109 ANTREAS ANASTASIOU ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
110 SVETOSLAV PANAMSKI ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
111 CHRISTODOULOS CHRISTODOULOU Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
112 SAVVAS LITRA ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
113 VASILIS TRIANTAFILLAKIS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
114 LEONARDOS KIRIAKOU ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
115 CHRISTOS MANTOVANI ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
116 CHRISTOS MPAGIAZOV Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
117 CHRISTOS DIMITRIADIS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
118 NIKOS KATZIIS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
119 KONSTANTINOS GEROLEMOU Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
120 YORDAN YORDANOV DIMITROV ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
121 PANAGIOTIS ANDREOU ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
122 DIMITRIS MACHATTOS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
123 ANTREAS GOUGOURIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
124 ANDREAS ALEXANDRIS ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
125 ANTREAS KALLASIDIS ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
126 GEORGIOS KOUPPIS ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
127 STEFANOS CHARRIS Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
128 EFSTATHIOS PAPAEFSTATHIOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
129 ANDREAS PATETSA ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
130 KIRIAKOS PEPPOS ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
131 SERGIOS HADJIDIMITRIOU Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
132 GEORGIOS KOUMPARI ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
133 ALEXANDROS AILONITI ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
134 PANAGIOTIS PALOURTI ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
135 SOKRATIS MILOPOULOS ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
136 ISHMAEL DANJAJI Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
137 RIGINOS RIGINOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
138 HICHAM CHIROUF Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
139 FOIVOS CHRISTODOULOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
140 DIMITRIS KONSTANTINIDIS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
141 NIKOLAS PREZAS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
142 PANAGIOTIS LIASIDIS ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
143 GIORGOS NIKOLAOU ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
144 STELIOS IAKOVOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
145 MARIAN ALEXANDRU MARTINAS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
146 VAΪOS ELLINIDIS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
147 CHRISTOS XIDAS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
148 THOMAS LOIZOS PAPAEFSTATHIOU ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
149 TIMOTHEOS KONSTANTINOU ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
150 THEODOROS KANETI ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
151 GIANNIS LOIZIDIS ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
152 MICHALIS PERIKLEOUS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
153 MICHALIS GAVRIIL ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
154 KIRIAKOS SEPOS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
155 STEFANOS POULLIS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
156 SIMEON KKONE ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
157 NIKOLAOS CHARAMIS ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
158 CHRISTAKIS KONSTANTINOU ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
159 IULIAN-GABRIEL BOARU ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
160 KLEITOS KOSTA ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
161 LEONIDAS ACHILLEOS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
162 ANTREAS TEGERIS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
163 MARINOS ANDREOU Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
164 ANDREAS IOANNOU ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
165 CHARALAMPOS HADJICHARALAMBOUS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
166 ROMAN BOLMPOCIAN ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
167 RENOS IRODOTOU ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
168 LEONIDAS VARNAVA ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
169 ANTONIS MOULAZIMIS ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
170 IOANNIS GEORGIOU ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
171 STOIL BOGDANOV ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
172 FELIX TETTEH OCANSEY Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
173 MUHAMMED ATAY ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
174 THANASIS LIASIDIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
175 CHRISTOFOROS CHARALAMBOUS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
176 KIRIAKOS LOIZOU ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
177 ANTONIS CHARALAMBOUS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
178 SANDRO EMANUEL GONCALVES DOS REIS PIRES SEMEDO ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
179 KIRIAKOS PARASKEVA ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
180 ANDREAS TSIMON ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by