Πρωτάθλημα CYTA Α' ΦΑΣΗ 17/18

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 23
2 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 22
3 FABRICIO SANTOS SIMOES ΑΛΚΗ Ορόκλινη 20
4 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 18
5 EMILIO JOSE ZELAYA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 17
6 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16
7 IGOR ALBERTO RINCK DE CAMARGO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15
8 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15
9 MICKAEL FRANCK POTE ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11
10 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11
11 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11
12 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11
13 CARLOS ALEXANDRE DE SOUZA SILVA ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
14 GHAYAS ZAHID ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10
15 NUNO MIGUEL MORAIS BARBOSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9
16 INNOCENT NKASIOBI EMEGHARA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 9
17 ROLAND SALLAI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9
18 ROMEU FREITAS TORRES ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9
19 HAMA JUVHEL FRED TSOUMOU ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8
20 LORENZO LEROY EBECILIO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
21 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 8
22 KEVIN THIBAULT LAURENT BERIGAUD ΠΑΦΟΣ F.C. 7
23 DANIEL SIKORSKI ΠΑΦΟΣ F.C. 7
24 GEOFFREY-LUC MALFLEURY ΑΛΚΗ Ορόκλινη 7
25 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 7
26 JORGE LARENA AVELLANEDA ROIG Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7
27 LOPES GUIMARAES RAFAEL ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 7
28 EMILIO NSUE LOPEZ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 7
29 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 7
30 JOAN TOMAS CAMPASOL Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6
31 BOY DARRYL DEUL ΠΑΦΟΣ F.C. 6
32 ABOUBACAR DEMBA CAMARA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6
33 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6
34 MIKEL ARRUABARRENA ARAMBIDE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
35 HECTOR YUSTE CANTON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
36 NILS ZATL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 6
37 LUCA POLIZZI ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
38 BENJAMIN AKOTO ASAMOAH ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5
39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
40 HELDER FERNANDO FERREIRA DE CASTRO ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
41 ANDRE SCHEMBRI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
42 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
43 ANTONIO JAKOLIS ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
44 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
45 SEMEDO AFONSO WILLY JOHNSON ΑΛΚΗ Ορόκλινη 5
46 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
48 GUILHERME AUGUSTO ALVES DELLATORRE ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
49 ALFONSO ARTABE MECA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
50 SEKOU CISSE ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
51 NICOLAS MARTINEZ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
52 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
53 ALEXANDRU IONITA ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
54 DOUGLAS FERREIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
55 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
56 ADRIAN SARDINERO CORPA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
57 EDUARDO PINCELI ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4
58 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΠΑΡΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
59 SASA MARKOVIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
60 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
61 ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
62 ALEXANDRE AFONSO DA SILVA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
63 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
64 BAILLY JOEL ERIC DAMAHOU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
65 NIKOLAI KIPIANI ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4
66 LEANDRO MIGUEL PEREIRA DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
67 CESAR DAVID TEXEIRA TORRES ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
68 DANIEL MOJSOV Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
69 CHAFIK MUSTAPHA CLAUDE TIGROUDJA SUROY ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
70 TIAGO DE LEONCO ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
71 MIGUEL PALANCA FERNANDEZ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
72 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
73 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΚΤΑΡΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
74 GORDON SCHILDENFELD ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
75 DENILSON MARTINHO GABIONETTA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
76 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
77 ΑΝΤΡΕΑΣ ΗΛΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
78 DAVID CATALA JIMENEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
79 JANDER RIBEIRO SANTANA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
80 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
81 ANDERSON CORREIA DE BARROS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
82 CHRISTER YOUSSEF ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
83 ABDELAYE DIAKITE ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
84 ISMAIL SASSI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
85 ARAZ ABDULLAYEV ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
86 NOOR FARSHAD ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
87 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΩ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
88 MUHAMMAD YOUSSUF CANDE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
89 VALDOMIRO SOARES EGGRES ΠΑΦΟΣ F.C. 3
90 RENATO JOAO INACIO MARGACA ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
91 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
92 ΓΕΡΑΣΗΜΟΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΠΑΦΟΣ F.C. 2
93 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
94 BOGDAN ALEXANDRU MITREA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
95 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
96 HAMDI BILAL ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
97 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΝΤΙΚΚΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
98 LEANDRO GONZALEZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
99 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
100 HEROLD MARK GOULON ΠΑΦΟΣ F.C. 2
101 RADU NECULAI ZAHARIA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
102 CHRISTIAN BRULS ΠΑΦΟΣ F.C. 2
103 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΙΑΘΑΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
104 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
105 WILLIAM RIBEIRO SOARES ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
106 DIMITAR IVANOV MAKRIEV ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
107 ERIK JANZA ΠΑΦΟΣ F.C. 2
108 MARCO PAULO SILVA SOARES ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
109 STEFAN ANDREI ENESCU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
110 DANIEL GONZALEZ BENITEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
111 JOAN ANGEL ROMAN OLLE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
112 TIAGO FILIPE FIGUEIRAS GOMES ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
113 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
114 AKOETE HENRITSE ENINFUL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
115 JORGE FILIPE MONTEIRO DOS SANTOS LOURENCO ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
116 WILSON KENIDY CORREIA DA SILVA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
117 LOUIS MIGUEL TEIXEIRA RIBEIRO ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
118 FRANCIS NARH ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
119 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
120 JOAO PEDRO GUERRA CUNHA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
121 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
122 DAVID POLJANEC ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
123 MAKSYM IMEREKOV ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
125 ANTE ROGULJIC ΠΑΦΟΣ F.C. 2
126 DYLAN LUDOVIC DUVENTRU ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
127 ΝΕΣΤΩΡ ΜΥΤΙΔΗΣ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
128 ΣΑΒΒΑΣ ΛΥΤΡΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
129 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
130 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
131 BORJA EQUIZA IMAZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
132 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
134 RUBEN LUIS MAURICIO BRIGIDO ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
135 DINO MEDJEDOVIC ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
136 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
137 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
138 FABRICIO SILVA DORNELLAS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
139 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
140 ΛΟΥΚΑΣ ΒΥΝΤΡΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
141 VLADIMIR GEORGIEV GADZHEV ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
142 VALENTIN SEBASTIEN ROGER ROBERGE ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
143 JEAN BAPTISTE PIERAZZI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
144 JARCHINO ANGELO ROBERTO ANTONIA ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
145 ALEXANDRE DAMCEVSKI ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
146 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
147 ΜΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
148 ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
149 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
150 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΑΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
151 BORISLAV-STOYCHEV HRISTOV ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
152 HEDWIGES EDUARD MARTINUS MADURO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
153 BARROS SOARES ALEXANDRE MIGUEL ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
154 ALEF DOS SANTOS SALDANHA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
155 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΧΙΠΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
156 FIDELIS CHRISTOPHER IRHENE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
157 DAVIDE GRASSI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
158 MANUEL REDONDO GARCIA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
159 JOAO PEDRO DOS SANTOS GONCALVES ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
160 ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
161 EVARISTE NGOLOK ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
162 NIKOLAI KIPIANI ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
163 ALDAIR ADULAI DJALO BALDE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
164 RADOSLAV VASILEV ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
165 ROBERTO LAGO SOTO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
166 ALEKSANDR DOVBNIA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
167 ALBERTO SANSINENA CHAMORRO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
168 CARLOS MIGUEL TAVARES DE OLIVEIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
169 DANIJEL PRANJIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
170 THEOPHILUS SOLOMON ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
171 RADOVAN PANKOV Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
172 LUCAS DOMINGUEZ IRARRAZABAL ΠΑΦΟΣ F.C. 1
173 ANDRE ALVES DOS SANTOS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
174 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
175 ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
176 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΓΙΟΥΚΚΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
177 DOSSA MOMADE OMAR HASSAMO JUNIOR ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
178 NOSAKHARE EMMANUEL IGIEBOR ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
179 YOANN TRIBEAU ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
180 CARLES SORIA GRAU Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
181 ABEL ISSA CAMARA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
182 RUI PEDRO COIMBRA CHAVES ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
183 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
184 ELVIR MALOKU Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
185 MINIMBOU RAHAVI JOSHUA KIFOUETI ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
186 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
187 EDGAR IVAN PACHECO RODRIGUEZ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
188 CARLOS AGUSTIN FARIAS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
189 THEO WEEKS LEWIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
190 JAILSON DE LIMA ARAUJO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
191 ABDULLAHI SHEHU ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
192 ANDRE FERREIRA TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by