1η Αγωνιστική

09-Οκτωβρίου-2022
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-7
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-3
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
1-6
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-5
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
6-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
9-0
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-5
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

2η Αγωνιστική

15-Οκτωβρίου-2022
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
5-1
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
16-Οκτωβρίου-2022
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
9-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
10-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
7-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-6
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
13-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

3η Αγωνιστική

23-Οκτωβρίου-2022
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-6
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
15-0
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-6
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-6
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-9
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-4
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

4η Αγωνιστική

29-Οκτωβρίου-2022
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
30-Οκτωβρίου-2022
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
7-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
6-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
4-1
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

5η Αγωνιστική

06-Νοεμβρίου-2022
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-6
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
7-0
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-14
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-3
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
1-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-7
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

6η Αγωνιστική

13-Νοεμβρίου-2022
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-1
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
6-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-3
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
8-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
4-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
6-0
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

7η Αγωνιστική

19-Νοεμβρίου-2022
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
20-Νοεμβρίου-2022
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
6-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-11
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-5
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014

8η Αγωνιστική

27-Νοεμβρίου-2022
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
8-1
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
2-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
3-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
2-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-4
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
3-7
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική

03-Δεκεμβρίου-2022
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
04-Δεκεμβρίου-2022
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ

12:00
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

10η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ

12:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

11η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2022
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

12:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2023
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

12:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

13η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2023
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

14η Αγωνιστική

22-Ιανουαρίου-2023
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ

12:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

12:00
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2023
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ

12:00
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

12:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

17η Αγωνιστική

12-Φεβρουαρίου-2023
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

1η Αγωνιστική

09-Οκτωβρίου-2022
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-7
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-3
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
1-6
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-5
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
6-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
9-0
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-5
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

15-Οκτωβρίου-2022
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
5-1
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
16-Οκτωβρίου-2022
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
9-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
10-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
7-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-6
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
13-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

23-Οκτωβρίου-2022
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-6
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
15-0
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-6
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-6
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-9
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-4
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

29-Οκτωβρίου-2022
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
30-Οκτωβρίου-2022
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
7-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
6-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
4-1
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

06-Νοεμβρίου-2022
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-6
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
7-0
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-14
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-3
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
1-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-7
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

13-Νοεμβρίου-2022
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-1
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΑΘΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
6-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-3
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
8-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
4-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
6-0
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

19-Νοεμβρίου-2022
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
20-Νοεμβρίου-2022
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ
6-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-11
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-5
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

27-Νοεμβρίου-2022
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
8-1
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
2-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
3-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
2-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-4
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
3-7
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

03-Δεκεμβρίου-2022
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
04-Δεκεμβρίου-2022
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ

12:00
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ

12:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2022
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

12:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2023
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

12:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2023
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

22-Ιανουαρίου-2023
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ

12:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

12:00
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2023
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ

12:00
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

12:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

12-Φεβρουαρίου-2023
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent