1η Αγωνιστική

19-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
1-2
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
0-0
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
5-1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

2η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2020
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
1-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
2-0
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-0
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1-1
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-0
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-1
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

3η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-0
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
0-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
2-0
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
4-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
2-3
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
2-2
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
2-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-0
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

4η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2020
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
0-3
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3-0
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
3-1
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
0-0
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
0-4
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

5η Αγωνιστική

17-Οκτωβρίου-2020
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-1
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
4-2
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-0
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
6-3
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
1-0
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

6η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2020
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-3
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-2
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
1-2
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-4
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
1-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

7η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2020
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2020
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

9η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2020
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

10η Αγωνιστική

21-Νοεμβρίου-2020
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

11η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2020
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12η Αγωνιστική

05-Δεκεμβρίου-2020
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

13η Αγωνιστική

12-Δεκεμβρίου-2020
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14η Αγωνιστική

19-Δεκεμβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15η Αγωνιστική

23-Δεκεμβρίου-2020
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική

09-Ιανουαρίου-2021
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

17η Αγωνιστική

16-Ιανουαρίου-2021
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

18η Αγωνιστική

23-Ιανουαρίου-2021
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

19η Αγωνιστική

30-Ιανουαρίου-2021
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:00
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική

06-Φεβρουαρίου-2021
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

15:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

21η Αγωνιστική

13-Φεβρουαρίου-2021
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15:00
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

15:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

22η Αγωνιστική

20-Φεβρουαρίου-2021
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:00
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

23η Αγωνιστική

27-Φεβρουαρίου-2021
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

24η Αγωνιστική

06-Μαρτίου-2021
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

15:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

25η Αγωνιστική

13-Μαρτίου-2021
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

26η Αγωνιστική

20-Μαρτίου-2021
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

15:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

27η Αγωνιστική

27-Μαρτίου-2021
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

28η Αγωνιστική

03-Απριλίου-2021
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

16:00
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

16:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

16:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

16:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

16:00
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

29η Αγωνιστική

10-Απριλίου-2021
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

16:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

16:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

16:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

30η Αγωνιστική

17-Απριλίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

16:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

16:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

16:00
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

16:00
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

1η Αγωνιστική

19-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
1-2
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-1
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
0-0
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
5-1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2020
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
1-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
2-0
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-0
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1-1
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-0
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-1
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-0
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
0-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
2-0
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
4-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
2-3
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
2-2
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
2-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-0
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2020
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
0-3
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3-0
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
3-1
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
0-0
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
0-4
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

17-Οκτωβρίου-2020
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-1
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
0-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
4-2
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-0
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
6-3
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
1-0
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2020
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2-3
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-2
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
1-2
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-4
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
1-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-1
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2020
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2020
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2020
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

21-Νοεμβρίου-2020
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2020
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

05-Δεκεμβρίου-2020
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

12-Δεκεμβρίου-2020
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

19-Δεκεμβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

23-Δεκεμβρίου-2020
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

09-Ιανουαρίου-2021
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

16-Ιανουαρίου-2021
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

14:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

23-Ιανουαρίου-2021
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

14:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

30-Ιανουαρίου-2021
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:00
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

06-Φεβρουαρίου-2021
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

15:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

13-Φεβρουαρίου-2021
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15:00
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

15:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

20-Φεβρουαρίου-2021
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:00
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

27-Φεβρουαρίου-2021
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

06-Μαρτίου-2021
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

15:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

13-Μαρτίου-2021
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

20-Μαρτίου-2021
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

15:30
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

27-Μαρτίου-2021
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

03-Απριλίου-2021
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

16:00
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

16:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

16:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

16:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

16:00
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

10-Απριλίου-2021
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

16:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ

16:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

16:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

17-Απριλίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

16:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

16:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

16:00
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

16:00
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by