1η Αγωνιστική

24-Σεπτεμβρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

2η Αγωνιστική

01-Οκτωβρίου-2023
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

3η Αγωνιστική

08-Οκτωβρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-5
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

4η Αγωνιστική

15-Οκτωβρίου-2023
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
4-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
18-Οκτωβρίου-2023
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

5η Αγωνιστική

22-Οκτωβρίου-2023
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
5-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
6-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

6η Αγωνιστική

29-Οκτωβρίου-2023
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

7η Αγωνιστική

05-Νοεμβρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

8η Αγωνιστική

12-Νοεμβρίου-2023
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

9η Αγωνιστική

19-Νοεμβρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-3
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10η Αγωνιστική

26-Νοεμβρίου-2023
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-6
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
06-Δεκεμβρίου-2023
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

11η Αγωνιστική

10-Δεκεμβρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-4
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12η Αγωνιστική

17-Δεκεμβρίου-2023
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
7-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

13η Αγωνιστική

07-Ιανουαρίου-2024
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
8-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14η Αγωνιστική

14-Ιανουαρίου-2024
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15η Αγωνιστική

21-Ιανουαρίου-2024
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16η Αγωνιστική

04-Φεβρουαρίου-2024
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

17η Αγωνιστική

11-Φεβρουαρίου-2024
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

18η Αγωνιστική

18-Φεβρουαρίου-2024
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

19η Αγωνιστική

25-Φεβρουαρίου-2024
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

20η Αγωνιστική

03-Μαρτίου-2024
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

21η Αγωνιστική

10-Μαρτίου-2024
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

22η Αγωνιστική

24-Μαρτίου-2024
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
7-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-6
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

23η Αγωνιστική

31-Μαρτίου-2024
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
5-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

24η Αγωνιστική

07-Απριλίου-2024
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
10-Απριλίου-2024
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
17-Απριλίου-2024
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

25η Αγωνιστική

13-Απριλίου-2024
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
14-Απριλίου-2024
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
7-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

26η Αγωνιστική

21-Απριλίου-2024
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

11:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

16:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

1η Αγωνιστική

24-Σεπτεμβρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

01-Οκτωβρίου-2023
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

08-Οκτωβρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-5
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

15-Οκτωβρίου-2023
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
4-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
18-Οκτωβρίου-2023
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

22-Οκτωβρίου-2023
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
5-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
6-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

29-Οκτωβρίου-2023
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

05-Νοεμβρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΑΘΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

12-Νοεμβρίου-2023
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

19-Νοεμβρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΑΘΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-3
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

26-Νοεμβρίου-2023
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-6
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΑΘΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
06-Δεκεμβρίου-2023
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

10-Δεκεμβρίου-2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-4
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

17-Δεκεμβρίου-2023
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
7-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΩΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΠΕΔΩΝ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

07-Ιανουαρίου-2024
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
8-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

14-Ιανουαρίου-2024
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

21-Ιανουαρίου-2024
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΩΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΠΕΔΩΝ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

04-Φεβρουαρίου-2024
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

11-Φεβρουαρίου-2024
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

18-Φεβρουαρίου-2024
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

25-Φεβρουαρίου-2024
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

03-Μαρτίου-2024
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

10-Μαρτίου-2024
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

24-Μαρτίου-2024
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
7-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ VITEX - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-6
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

31-Μαρτίου-2024
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
5-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

07-Απριλίου-2024
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
10-Απριλίου-2024
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
17-Απριλίου-2024
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

13-Απριλίου-2024
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
14-Απριλίου-2024
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
7-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

21-Απριλίου-2024
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

11:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

16:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent