Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA Α' Φάση 2018/19

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ADAM NEMEC ΠΑΦΟΣ F.C. 16
2 RUBEN JURADO FERNANDEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 15
3 IVAN TRICKOVSKI ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 15
4 NUNO MIGUEL MORAIS BARBOSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 13
5 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12
6 KINGSLEY UGOCHUKWU ONUEGBU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11
7 FACUNDO ABEL PEREYRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11
8 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
9 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
10 IVAN CARLOS FRANCA COELHO ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 10
11 EMILIO JOSE ZELAYA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10
12 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 9
13 MOHAMMAD MOUSA SULEIMAN MOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9
14 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 9
15 LEONARDO NATEL VIEIRA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
16 MATIJA SPOLJARIC ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 8
17 DAVID GERARDO RAMIREZ RUIZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
18 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 8
19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8
20 JORDI GOMEZ GARCIA PENCHE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
21 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7
22 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
23 PAUL STEFAN BATIN ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 6
24 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
25 JENS COOLS ΠΑΦΟΣ F.C. 6
26 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6
27 ANDRE SCHEMBRI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
28 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
29 ΜΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 5
30 DANIJEL PRANJIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
31 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
32 ALEXANDRE AFONSO DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
33 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΑΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
35 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
36 JOAN GUILLEM TRUYOLS MASCARO ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
37 IEVGEN PAVLOV ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
38 NILS ZATL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
39 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
40 LORENZO RIERA ORTEGA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
41 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
42 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
43 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
44 KEVIN BRU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
45 NIKA KACHARAVA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
46 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
47 ROMAN BEZJAK ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
48 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
49 EL HEDI BELAMEIRI ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4
50 HECTOR YUSTE CANTON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
51 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
52 ENRIQUE BOULA SENOBUA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
53 ADRIAN SARDINERO CORPA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
54 DAVID CATALA JIMENEZ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
55 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
56 SHOVAL GOZLAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
57 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
58 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΖΙΩΝΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
59 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
60 JORGE LARENA AVELLANEDA ROIG ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
61 NILS TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
62 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
63 EMILIO NSUE LOPEZ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
64 DOUGLAS FERREIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
65 GHAYAS ZAHID ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
66 FEDERICO IVAN RASIC ΠΑΦΟΣ F.C. 3
67 ACORAN BARRERA REYES ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
68 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΩ ΠΑΦΟΣ F.C. 2
69 REZA GHOOCHANNEJHAD ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
70 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
71 MIKEL GONZALEZ DE MARTIN MARTINEZ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
72 JOAN ANGEL ROMAN OLLE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
73 VINCENT NICOLAS BESSAT ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
74 GORDON SCHILDENFELD ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
75 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
76 ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
77 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
78 MUSTAPHA CARAYOL ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
79 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
80 RAFAEL EDUARDO ACOSTA ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
81 BOGDAN ALEXANDRU MITREA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
82 IVAN FUSTAR ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
83 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
84 CRISTIAN MONTES LOPEZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
85 LEANDRO MIGUEL PEREIRA DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
86 MORTEN NICOLAS RASMUSSEN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
87 ISMAEL LOPEZ BLANCO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
88 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΝΤΙΚΚΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
89 KUAGICA SEBASTIAO BONDO DAVID ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
90 HECTOR ALEXANDER HEVEL ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
91 NORBERT SANDOR BALOGH ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
92 FRANCO VALENTIN FLORES ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
93 VALENTIN SEBASTIEN ROGER ROBERGE ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
94 DANIEL AQUINO PINTOS ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
95 ANTONIO JAKOLIS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
96 SASA MARKOVIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
97 NICOLAS MARCELO STEFANELLI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
98 ALBERTO SANSINENA CHAMORRO ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
99 MARKO ADAMOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
100 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΦΥΤΑΝΙΔΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
101 NOOR FARSHAD ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
102 BEKA MIKELTADZE ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
103 ALFONSO ARTABE MECA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
104 ORLIN STAROKIN ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
105 HRVATSKO PRCE FRANJO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
106 RICARDO ALEXIS LABORDE LEON ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
107 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
109 ION GAZTANAGA ARROSPIDE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
110 DOSSA MOMADE OMAR HASSAMO JUNIOR ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
111 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
112 DENISS RAKELS ΠΑΦΟΣ F.C. 1
113 BARROS SOARES ALEXANDRE MIGUEL ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
114 EYONG TAKANG ENOH ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
115 ANDERSON CORREIA DE BARROS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
116 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
117 WILDSON SILVA DE MELO ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
118 ALASTAIR DAVID REYNOLDS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
119 SEKOU KEITA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
120 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
121 ΦΑΝΟΣ ΚΑΤΕΛΑΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
122 IGOR SILVA DE ALMEIDA ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
123 ΓΕΡΑΣΗΜΟΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
124 ANDRE FILIPE CUNHA VIDIGAL ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
125 ESTEBAN FERNANDO SACHETTI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
126 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΝΤΟΒΑΝΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
127 ROMAN GOLOBART BENET ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
128 OLIVER BUFF ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
129 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΜΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
130 BENJAMIN AKOTO ASAMOAH ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
131 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
132 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΟΥΗΛΕΡ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
133 DAVID GABRIEL FABRICE FAUPALA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
134 ΚΥΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
135 KIRE MARKOSKI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
136 IGNACIO CASES MORA ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
137 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
138 ΠΕΤΡΟΣ ΨΥΧΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
139 ALEKSANDR DOVBNIA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
140 ERWIN GUILLAUME KOFFI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
141 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
142 TONIA D-LEO TISDELL ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
143 ΛΟΥΚΑΣ ΒΥΝΤΡΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
144 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΚΤΑΡΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
145 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
146 FIDELIS CHRISTOPHER IRHENE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
147 GONZALO EULOGIO ZARATE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
148 ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
149 DUSHKO TRAJCHEVSKI ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
150 OMAR REISS ROWE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
151 VLADIMIR BOLJEVIC ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
152 JARCHINO ANGELO ROBERTO ANTONIA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
153 CARLOS ROBERTO DA CRUZ JUNIOR ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent