Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA Α' Φάση 20/21

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 NICOLAS JEAN PIERRE DIGUINY ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 17
2 TOMAS WAGNER ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 16
3 GIORGI KVILITAIA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 14
4 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 14
5 RYAN YACINE MMAEE A NWAMBEBEN ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 14
6 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 14
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 13
8 ONNI JOHANNES SIMONPOIKA VALAKARI ΠΑΦΟΣ F.C. 13
9 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΡΟΥΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12
10 DANILO CIRINO DE OLIVEIRA ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11
11 JOSE RAFAEL ROMO PEREZ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 11
12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΜΑΝΤΖΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11
13 ISMAIL SASSI ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 10
14 KEVIN THIBAULT LAURENT BERIGAUD ΠΑΦΟΣ F.C. 9
15 TORNIKE OKRIASHVILI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 9
16 JOSEPH ALAN GARNER ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
17 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
18 ERNEST KWABENA ASANTE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
19 MARKO SCEPOVIC ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
20 CHARLISON GIRIGORIO BENSCHOP ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
21 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΖΙΩΝΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 7
22 ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7
23 MATKO BABIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
24 JUAN FELIPE ALVES RIBEIRO ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 7
25 GOBA ELYSEE ZAKPA ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 7
26 DORIAN GEORGE V. KLONARIDIS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6
27 RICHARD DANILO MACIEL SOUSA CAMPOS ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
28 JOSE MANUEL GARCIA NARANJO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6
29 FLORENTIN MATEI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
30 BAGALIY DABO ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
31 ANDRIJA MAJDEVAC ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6
32 BEN SAHAR ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6
33 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 6
34 LORENZO RIERA ORTEGA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
35 LUIS MARCELO TORRES ΠΑΦΟΣ F.C. 6
36 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5
37 RUSHIAN MARCUS AMARI HEBURN MURPHY ΠΑΦΟΣ F.C. 5
38 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
39 FERNANDO EMANUEL DENING ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 5
40 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5
41 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 5
42 ERIC VINCENT BAUTHEAC ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
43 JOAO DIOGO ALVES RODRIGUES ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5
44 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
45 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
46 NICAISE CONSTANT SALLI EDGAR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
47 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΝΙΑΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
48 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
49 WILDE DONALD GUERRIER ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
50 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
51 JASON DAVID IAN PUNCHEON ΠΑΦΟΣ F.C. 4
52 EMILIO NSUE LOPEZ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
53 GINO RONALD VAN KESSEL ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
54 JONATHAN BOARETO DOS REIS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
55 DIEGO MARVIN BISESWAR ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
56 JAN DOLEZAL ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
57 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
58 CARLOS MIGUEL TAVARES DE OLIVEIRA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
59 IDIR OUALI ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
60 KRESIMIR KOVASEVIC ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
61 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
62 GHAYAS ZAHID ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
63 BARNES OSEI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
64 IGOR KHUDOBYAK ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
65 ATTILA ARPAD SZALAI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
66 LOUIS MIGUEL TEIXEIRA RIBEIRO ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
67 BRANKO VRGOC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
68 KEVIN HOLT ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
69 ΛΟIΖΟΣ ΛΟIΖΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
70 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
71 MOHAMED OMAR SASSI ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
72 MAMADOU KAMISSOKO ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
73 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
74 ARSENIO JERMAINE CEDRIC VALPOORT ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
75 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
76 ΚΕΝΑΝ ΜΠΑΡΚΑΝ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
77 ΜΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
78 ABRAHAM GONZALEZ CASANOVAS Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
79 ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
80 MICHAL DURIS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
81 FERNANDO GARCIA PUCHADES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
82 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
83 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
84 FABRICE KAH NKWOH ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
85 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
86 DIEUMERCI NDONGALA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
87 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
88 ANDRE FERREIRA TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
89 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
90 JUAN CAMILO SAIZ ORTEGON ΠΑΦΟΣ F.C. 2
91 MARKO ADAMOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
92 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
93 GUSTAVO NASCIMENTO DA COSTA ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
94 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
95 ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
96 ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
97 PAULUS VERNERI ARAJUURI ΠΑΦΟΣ F.C. 1
98 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
99 ZDENEK FOLPRECHT ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
100 DAVID DOR MICHA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
101 YEVGEN SELIN ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
102 BUOMESCA TUE NA BANGNA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
103 DENISS RAKELS ΠΑΦΟΣ F.C. 1
104 SASA MARKOVIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
105 RENATO JOAO INACIO MARGACA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
106 VINCENT CREHIN ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
107 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
108 GONCALO JOSE GONCALVES DOS SANTOS ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
109 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΡΑΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
110 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
111 BRUNO ARAUJO SANTOS ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
112 OREST KUZYK ΠΑΦΟΣ F.C. 1
113 JUNES BARNY ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
114 STEFAN SPIROVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
115 IRAKLI MAISURADZE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
116 MARIUS LUNDEMO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
117 GEVORG GHAZARYAN ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
118 STEFAN PANIC ΠΑΦΟΣ F.C. 1
119 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
120 CHRISTIAN MANRIQUE DIAZ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
121 CESAR NICOLAS VARELA BATISTA ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
122 MICHAEL LUFTNER ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
123 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
124 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
125 BILAL HAMDI ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
126 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΚΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
127 KINGSLEY KOFI SARFO ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
128 DIEGO MARTIN BARBOZA GONZALEZ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
129 DAVOR ZDRAVKOVSKI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
130 ILLYA MARKOVSKYY ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
131 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
132 BRENO LORRAN DA SILVA TALVARES ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
133 DANIEL ALEXANDER LARSSON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
134 JOAO MIGUEL COIMBRA AURELIO ΠΑΦΟΣ F.C. 1
135 MICKAEL GUILLAUME KEVIN PANOS ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
136 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
137 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
138 NAVARONE CHESNEY KAI FOOR ΠΑΦΟΣ F.C. 1
139 JOAO PEDRO GUERRA CUNHA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
140 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
141 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΠΑΡΤΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
142 OMAR SANTANA CABRERA ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
143 VLADIMIR ETSON ANTONIO FELIX ΠΑΦΟΣ F.C. 1
144 JOSEF HUSBAUER ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
145 JOVAN KOSTOVSKI ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
146 ROMAN GOLOBART BENET ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
147 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΜΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
148 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΙΑΘΑΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
149 STANISLAV YORDANOV KOSTOV ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
150 BENJAMIN AKOTO ASAMOAH ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
151 GREGOR BALAZIC ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
152 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
153 DUSHKO TRAJCHEVSKI ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
154 DORDE DENIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
155 SIMRANJIT SINGH THANDI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
156 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
157 RAFAEL SANTOS DE SOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
158 JOAN GUILLEM TRUYOLS MASCARO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
159 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΚΤΑΡΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
160 MAMADOU KALY SENE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
161 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΡΤΥΜΑΤΑΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
162 FRANCISCO MANUEL GERALDO ROSA ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
163 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΑΙΣΕΡΛΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
164 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
165 AIME MARCELIN GANDO BIALA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
166 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
167 BRAHIMA BRUNO KONE ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
168 THOMAS NATHAN HATELEY Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
169 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
170 RAFAEL GOMES DE OLIVEIRA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
171 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
172 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
173 SLOBODAN MEDOJEVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
174 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
175 ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΡΡΕΑ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
176 ELOSMAN EULLER SILVA CAVALCANTI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
177 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΕΚΚΙΔΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent