Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Β΄ Κατηγορίας 2023/24

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 LUKE JOHN TUNNAH ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 28
2 ENEA ULIKS KOTRRI ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 15
3 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 14
4 ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 14
5 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΝΑΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΥΔΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12
7 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12
8 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 11
9 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΙΚΚΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΓΚΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 11
11 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 11
12 ΞΕΝΙΟΣ ΚΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10
13 ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 9
14 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΑΙΔΩΝΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 9
15 ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 8
16 ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8
17 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΙΗΚΚΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7
18 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ ΚΑΛΛΕΝΟΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 7
19 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΕΡΜΝΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 7
20 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6
21 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 6
22 ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΛΙΑΝΤΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 6
23 DENIZ NUMAN LOKMANOGLU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6
24 ΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 6
26 BYRON JAMES KAY ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 5
27 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5
28 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5
29 IONUT LAURENTIU GABRIEL PIPI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
30 VITALII LEFTEROV ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 5
31 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5
32 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 5
33 ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΞΥΔΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
34 ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
35 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
36 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
37 MUSTAFA HASDAG Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
38 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
39 GUILHERME MARQUES DA SILVEIRA MACHADO ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
40 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΟΜΗΡΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
41 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΟΥΚΑ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
42 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΡΜΑΝΤΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
43 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
44 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
45 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4
46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
47 ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
48 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
49 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
50 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
51 MABANI FOSTAVE ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
52 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΟΙΝΙΡΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
53 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
54 SAVVA CHARLIE ANGELO ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
55 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
56 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΟΥΤΣΙΣΒΙΛΙ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
57 ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
58 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΙΟΥΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
59 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
60 ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΟΥΤΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΣΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
62 ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
63 MUBILANZILA QUENTIN NZE ABOGHE ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
64 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
65 ΝΙΙΚΟΛΑΣ ΜΑΚΙΝΕΣ ΣΤΕΚΑΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
66 ΜΑΡΙΟΣ ΧΩΡΑΪΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
67 ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΙΔΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
68 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
69 ΠΑΥΛΟΣ ΚΕΣΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
70 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
71 ΘΕΟΔΩΡΟΣ TZΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
72 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΛΕΥΤΕΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
73 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΠΕΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
74 ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΑΣΤΑΡΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
75 ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
76 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΗ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
77 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
78 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
79 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
80 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
81 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΟΦΡΩΝΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
82 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΕΙΨΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
83 ΣΩΤΗΡΗΣ ΞΙΟΥΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
84 ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
85 PATRYK KAMIL MACIOLEK ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
86 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
87 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
89 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΡΤΕΛΛΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
90 ALEKSANDAR MILENOV IVANOV ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
91 ΗΛΙΑΣ ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
92 ΚΕΝΔΕΑΣ ΤΣΟΥΚΚΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
93 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΒΑΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
95 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
96 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
97 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
98 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΣΕΛΛΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
99 TYLER RYAN DODD ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
100 ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΤΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
101 ΕΚΤΟΡΑΣ ΑΓΑΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
102 ΤΖΕΡΕΜΥ ΑΘΑΝ ΣΙΑΡΑΚΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
103 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
104 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
105 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΝΕ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΥΛΙΚΙΩΤΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
108 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
109 ΕΦΡΑΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
110 RON RUBIN ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
111 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
112 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΠΑΙΕΛΚΟΒ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
113 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
114 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΤΣΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
115 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΝΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
116 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
117 ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
118 ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
119 ΠΑΥΛΟΣ ΦΟΥΛΛΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
120 ΕΙΡΗΝΑΙOΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
121 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
122 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
123 ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
124 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
125 ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
126 JAN CILIK ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
127 HERMES ISMAEL FOFANA SANCHEZ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
128 LIAM COHEN ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
129 FRANCISCO MANUEL RODRIGUES CONCEICAO ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
130 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
131 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΡΑΚΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
132 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
133 ΣΑΒΒΑΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
134 ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
135 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
136 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
137 LUIS SALVADOR ALOMAR AGUILERA ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
138 ΕΚΤΟΡΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
139 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΒΙΘΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
140 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΛΣΕΝ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
141 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
142 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
143 ΛΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
144 ΝΙΚΑ ΜΠΕΡΙΤΖΕ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
145 ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΟΙΖΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
146 ΠΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
147 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΑΤΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
148 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΚΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
149 ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
150 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
151 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
152 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
153 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
154 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
155 ΛΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
156 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
157 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
158 MARTIN TRIFONOV ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
159 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
160 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΟΚΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
161 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
162 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
163 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
164 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
165 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
166 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
167 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΙΤΤΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
168 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
169 ΛΟΥΚΑΣ ΣΙΗΚΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
170 ΛΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
171 CONSTANTINOS MACIEL KARAYIANNI ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
172 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
173 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
174 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
175 ARTIOM MUNTEAN ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
176 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
177 ΣΑΒΒΑΣ ΠΟΥΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
178 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
179 ΝΤΕΜΙΣ ΜΑΙΣΟΥΡΑΝΤΖΕ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
180 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
181 ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
182 ΘΕΜΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
183 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
184 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
185 DIOMANDE ARDJOUMA JUNIOR ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
186 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΡΟΥΤΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
187 ΛΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
188 ΕΥΔΟΚΙΟΣ ΠΕΤΑΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
189 ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΑΜΠΟΒ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
190 ZANE ABBARA ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
191 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
192 ΜΩΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
193 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent