Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2020/21

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΜΑΡΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 25
2 DANIEL SIKORSKI ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 24
3 ΜΙΧΑΗΛ ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 21
4 VICTOR OLUYEMI OLATUNJI ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 20
5 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΑΝΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 16
6 ΣΕΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15
7 FRANCISCO GONCALVES SACALUMBO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12
9 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΠΑΡΤΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 12
10 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12
11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΚΚΑΡΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 12
12 UROS PALIBRK ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 11
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 10
15 ANDRE DE OLIVEIRA SILVA FARINHA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 10
16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 10
18 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 9
19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΚΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 9
20 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 9
21 ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 9
22 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΒΙΘΗΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 9
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 8
24 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 8
25 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 8
26 LUIZINHO DA SIILVA ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 8
27 DIOGO EMANUEL ALVES RAMOS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 8
28 LUCAS DA SILVA SANTOS ALVES ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 8
29 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΝΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
30 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 7
31 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
32 ΑΝΤΡΕΑΣ ΗΛΙΑ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 7
33 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 7
34 SALIF SANGARE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 6
35 MARIJAN SUTO ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
36 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
37 EDUARDO PINCELI ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 6
38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
39 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 5
40 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
41 ALEJANDRO BRIAN BARBARO ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5
43 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 5
44 KEVIN BERNARD VAN KIPPERSLUIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 5
45 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΟΥΤΡΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5
47 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΛΙΛΛΗΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
48 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΑΤΗ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
49 OSMAN KOROMA ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 5
50 JACK WILLIAM HALLAHAN ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
51 ΚΩΝΣΤΑNTΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
52 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
53 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
54 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
55 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΠΑΧΤΑΛΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
56 ETTORE SIRIO BALLESTRACCI ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
57 ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
58 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4
59 RUBENILSON DOS SANTOS DA ROCHA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
60 LUIZ FELIPE DE SOUSA DA SILVA ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
61 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
62 DAVIT HOVSEPYAN Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
63 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
64 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΤΖΙΟΥΡΗ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4
65 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4
66 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
67 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
68 ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 4
69 JAMES MASANGO AKALE ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
70 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΙΑΚΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
71 JOAN TOMAS CAMPASOL ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
72 CONNOR MCKINNON WYLIE LESTER FLYNN GILLESPIE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
73 ΕΥΔΩΡΑΣ ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
74 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
75 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
76 ΣΙΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
77 SERGIO MANUEL MONTEIRO SEMEDO ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
78 BERT JOHAN ESSELINK ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
79 THIJS PIETER JOB TIMMERMANS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
80 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΡΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
81 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
82 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
83 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
84 MATTIA CINQUINI ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3
85 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
86 ΡΑΦΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
87 BERNARDO MASCARENHAS DINIZ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
88 MIHOVIL SUTALO ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
89 ABOUBAKAR KARAMOKO ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
90 FACUNDO JEREMIAS GUICHON SISTO ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
91 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
92 MAXWELL ANKOMAH ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
93 FERNANDO HENRIQUE QUINTELA CAVALCANTE ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
94 FRANCIS WILLIAM AVOCE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3
95 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
96 MAJOK MAJOK ABRAHAM RIEL ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
97 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
98 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΙΕΡΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
99 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
100 ANTONIO WESLLEM DE SOUSA MONTEIRO ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
101 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
102 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
103 ΜΑΡΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
104 IRFAN SADIK ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
105 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
106 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
107 ΑΝΤΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
108 DOUGLAS OZIAS REIS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
109 STJEPAN SALIC ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
110 ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΚΟΥΜΑΣΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
111 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
112 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΣΠΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
113 MARIAN ALEXANDRU MARTINAS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
114 ALAM FERNANDO GALINDO GAJON ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
115 MARTIS LIANDRO RUDWENDRY FELIPE ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
116 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΠΡΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
117 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
118 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
119 ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
120 GERAUD REGIS NSELE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
121 ΦΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
122 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΝΟΜΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
123 HRISTIAN ANDONIS FOTI ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
124 ANDERSON OTUMFOUR DARKWA Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
125 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
126 AISLAN PAULO LOTTICI BACK ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
128 ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
129 ΡΑΦΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
130 NUNO MIGUEL DE ALMEIDA COSTA LOPES ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
131 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
132 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
133 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
134 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
135 AUSTIN JAKE AYOUBI ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
137 BAILLY JOEL ERIC DAMAHOU ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
138 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
139 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΑΘΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
140 BADRA ALI SAMAKE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
141 EMMANUEL MBELLA ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
142 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
143 ΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
144 ΒΑΣΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
145 ΚΡΙΣΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
146 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΟΙΝΙΡΗΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
147 TYLER SHAUN MASSIMO ATTARDO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
148 ΑΝΙΟ ΠΟΤΣΗ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
149 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΚΛΑΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
150 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
151 NICKEL RONALDO ORR ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
152 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
153 PATRICK WESSELY Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
154 ΑΝΤΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
155 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
156 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
157 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
158 KAI HEERINGS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
159 DIOGO BARBOSA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
160 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
161 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΛΛΙΔΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
162 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
163 EVANDRO PINTO GOMES ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
164 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
165 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
166 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
167 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΛΕΤΙΝΑΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
168 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΙΡΙΝΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
169 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
170 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΡΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
171 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
172 ΤΖΟΒΑΝΗΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
173 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
174 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
175 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΙΗ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
176 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
177 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
178 ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
179 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
180 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
181 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
182 LAWRENCE PANDA ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
183 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΚΑΤΖΙΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
184 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
185 BOJAN MILOSAVLJEVIC Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
186 ALADJE N'DJAI ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
187 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
188 MARTIN MUSULIN ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
189 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΛΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
191 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΟΚΚΑ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
192 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
193 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
194 ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
195 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
196 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
197 CHRISTOPH STEVE SCHURZ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
198 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
199 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
200 DAVID BJELOBRK ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
201 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
202 ALEKSANDAR MILENOV IVANOV ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
203 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
204 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
205 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
206 PEDRO HENRIQUE FERREIRA WALCZAK Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
207 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
208 MARCO CRIACO ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
209 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
210 YOANN TRIBEAU ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
211 ΣΥΜΕΩΝ ΚΚΟΝΕ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
212 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
213 ΕΚΤΩΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
214 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
215 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
216 DANIJEL PRANJIC ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
217 KANDET DIAWARA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
218 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΣΙΑΗΛΛΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
219 ΜΙΧΑΗΛ ΜΟΥΣΙΤΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
220 LUKA PACAR ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
221 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
222 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
223 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΤΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
224 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
225 EZIAMAKA COLLINS IKENNA ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
226 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
227 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
228 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
229 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΤΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
230 ARISTEU PLOTASIO CAMPANATI NETO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent