Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2021/22 - Α' Φάση

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 21
2 ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΕΛΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 13
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΒΑΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13
4 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12
5 MUSTAFA HASDAG Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 11
6 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 11
7 ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10
8 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΠΑΙΕΛΚΟΒ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 10
9 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΟΜΗΡΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 9
10 ΡΑΦΑΗΛ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 9
11 VLADISLAV VLADIMIROV GIKOV ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9
12 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 8
13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 8
14 MICHAEL THOMAS HOLLA WARTKO ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ GALAXY ACADEMY 7
16 ABDULLAH DERAZI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΠΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 7
18 ΘΕΟΔΩΡΟΣ TZΕΙΡΑΝΙΔΗΣ GALAXY ACADEMY 7
19 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6
20 IVAN NIKOLAEV IVANOV ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6
21 ΜΗΝΑΣ ΦΛΩΡΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 6
22 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΛΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 6
23 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΙΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 6
24 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6
25 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 5
26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 5
27 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 5
28 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ GALAXY ACADEMY 5
29 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
30 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
31 ΕΚΤΩΡΑΣ ΠΙΕΡΗ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 5
32 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΙΑΚΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 4
33 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΥΜΟΥΝΤΟΥΜΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 4
34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΤΣΙΛΛΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
35 ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
36 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 4
37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 4
38 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
39 ΜΙΧΑΗΛ ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 4
40 ΠΕΤΡΟΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 4
41 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4
42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΗ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
43 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΒΙΘΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
45 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
46 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΣΗ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
47 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
48 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
49 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ GALAXY ACADEMY 3
50 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟΥΤΖΙΟΥΡΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
51 ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 3
52 ΙΛΑΡΙΩΝ ΛΑΡΚΟΣ GALAXY ACADEMY 3
53 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
54 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
55 ΑΡΤΕΜΗΣ ΓΕΝΕΘΛΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
56 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΔΙΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
57 ΠΑΡΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
58 KAELAN NISHIT BHATT ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 3
59 ALEKSANDAR STANISLAVOV ICHEV ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 3
60 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ ΚΑΛΛΕΝΟΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
61 ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
62 ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ GALAXY ACADEMY 3
63 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3
64 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ GALAXY ACADEMY 3
65 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 3
66 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΡΜΑΝΤΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
67 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
68 ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 2
69 LORAND ANDREI ΝΑΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
70 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΑΒΒΑ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
71 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
72 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
73 ΝΕΟΦΥΤΟΣ AΒΡΑΑΜ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 2
74 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΙΑΚΟΥΡΗΣ GALAXY ACADEMY 2
75 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
76 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΟΥΚΑ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
77 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΟΙΝΙΡΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
78 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 2
79 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΚΑΒΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 2
80 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
81 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
82 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΓΚΩΜΙΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
83 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΛΗ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
84 ΝΙΚΑ ΜΠΕΡΙΤΖΕ GALAXY ACADEMY 2
85 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 2
86 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 2
87 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
88 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
89 ZANE ABBARA ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
90 MARIO GABRIEL MANOLACHE ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 2
91 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΛΩΡΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 2
92 ΟΛΙΒΕΡ ΒΑΛΙΑΝΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 2
93 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
94 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 2
95 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
96 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 2
97 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 2
98 ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΔΟΝΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 1
99 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
100 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ GALAXY ACADEMY 1
101 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1
102 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΚΟΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
103 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
104 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
105 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1
106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΤΤΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
107 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
108 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1
109 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
110 ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 1
111 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
112 ARTUR PATRAMAN Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
113 ΑΝΤΡΙΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
114 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΟΥΒΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
115 ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1
116 ΚΛΕΟΠΑΣ ΚΛΕΟΠΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
117 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
118 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
119 ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
120 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 1
121 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
122 ΣΑΒΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ GALAXY ACADEMY 1
123 ALEKS PETROV ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
124 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΖΙΑΚΟΥΡΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
125 ΜΑΡΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1
126 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 1
128 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
129 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
130 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1
131 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
132 ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
133 ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
134 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
135 ΕΥΤYΧΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 1
137 ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ ΖΙΠΙΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 1
138 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
139 ΜΕΛΙΟΣ ΚΑΤΖΙΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
140 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
141 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
142 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
143 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΡΔΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
144 ΠΑΜΠΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
145 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
146 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
147 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
148 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1
149 ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
150 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1
151 ΧΡΥΣΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΒΑΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
152 ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 1
153 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΟΥΛΙΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 1
154 DANI TODOROV ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
155 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
156 ΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΓΚΟΛΤΟΥΙΝ GALAXY ACADEMY 1
157 ΑΥΞΥΒΙΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
158 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
159 ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 1
160 ΧΡΥΣΗΣ ΖΑΜΑΝΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
161 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
162 ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
163 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΤΡΑΒΚΟΒ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
164 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
165 ΑΝΤΡΕΑΣ ΕΛ ΜΟΥΣΑ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 1
166 ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
167 ΓΙΑΓΚΟΣ ΚΑΟΥΡΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
168 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
169 ADA SAKALLI ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) 1
170 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
171 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
172 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΚΑΤΖΕ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 1
173 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1
174 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
175 ΕΚΤΩΡΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
176 ΑΞΕΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
177 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΩΣ GALAXY ACADEMY 1
178 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥΛΛΗ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
179 ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
180 ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΕΑΝΤΖΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
181 PANAYIOTIS NIELSEN ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
182 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΕΝΟΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
183 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
184 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 1
185 ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent