1η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
3-0
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
5-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
4-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
6-0
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
1-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

2η Αγωνιστική

09-Οκτωβρίου-2021
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
5-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
10-Οκτωβρίου-2021
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-9
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-4
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
3-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

3η Αγωνιστική

17-Οκτωβρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
8-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
6-0
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-3
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2021
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
3-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
1-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

5η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-7
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-1
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

6η Αγωνιστική

06-Νοεμβρίου-2021
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
07-Νοεμβρίου-2021
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
1-3
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
8-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

20-Νοεμβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
21-Νοεμβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-11
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
3-0
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
0-1
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

8η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2021
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
3-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
4-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
05-Δεκεμβρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-9
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
6-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
5-1
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
12-Δεκεμβρίου-2021
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-3
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
13-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
0-2
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2021
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
2-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
19-Δεκεμβρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-13
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
1-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
6-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
22-Δεκεμβρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

12η Αγωνιστική

09-Ιανουαρίου-2022
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

13η Αγωνιστική

16-Ιανουαρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
1-4
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-9
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
2-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
4-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14η Αγωνιστική

23-Ιανουαρίου-2022
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

12:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

15η Αγωνιστική

30-Ιανουαρίου-2022
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

1η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
3-0
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
5-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
4-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
6-0
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
1-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

09-Οκτωβρίου-2021
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
5-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
10-Οκτωβρίου-2021
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-9
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-4
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
3-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

17-Οκτωβρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
8-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
6-0
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-3
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2021
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
3-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
1-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-7
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-1
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

06-Νοεμβρίου-2021
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
07-Νοεμβρίου-2021
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
1-3
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
8-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

20-Νοεμβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
21-Νοεμβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-11
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
3-0
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
0-1
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2021
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
3-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
4-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
05-Δεκεμβρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-9
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
6-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
5-1
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
12-Δεκεμβρίου-2021
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-3
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
13-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
0-2
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2021
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
2-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
19-Δεκεμβρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-13
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
1-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
6-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
22-Δεκεμβρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

09-Ιανουαρίου-2022
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

16-Ιανουαρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
1-4
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-9
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
2-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
4-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

23-Ιανουαρίου-2022
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

12:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

30-Ιανουαρίου-2022
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent