Παγκύπριο Πρωτάθλημα Κυπέλλου Βετεράνων 2020 - Α΄ Φάση Όμιλος Αμμοχώστου

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 8
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6
4 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 6
5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6
6 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
7 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 4
8 CHRISTOPHER ΜΙΧΑΗΛ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 4
9 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΜΠΙΩΝ 4
10 ΓΙΑΣΟΥΜΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
11 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
13 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
14 ΧΡΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
15 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΥΧΩΝΑΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
17 ΑΔΑΜΟΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
18 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
19 ΓΕΡΟΛΕΜΟΣ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
20 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2
21 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
22 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
23 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΑΘΗΕΝΟΥ 2
24 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΠΟΓΙΑΤΖΙΗΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
25 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
27 ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
28 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΞΕΝΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2
29 ΑΝΘΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
30 ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
31 ΦΑΝΟΣ ΜΑΠΠΟΥΡΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
32 ΑΡΑ ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
33 ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 2
34 ΠΕΤΡΟΣ ΦΕΣΙΑΣ ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 2
35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΥ Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
36 ΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΤΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
37 JULIO ABEL GALFRASCOLI ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
38 ΑΛΕΞΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
40 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΠΟΠΩΦ ΔΥΝΑΜΟ Μ. ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ 1
41 ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΤΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
42 ΠΙΕΡΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
43 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΙΠΗΣ ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ 1
44 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΑΜΨΩΝ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΦΟΥ 1
45 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΥΡΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
46 ΤΑΚΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
47 ΚΕΝΤΕΑΣ ΑΡΝΑΟΥΤΗ ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 1
48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
49 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΡΙΔΗΣ ΣΟΛΙΑ 1
50 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΕΣΤΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΦΟΥ 1
52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΥΛΛΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΟΛΙΑ 1
54 ΝΙΚΟΣ ΣΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
55 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΝΙΚΚΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΛΙΑ 1
57 ΙΕΡΩΝΥΜΟΣ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
58 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
59 ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
60 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
61 ΤΑΣΟΣ ΞΥΝΙΣΤΕΡΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
62 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
63 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΘΗΕΝΟΥ 1
64 ΑΡΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΦΟΥ 1
65 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΟΥΜΕΝΟΣ Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
66 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
67 ΙΑΚΩΒΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
68 ΧΡΙΣΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΥΝΑΜΟ Μ. ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ 1
69 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
70 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ 1
72 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΙΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
73 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
74 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
75 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΡΑΣΙΑΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
76 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
77 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
78 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΔΕΣΤΟΥ ΔΥΝΑΜΟ Μ. ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ 1
79 HECTOR AUGUSTO GONZALEZ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
80 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΡΡΑΣ ΣΟΛΙΑ 1
81 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 1
82 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
83 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
84 ΚΙΜΩΝ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΑΝΗΣ Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by