1η Αγωνιστική

09-Οκτωβρίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
8-2
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
0-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

2η Αγωνιστική

16-Οκτωβρίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-3
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-0
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
5-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

3η Αγωνιστική

22-Οκτωβρίου-2022
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
23-Οκτωβρίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
4-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-9
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
10-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

4η Αγωνιστική

30-Οκτωβρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
4-0
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-9
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
4-0
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
2-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

5η Αγωνιστική

05-Νοεμβρίου-2022
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
06-Νοεμβρίου-2022
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-7
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
8-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
0-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

6η Αγωνιστική

13-Νοεμβρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
4-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
4-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-11
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-1
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
2-3
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

20-Νοεμβρίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-2
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-6
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
14-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
2-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

8η Αγωνιστική

03-Δεκεμβρίου-2022
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
04-Δεκεμβρίου-2022
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

12:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

9η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

11η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2023
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2023
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

13η Αγωνιστική

22-Ιανουαρίου-2023
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2023
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική

12-Φεβρουαρίου-2023
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

16η Αγωνιστική

19-Φεβρουαρίου-2023
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

17η Αγωνιστική

05-Μαρτίου-2023
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

18η Αγωνιστική

12-Μαρτίου-2023
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

19η Αγωνιστική

18-Μαρτίου-2023
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

20η Αγωνιστική

25-Μαρτίου-2023
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

21η Αγωνιστική

01-Απριλίου-2023
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

22η Αγωνιστική

09-Απριλίου-2023
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

1η Αγωνιστική

09-Οκτωβρίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
8-2
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
0-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

16-Οκτωβρίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-3
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-0
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
5-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

22-Οκτωβρίου-2022
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
23-Οκτωβρίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
4-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-9
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
10-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

30-Οκτωβρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
4-0
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-9
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
4-0
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
2-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

05-Νοεμβρίου-2022
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
06-Νοεμβρίου-2022
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-7
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
8-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
0-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

13-Νοεμβρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
4-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
4-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-11
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-1
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL
2-3
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

20-Νοεμβρίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-2
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-6
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
14-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS
2-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

03-Δεκεμβρίου-2022
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
04-Δεκεμβρίου-2022
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

12:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2023
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2023
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

22-Ιανουαρίου-2023
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2023
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

12-Φεβρουαρίου-2023
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

19-Φεβρουαρίου-2023
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

05-Μαρτίου-2023
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

12-Μαρτίου-2023
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

18-Μαρτίου-2023
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

25-Μαρτίου-2023
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

01-Απριλίου-2023
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

09-Απριλίου-2023
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
VALENCIA C.F SOCCER SCHOOL

10:00
VALENCIA C.F. SOCCER ACADEMY CYPRUS CENTRAL PARK ARENA
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent