Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2017/18

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 22
2 YORDAN YORDANOV DIMITROV ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 18
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15
4 ΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15
5 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 13
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 12
7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 12
9 NADJIB SOUAZARA ANZIZI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12
10 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12
11 SAMUEL NII NOYE NARH ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 11
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΙΜΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 11
13 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 10
14 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 10
15 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕΖΟΥΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 10
16 ΑΛΕΚΚΟΣ ΑΛΕΚΚΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 9
17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΠΠΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 9
18 NANA MALCOLM APPIAH ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 8
19 KOSTADIN BASHOV Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 8
20 IMRAN CORNELIUS G GIESKES ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 8
21 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΓΕΙΑ 2014 7
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΜΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 7
23 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 7
24 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 7
25 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7
26 ΒΛΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7
27 ΠΟΛΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 6
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 6
29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΙΩΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 6
30 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 6
31 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 6
32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΛΛΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 6
33 FRANK YAO TEKU ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 6
34 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΖΗΝΩΒΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 6
35 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 6
36 ΛΟΙΖΟΣ ΣΙΗΚΚΗ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 5
37 ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 5
39 ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
40 ΜΑΡΚΟΣ ΚΙΤΡΟΜΗΛΙΔΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 5
41 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
42 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 5
43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 5
44 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 5
45 ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 5
46 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
47 ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΑΡΧΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
48 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 5
49 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 5
50 AHMED RACHED ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
51 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 5
52 ISHMAEL DANJAJI ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 4
53 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4
54 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΑΤΙΝΑΚΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 4
55 FLAVIO MENDES BENTO ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 4
56 ΠΙΕΡΑΚΗΣ ΠΙΕΡΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 4
57 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 4
58 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4
59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 4
60 DENIS BESIREVIC ΠΕΓΕΙΑ 2014 4
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
63 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΕΠΕΤΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3
64 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΕΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
65 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
66 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
67 HUGO FILIPE DOS REIS MOUTINHO ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
68 ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
69 ΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
70 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΛΟΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
71 ΡΕΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 3
72 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
73 GEORGE OHENEBENG ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
74 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΛΑΖΙΜΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 3
75 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΜΑΝΤΖΑΛΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
76 OPARA IKECHUKWU DAVID ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
78 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
79 ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
80 ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 3
81 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
83 ANOUAR DARDIKI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
84 ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
85 MOROZS JEGORS ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
86 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
87 RAYANE LE MAGADOU Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
88 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
89 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
90 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΤΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
91 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΝΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
92 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
93 ANDERSON OTUMFOUR DARKWA ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
94 DYLAN CABUMI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
95 ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
96 ΤΖΟΒΑΝΗΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
97 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
98 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΥΚΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
99 ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΥΔΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
100 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΠΑΧΤΑΛΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
101 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
102 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΦΤΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
103 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2
104 ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΛΙΑΝΤΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
105 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2
106 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΚΕΖΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
108 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΑΘΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
109 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
110 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
111 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
112 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
113 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
114 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
115 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΒΡΟΝΤΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
116 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
117 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
118 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΝΝΑΟΥΡΙΔΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
119 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΚΑΛΛΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
120 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
121 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
122 ΠΑΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
123 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
124 EROS SILVIO THOMPSON ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
125 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
126 YANIS TAYEB BENBEKHTI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
127 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
128 HERMES ENOCK NTELA NIANZAMBA ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
129 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
130 PASSEKA KARGBO ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
131 CARLOS MANUEL DE OLIVEIRA MARQUES ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
132 ΝΙΚΟΛΑΣ ΡΑΓΓΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
133 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
134 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΥΣΟΥΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
135 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
136 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
137 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΖΑΡΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
138 UDOCHUKWU NWOKO ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
139 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
140 ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
141 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΚΟΥΡΗ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
142 ΠΑΟΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
143 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
144 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
145 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΤΗ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
148 ΜΑΜΑΣ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
149 YANKOUBA DIEME ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
150 ΑΡΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
151 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΚΟΥΣΙΑΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
152 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
153 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
154 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
155 ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
156 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
157 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
158 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
159 STOIL BOGDANOV ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
160 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
161 ΙΑΚΩΒΟΣ ΙΝΙΑΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
162 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΤΑΣΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
163 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
164 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
165 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
166 LASSANA BARRY ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
167 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
168 ΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
169 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΙΑΚΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
170 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
171 MAILISON VICTOR ADRIAN LOPEZ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
172 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
173 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
174 ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
175 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
176 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
177 ΡΑΦΑΗΛ ΘΩΜΑ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
178 ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
179 ΣΙΜΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
180 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
181 ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
182 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
183 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
184 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΟΥΡΤΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
185 JAMES LEE SANDERSON ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
186 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
187 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
188 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
189 ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
190 ΠΕΤΡΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
191 ΣΕΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
192 AARON MAXWELL GOLDMAN ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
193 ΛΟΙΖΟΣ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
194 ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
195 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
196 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
197 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
198 ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
199 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
200 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
201 ΗΛΙΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
202 JOAO FILIPE ANDRANDE ORNELAS ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
203 DANIEL VLADUT POP ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
204 ΠΟΛΥΜΝΙΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
205 SOREL AUREOLE CINKY CHEMIN Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
206 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΤΕΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by