Διαιτητές φιλικών αγώνων που θα γίνουν αυτή την εβδομάδα

Δευτέρα, 10 Αυγούστου 2020
Αρκετοί φιλικοί αγώνες έχουν  προγραμματιστεί για αυτή την εβδομάδα, την τελευταία πριν την έναρξη του Πρωταθλήματος Cyta.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των φιλικών που θα γίνουν από τις 11 μέχρι τις 15 Αυγούστου (το κείμενο θα ανανεώνεται)

Τρίτη, 11 Αυγούστου

18:00 Στάδιο "Τάσος Μάρκου"

Ε.Ν.Π - ΑΣΙΛ Λύσης
Διαιτητής: Χρυσοβαλάντης Θεουλή
Βοηθοί διαιτητές: Ιωάννης Λαζάρου, Χρίστος Ε. Χρίστου

18:45, ΓΣΠ
Ομόνοια Λευκωσίας - Δόξα Κατωκοπιάς
Διαιτητής: Βασίλης Δημητρίου
Βοηθοί διαιτητές: Νίκος Εγγλέζου, Μάριος Δημητριάδης

17:30, Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Καρμιώτισσα  - Άρης Λεμεσού
Διαιτητής: Γιάννης Αναστασίου
Βοηθοί διαιτητές: Χαράλαμπος Γεωργίου, Ανδρέας Μιχαηλίδης

19:00 ΑΕΚ Αρένα
ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Διαιτητής: Λούκας Σωτηρίου
Βοηθοί διαιτητές: Μιχάλης Σωτηρίου, Μάριος Καλογήρου

Τετάρτη, 12 Αυγούστου

18:00, Στάδιο Οθέλλου Αθηαίνου

Οθέλλος - ΑΕΖ Ζακακίου
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Φελλάς
Βοηθοί διαιτητές: Κυριάκος Σωκράτους, Ανδρέας Π. Ανδρέου

18:00, Κοινοτικό Στάδιο Αγ. Τύχωνα
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα - ΑΕΛ 
Διαιτητής: Αναστάσης Αναστάση
Βοηθοί διαιτητές: Σάββας Κανάρης, Αντώνης Κουντουρέτης

18:30, Κοινοτικό Στάδιο Πύλας 
ΑΣΠΙΣ Πύλας - Ολυμπιάδα Λυμπιών
Διαιτητής: Σίμος Κουσιάππας
Βοηθοί διαιτητές: Ανδρέας Χαραλάμπους, Αδάμος Μιχαήλ

18:30, Κοινοτικό Στάδιο Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - Άρης Λεμεσού
Διαιτητής: Παναγιώτης Χατζηγεωργίου
Βοηθοί διαιτητές: Λάμπρος Λάμπρου, Γιώργος Χαραλάμπους

19:00N. Papas Group Αμμόχωστος Επιστροφή
Νέα Σαλαμίνα - Αλκή
Διαιτητής: Νικόλας Νεοκλέους
Βοηθοί διαιτητές: Παύλος Γεωργίου, Ανδρέας Βίκτωρος

Παρασκευή, 14 Αυγούστου

17:30, Στάδιο "Στέλιος Κυριακίδης"
Καρμιώτισσα - ΕΝΠ

Διαιτητής: Γιάννης Αναστασίου
Βοηθοί διαιτητές: Ανδρέας Μιχαηλίδης, Νίκος Σαμάρας

18:00, Κοινοτικό Στάδιο Ψευδά
Ομόνοια Ψευδά - Δόξα Κατωκοπιάς
Διαιτητής: Ανδρέας Μ. Αργυρού
Βοηθοί διαιτητές: Ανδρέας Τουμάζου, Ανδρέας Βίκτωρος

18:00, Βοηθητικό Στάδιο Δήμου Αγ. Νάπας (αρ. 4)
Αγία Νάπα - Άρης
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Φωτίου
Βοηθοί διαιτητές: Σάββας Κανάρης, Αντώνης Κουντουρέτης

18:00, ΠΑΕΕΚ Κερύνεια Επιστροφή
Ολυμπιακός - Ονήσιλος
Διαιτητής: Βασίλης Δημητρίου
Βοηθοί διαιτητές: Χαράλαμπος Γεωργίου, Χρίστος Ε. Χρίστου

19:00, ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ - Απόλλων
Διαιτητής: Λεόντιος Τράττος
Βοηθοί διαιτητές: Πέτρος Πέτρου, Μιχάλης Σωτηρίου
4ος διαιτητής: Νικόλας Νεοκλέους

19:00, "Αντώνης Παπαδόπουλος"
Ανόρθωση - Πάφος
Διαιτητής: Γιώργος Νικολάου
Βοηθοί διαιτητές: Νίκος Εγγλέζου, Μιχάλης Μαρίνου
4ος διαιτητής: Παναγιώτης Χατζηγεωργίου

Σάββατο, 15 Αυγούστου

18:00, Κοινοτικό Στάδιο Πύλας

Εθνικός Άχνας - Π.Ο. Ξυλοτύμβου
Διαιτητής: Λούκας Σωτηρίου
Βοηθοί διαιτητές: Χαράλαμπος Γεωργίου, Μάριος Καλογήρου

20:00, N. Papas Group Αμμόχωστος Επιστροφή
Νέα Σαλαμίνα - Ερμής
Διαιτητής: Χρυσοβαλάντης Θεουλή
Βοηθοί διαιτητές: Μάριος Δημητριάδης, Ιωάννης Λαζάρου

Τελευταίες Ειδήσεις

Επόμενοι Αγώνες

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by