Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2023/24 - Α' Φάση

SCORERS

# Name Team Goals
1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 28
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 21
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 20
4 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 19
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 18
6 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15
7 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΕΡΓΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 14
8 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 14
9 ΘΕΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 11
10 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11
11 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 10
12 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10
13 ALEX NIKOLAEV VASILEV ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 10
14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 10
15 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΑΡΤΗΛΑ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 10
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10
17 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΚΙΤΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10
18 ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 9
19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 9
20 ΑΝΔΡΕΑΝΟΣ ΚΙΤΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 9
21 ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 9
22 ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 8
23 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 7
24 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΔΩΡΙΔΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 7
25 ΙΑΚΩΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 2 7
26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΚΚΟΥΡΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
27 DAVID SAVIN VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 7
28 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΑΒΒΑ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
29 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 6
30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΝΑΡΗΣ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 6
31 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΝΕΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 6
32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 6
33 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 6
34 ΑΝΘΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 6
35 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΔΑΜΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 6
36 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 5
37 ΕΚΤΟΡΑΣ ΚΑΙΣΕΡΛΙΔΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
38 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 5
39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 5
40 ΟΜΗΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 5
41 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΙΠΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 4
42 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 4
43 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
44 ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
45 ΕΝΖΟ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
46 ΟΜΗΡΟΣ ΜΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 4
47 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 3
48 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 3
49 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 3
50 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΜΝΗΝΑΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 3
51 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 3
52 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 3
53 ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒ ΔΗΜΟΥ ΚΟΝΤΡΑΤΙΕΒ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 3
54 ΝΑΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 3
55 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 3
56 ΑΡΙΣΤΟΣ ΚΑΥΚΑΡΗΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 3
57 ΑΝΤΡΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 3
58 MAXIM ZHUKOV ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΖΟΥΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 3
60 ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΒΒΑ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 3
61 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΑΙΛΕΡ ΜΙΧΑΗΛ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
62 ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
63 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 2
64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΑΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
65 JOHN COOPER MENG BROOKES ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 2
66 ΜΑΡΙΟΣ ΑΜΠΡΑΧΑΜ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 2
67 ΜΑΡΚΟΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 2
68 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
69 ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 2
70 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΒΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
71 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
72 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΣΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
73 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
74 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
75 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΖΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
76 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 2
77 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
78 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 2
79 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
80 ΠΑΝΙΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
81 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
82 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 2
83 ANATOLI ZOUBOVSKI VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 2
84 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
85 ΧΑΡΗΣ ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
86 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
87 ΟΜΗΡΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 2
88 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΤΡΙΟΥ ΚΟΤΣΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
89 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΛΑΤΣΙΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
90 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
91 ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 2
92 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΒΒΑ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 2
93 ANDREAS VALENTINO WALSH Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
94 MAXIM ZHUKOV ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
95 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΗ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 2
96 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
97 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
98 ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
99 NATHAN YANIS YONTA BAKITI BOLI VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 2
100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΖΙΑΡΟΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
101 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΠΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 2
102 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 2
103 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
104 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 1
105 HASSAN KARABULUTOGLU HASSAN Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
106 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
107 ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
109 ELIAS SAID ALNEAIMAT ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1
110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΛΑΣΙΔΗΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 1
111 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 1
112 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
113 ΜΑΡΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
114 DANIIAL RADZHABOV RADZHABOVITCH ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 1
115 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
116 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
117 ΗΛΙΑΣ ΣΑΧΜΠΑΖΙΔΗΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 2 1
118 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΑΠΟΥΡΑΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
119 ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 1
120 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΓΒΕΝΤΑΣΒΙΛΙ ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
121 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΚΟΥΝΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
122 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
123 ΑΝΘΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
124 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
125 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 1
126 ADELIN PETRU CIOFU ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
127 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
128 GIORGI ACHARADZE ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 1
129 HASSAN KARABULUTOGLU HASSAN Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
130 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑ ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
131 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΤΡΙΟΥ ΚΟΤΣΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
132 MD SHAFAYATHUL ALOM ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
133 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΑΓΡΙΔΙΩΤΗΣ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 1
134 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
135 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
136 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΠΑΓΚΛΑΡΙΔΗΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 1
137 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΛΟΥΡΗ ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
138 ΕΝΖΟ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
139 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΕΡΓΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
140 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΡΟΥΣΚΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
141 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 1
142 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
143 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
144 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
146 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 1
147 ΣΟΛΩΝΑΣ ΣΟΛΕΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
148 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΡΟΚΗΠΙΩΤΗΣ VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 1
149 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΚΚΟΥΡΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
150 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
151 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΗ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
152 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 1
153 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
154 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΝΝΙΔΗΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ 1
155 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
156 ΠΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
157 ADONIS CONSTANTIN MOTRE ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 1
158 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
159 RYAN LEE ZERAFA ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 1
160 ΜΑΤΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
161 ANTONIO AKIM OSENI ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
162 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
163 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
164 AHOORA KHAJAT ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
165 ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΛΑΦΟΔΗΜΟΣ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
166 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΟΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 1
167 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΜΑΡΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
168 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 1
169 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΠΟΖΙΔΗΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 2 1
170 DACHI STEPLIANI ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 2 1
171 RAED AZZAM ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 2 1
172 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΟΙΡΑΖΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
173 ΡΑΦΑΗΛ ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
174 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΑΚΚΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
175 ΙΑΚΩΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 2 1
176 FREDDY JACOB WAITE ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 1 1
177 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1
178 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 1
179 ΜΙΧΑΗΛ ΣΥΔΝΕΗ ΣΙΦ VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 1
180 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. 2 1
181 ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
182 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 1
183 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
184 ELIAS SAID ALNEAIMAT ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1
185 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΗ Α.Σ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ 2023 1
186 ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
187 ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
188 DAVID SAVIN VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS 1
189 LEONARDO CHRISTOPHER BEDEVIAN ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
190 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΣΤΡΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
191 ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SOCCER WORLD CYPRUS 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent