Βαθμολογία

# Όνομα Ομάδας Αγώνες Α Νίκες Ν Ισοπαλία Ι Ήττες Ή Τέρματα Τ Υπέρ Υ Τέρματα Τ Κατά Κ Βαθμοί Β
1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 17 10 4 3 28 18 34
2 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 17 10 2 5 26 13 32
3 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16 9 5 2 26 14 29
4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 17 8 3 6 24 20 27
5 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 17 7 4 6 15 14 25
6 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 13 7 3 3 14 10 24
7 ΑΛΚΗ Ορόκλινη 16 6 6 4 23 21 24
8 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 16 6 5 5 20 15 23
9 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15 6 5 4 22 17 23
10 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 16 5 7 4 23 20 22
11 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 17 6 3 8 21 27 21
12 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 16 6 3 7 22 22 21
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 17 5 5 7 26 27 20
14 ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 17 4 6 7 24 29 18
15 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15 5 2 8 13 18 17
16 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15 2 6 7 13 20 12
17 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 16 3 4 9 13 30 10
18 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 17 1 5 11 14 32 5



* Ο αγώνας ΑΕΖ Ζακακίου - ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου (12.09.2020) κατακυρώθηκε με τέρματα 4-1 υπέρ του Σωματείου ΑΕΖ Ζακακίου κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής.

* Αφαίρεση 3 βαθμών από το Σωματείο ΑΡΗΣ Λεμεσού, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής ημερομηνίας 19.11.2020.

* Αφαίρεση 3 βαθμών από το Σωματείο Ε.Ν.ΘΟΙ Λακατάμιας, κατόπιν απόφασης της Πρωτοβάθμιας Επιτροπής Κριτηρίων ημερομηνίας 24.12.2020.

* Αφαίρεση 3 βαθμών από το Σωματείο Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ Ύψωνα, κατόπιν απόφασης της Πρωτοβάθμιας Επιτροπής Κριτηρίων ημερομηνίας 24.12.2020.

Ειδήσεις

Επόμενοι Αγώνες

22-Ιανουαρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
18:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ


23-Ιανουαρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ


Πλήρες Πρόγραμμα

Σκόρερ

# Όνομα Γκολ
1 ΜΙΧΑΗΛ 12
2 ΦΡΑΓΚΟΣ 12
3 SIKORSKI 10
4 ΑΒΡΑΑΜ 10
5 ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑ 7
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by