Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2021/22 - Α' Φάση

SCORERS

# Name Team Goals
1 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 35
2 ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΕΛΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 34
3 MUSTAFA HASDAG Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 19
4 ΕΚΤΩΡΑΣ ΠΙΕΡΗ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 19
5 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 17
6 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 16
7 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 16
8 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 16
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΒΑΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15
10 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΟΜΗΡΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 15
11 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 14
12 VLADISLAV VLADIMIROV GIKOV ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13
13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 13
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ GALAXY ACADEMY 12
15 ΠΕΤΡΟΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 11
16 ΘΕΟΔΩΡΟΣ TZΕΙΡΑΝΙΔΗΣ GALAXY ACADEMY 11
17 ΡΑΦΑΗΛ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 11
18 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΠΑΙΕΛΚΟΒ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 11
19 MICHAEL THOMAS HOLLA WARTKO ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10
20 ΜΗΝΑΣ ΦΛΩΡΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 10
21 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ ΚΑΛΛΕΝΟΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10
22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 10
23 ABDULLAH DERAZI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10
24 ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10
25 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 9
26 ΝΕΟΦΥΤΟΣ AΒΡΑΑΜ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 9
27 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 8
28 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 8
29 ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8
30 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΠΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 8
31 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8
32 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΤΣΙΛΛΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 8
33 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 7
34 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 7
35 IVAN NIKOLAEV IVANOV ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7
36 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 7
37 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7
38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΛΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 7
39 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 7
40 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ GALAXY ACADEMY 7
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΒΙΘΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6
42 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΙΑΚΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 6
43 LORAND ANDREI ΝΑΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
44 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 6
45 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6
46 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 6
47 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 6
48 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 6
49 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 6
50 ΝΙΚΑ ΜΠΕΡΙΤΖΕ GALAXY ACADEMY 6
51 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΙΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 6
52 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
53 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΥΜΟΥΝΤΟΥΜΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 5
54 ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 5
55 ZANE ABBARA ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
56 RABIA SAVVAS DOGHMAN ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
57 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΖΙΑΚΟΥΡΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 5
58 ΜΙΧΑΗΛ ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 5
59 PANAYIOTIS NIELSEN ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 5
60 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΑΛΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5
61 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
62 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 5
63 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
64 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
65 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ GALAXY ACADEMY 5
66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
67 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΗ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5
68 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4
69 KAELAN NISHIT BHATT ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 4
70 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΔΙΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
71 ΠΑΡΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4
72 ALEKS PETROV ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 4
73 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
74 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 4
75 ΙΛΑΡΙΩΝ ΛΑΡΚΟΣ GALAXY ACADEMY 4
76 ΧΡΥΣΗΣ ΖΑΜΑΝΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
77 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
78 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟΥΤΖΙΟΥΡΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
79 ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4
80 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
81 ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
82 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΛΗ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
83 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
84 ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 4
85 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
86 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΣΗ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
87 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
88 ΧΡΙΣΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
89 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΑΒΒΑ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
90 ΕΥΤYΧΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
91 VASILY AFASANOV ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 3
92 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 3
93 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
94 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
95 ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 3
96 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΚΑΒΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 3
97 ΕΚΤΩΡΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
98 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 3
99 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
100 ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΔΟΝΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 3
101 ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 3
102 ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ GALAXY ACADEMY 3
103 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΟΙΝΙΡΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
104 ALEKSANDAR STANISLAVOV ICHEV ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 3
105 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 3
106 ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ ΖΙΠΙΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 3
107 ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 3
108 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
109 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
110 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΛΩΡΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 3
111 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΟΥΒΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 3
112 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
113 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΓΚΩΜΙΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
114 ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
115 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ GALAXY ACADEMY 3
116 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΩΣ GALAXY ACADEMY 3
117 ΑΡΤΕΜΗΣ ΓΕΝΕΘΛΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
118 ΓΙΑΓΚΟΣ ΚΑΟΥΡΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 2
119 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
121 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
122 ΜΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
123 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 2
124 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
125 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΙΑΚΟΥΡΗΣ GALAXY ACADEMY 2
126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΕΝΟΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
127 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 2
128 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΡΜΑΝΤΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
129 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΟΥΚΑ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
130 ΜΑΡΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 2
131 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 2
132 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
133 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
134 ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
135 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 2
136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
137 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΚΟΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
138 ΟΛΙΒΕΡ ΒΑΛΙΑΝΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 2
139 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
140 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 2
141 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
142 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΚΑΤΖΕ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 2
143 ΓΛΥΚΕΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
144 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 2
145 DANI TODOROV ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
146 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΡΔΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
147 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
148 MARIO GABRIEL MANOLACHE ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 2
149 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
150 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 2
151 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 2
152 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
153 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 2
154 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
155 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΦΙΤΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 2
156 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
157 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΡΙΓΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
158 ΧΡΥΣΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΒΑΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
159 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΟΛΟΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
160 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
161 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
162 ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
163 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
164 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΒΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
165 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΒΒΑ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
166 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ GALAXY ACADEMY 1
167 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
168 ΣΑΒΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ GALAXY ACADEMY 1
169 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ GALAXY ACADEMY 1
170 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
171 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
172 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΤΤΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥΛΛΗ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
175 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ GALAXY ACADEMY 1
176 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
177 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
178 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
179 ΠΕΤΡΟΣ ΦΕΣΣΑΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
180 ARTUR PATRAMAN Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
181 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΤΡΑΒΚΟΒ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
182 ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
183 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 1
184 ΑΞΕΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
185 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΕΤΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
186 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
187 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
188 ΛΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
189 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
190 ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 1
191 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
192 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΚΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
193 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
194 ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
195 ΣΑΝΤΙΑΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
196 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΡΙΛΙΑΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
197 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 1
198 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ GALAXY ACADEMY 1
199 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΤΖΗΛΟΗΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
200 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1
201 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
202 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
203 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
204 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
205 ΑΝΤΡΙΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
206 ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 1
207 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
208 ΡΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
209 ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
210 ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΕΑΝΤΖΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
211 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
212 ΕΦΡΕΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
213 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
214 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
215 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1
216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1
217 ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΛΛINY ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1
218 ΙΑΚΩΒΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
219 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΚΟΥ ΝΑΝΑΓΙΑΚΚΑΡΑ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
220 ΚΛΕΟΠΑΣ ΚΛΕΟΠΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
221 ΠΑΜΠΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
222 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
223 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΡΟΥΘΟΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
224 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΟΥΛΙΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 1
225 ΜΕΛΙΟΣ ΚΑΤΖΙΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
226 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
227 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
228 ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
229 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 1
230 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
231 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
232 ΑΥΞΥΒΙΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
233 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
234 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΖΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
235 ΑΝΤΡΕΑΣ ΕΛ ΜΟΥΣΑ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1
236 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1
237 ΦΩΤΗΣ ΚΟΥΤΑ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1
238 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
239 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
240 ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
241 ΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΓΚΟΛΤΟΥΙΝ GALAXY ACADEMY 1
242 ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
243 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΣΑΠΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
244 ADA SAKALLI ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 1
245 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
246 ΓΙΑΣΕΜΗΣ ΣΙΔΕΡΑΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent