1η Αγωνιστική

25-Σεπτεμβρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

2η Αγωνιστική

02-Οκτωβρίου-2021
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
03-Οκτωβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

3η Αγωνιστική

09-Οκτωβρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
5-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

4η Αγωνιστική

16-Οκτωβρίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014
17-Οκτωβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

5η Αγωνιστική

23-Οκτωβρίου-2021
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

6η Αγωνιστική

30-Οκτωβρίου-2021
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
31-Οκτωβρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

7η Αγωνιστική

06-Νοεμβρίου-2021
ΠΕΓΕΙΑ 2014
5-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
07-Νοεμβρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

8η Αγωνιστική

20-Νοεμβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική

27-Νοεμβρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
28-Νοεμβρίου-2021
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
05-Δεκεμβρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-4
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

11η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2021
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
6-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
12-Δεκεμβρίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014

12η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2021
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
19-Δεκεμβρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

13η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2022
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
0-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
09-Ιανουαρίου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
19-Ιανουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2022
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
16-Ιανουαρίου-2022
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
26-Ιανουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15η Αγωνιστική

22-Ιανουαρίου-2022
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

16η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
30-Ιανουαρίου-2022
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
09-Φεβρουαρίου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
23-Φεβρουαρίου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

17η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2022
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
5-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

18η Αγωνιστική

12-Φεβρουαρίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
13-Φεβρουαρίου-2022
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

19η Αγωνιστική

19-Φεβρουαρίου-2022
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
09-Μαρτίου-2022
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

20η Αγωνιστική

26-Φεβρουαρίου-2022
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014
27-Φεβρουαρίου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

21η Αγωνιστική

05-Μαρτίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

22η Αγωνιστική

12-Μαρτίου-2022
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
13-Μαρτίου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
23-Μαρτίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

23η Αγωνιστική

19-Μαρτίου-2022
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
6-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

24η Αγωνιστική

02-Απριλίου-2022
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
03-Απριλίου-2022
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

25η Αγωνιστική

09-Απριλίου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
3-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-3
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

26η Αγωνιστική

16-Απριλίου-2022
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-5
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

1η Αγωνιστική

25-Σεπτεμβρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

02-Οκτωβρίου-2021
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
03-Οκτωβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

09-Οκτωβρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
5-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

16-Οκτωβρίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
17-Οκτωβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

23-Οκτωβρίου-2021
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

30-Οκτωβρίου-2021
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
31-Οκτωβρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

06-Νοεμβρίου-2021
ΠΕΓΕΙΑ 2014
5-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
07-Νοεμβρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

20-Νοεμβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

27-Νοεμβρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
28-Νοεμβρίου-2021
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
05-Δεκεμβρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-4
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2021
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
6-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
12-Δεκεμβρίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2021
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Περισσότερα
19-Δεκεμβρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2022
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
0-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
09-Ιανουαρίου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
19-Ιανουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2022
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
16-Ιανουαρίου-2022
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
26-Ιανουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

22-Ιανουαρίου-2022
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
30-Ιανουαρίου-2022
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
09-Φεβρουαρίου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
23-Φεβρουαρίου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2022
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
5-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

12-Φεβρουαρίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
13-Φεβρουαρίου-2022
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

19-Φεβρουαρίου-2022
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
09-Μαρτίου-2022
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

26-Φεβρουαρίου-2022
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
27-Φεβρουαρίου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

05-Μαρτίου-2022
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

12-Μαρτίου-2022
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
13-Μαρτίου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
23-Μαρτίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

19-Μαρτίου-2022
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
6-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

02-Απριλίου-2022
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
03-Απριλίου-2022
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

09-Απριλίου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
3-1
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-3
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

16-Απριλίου-2022
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
3-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-5
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent