ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ



 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2018/19

 27η Αγωνιστική

Παρασκευή, 19 Απριλίου 2019

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
19:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
19:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
19:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
16:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Παρατηρητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
16:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

 26η Αγωνιστική

Τετάρτη, 24 Απριλίου 2019

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
16:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Παρατηρητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

 30η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΑΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
16:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΚΚΑΡΗ

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
16:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ - Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
16:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Κυριακή, 21 Απριλίου 2019

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
16:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ-
Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Α΄ Κατηγορίας 2018/19

 25η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
11:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
16:00
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ Β.

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
16:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
16:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

Τετάρτη, 24 Απριλίου 2019

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
16:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Παρατηρητής ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

 29η Αγωνιστική

Κυριακή, 21 Απριλίου 2019

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

ΠΕΓΕΙΑ 2014 - ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
16:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΑΓΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
16:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
16:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΛΚΗ Ορόκλινη - Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
16:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2019 / Β' Όμιλος

 9η Αγωνιστική

Κυριακή, 21 Απριλίου 2019

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ - Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 - ΑΛΚΗ Ορόκλινη
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2019 / Α' Όμιλος

 9η Αγωνιστική

Κυριακή, 21 Απριλίου 2019

Liverpool F.C. International Academy Cyprus - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ - Galacticos Football Club
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΠΑΦΟΣ F.C.
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2018/19

 28η Αγωνιστική

Κυριακή, 21 Απριλίου 2019

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ - ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΡΙΣΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
14:30
Στάδιο OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2018/19

 28η Αγωνιστική

Κυριακή, 21 Απριλίου 2019

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
12:00
Στάδιο ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
12:00
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
12:00
Στάδιο OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

JUVENTUS Academy - ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ - ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
12:00
Στάδιο "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ

 Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2019

 13η Αγωνιστική

Παρασκευή, 19 Απριλίου 2019

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΡΙΣΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΠΑΦΟΣ F.C.
10:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ

Κυριακή, 21 Απριλίου 2019

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

 Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2019

 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΙΚΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ

 Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2019

 13η Αγωνιστική

Παρασκευή, 19 Απριλίου 2019

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
14:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
12:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΛΑΡΙΣΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΠΑΦΟΣ F.C.
12:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Κυριακή, 21 Απριλίου 2019

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

 Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2019

 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΙΚΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ

 Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2019

 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
10:00
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τετάρτη, 24 Απριλίου 2019

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ

 Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2019

 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ

 Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17 2019

 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
12:00
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΡΚΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ Β.

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Τετάρτη, 24 Απριλίου 2019

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΑΓΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
16:00
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

 Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17 2019

 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΛΟΣ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
12:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Παρατηρητής ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικείου Ποδοσφαίρου 2018/19

 5η Αγωνιστική

Κυριακή, 21 Απριλίου 2019

ΠΑΦΙΑ - ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
11:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ - APOLLON LADIES
11:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α' Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών
11:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

BARCELONA FA PYRGOS LIMASSOL - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
11:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 2018/19


 Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 2018/19, Β' Φάση, 3η Αγωνιστική, A' Όμιλος
  Πέμπτη, 18 Απριλίου 2019
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΛΕΥΚΟΘΕΟ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
2ος Διαιτητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥ
3ος Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Χρονομέτρης ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Παρατηρητής ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ
 Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 2018/19, Β' Φάση, 3η Αγωνιστική, Β' Όμιλος
  Πέμπτη, 18 Απριλίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 20:30 AGBU ARARAT - FONBET
Στάδιο
ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ
2ος Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3ος Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Χρονομέτρης ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
  Πέμπτη, 18 Απριλίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 20:30 AGBU ARARAT - FONBET
Στάδιο
ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ
2ος Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3ος Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Χρονομέτρης ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by