Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2017/18

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 22
2 YORDAN YORDANOV DIMITROV ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 18
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15
4 ΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15
5 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 13
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 12
7 NADJIB SOUAZARA ANZIZI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12
9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 12
10 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΙΜΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 11
12 SAMUEL NII NOYE NARH ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 11
13 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 10
14 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 10
15 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕΖΟΥΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 10
16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΠΠΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 9
17 ΑΛΕΚΚΟΣ ΑΛΕΚΚΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 9
18 KOSTADIN BASHOV Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 8
19 IMRAN CORNELIUS G GIESKES ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 8
20 NANA MALCOLM APPIAH ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 8
21 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 7
22 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7
23 ΒΛΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7
24 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΓΕΙΑ 2014 7
25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΜΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 7
26 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 7
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΛΛΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 6
28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΙΩΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 6
29 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 6
30 FRANK YAO TEKU ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 6
31 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΖΗΝΩΒΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 6
32 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 6
33 ΠΟΛΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 6
34 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 6
35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 6
36 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 5
37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 5
38 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 5
39 ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
40 ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 5
41 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
42 ΜΑΡΚΟΣ ΚΙΤΡΟΜΗΛΙΔΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 5
43 ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΑΡΧΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 5
45 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 5
46 AHMED RACHED ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
47 ΛΟΙΖΟΣ ΣΙΗΚΚΗ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 5
48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 5
49 ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
50 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 5
51 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
52 ΠΙΕΡΑΚΗΣ ΠΙΕΡΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 4
53 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΑΤΙΝΑΚΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 4
54 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 4
55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4
56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 4
57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
59 ISHMAEL DANJAJI ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 4
60 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4
61 DENIS BESIREVIC ΠΕΓΕΙΑ 2014 4
62 FLAVIO MENDES BENTO ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 4
63 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΕΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
64 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΛΟΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
65 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
66 ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
67 ΡΕΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 3
68 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
69 GEORGE OHENEBENG ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
70 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΛΑΖΙΜΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 3
71 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΜΑΝΤΖΑΛΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
72 OPARA IKECHUKWU DAVID ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
73 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
74 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
75 ΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
76 ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
77 ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 3
78 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
79 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
80 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΕΠΕΤΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3
81 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
82 HUGO FILIPE DOS REIS MOUTINHO ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
83 ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
84 ANOUAR DARDIKI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
85 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
86 ΤΖΟΒΑΝΗΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
87 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΥΚΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
88 ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΥΔΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
89 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΠΑΧΤΑΛΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
90 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2
91 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
92 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΦΤΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
93 ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΛΙΑΝΤΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
94 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2
95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
96 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΚΕΖΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
97 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΑΘΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
98 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
99 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
100 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
101 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
102 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
103 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΒΡΟΝΤΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
104 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
105 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
106 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΝΝΑΟΥΡΙΔΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
107 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΚΑΛΛΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
108 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
109 ΠΑΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
110 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
111 ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
112 MOROZS JEGORS ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
113 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
114 RAYANE LE MAGADOU Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
115 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
116 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
117 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
118 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΤΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
119 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΝΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
120 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
121 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
122 ANDERSON OTUMFOUR DARKWA ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
123 DYLAN CABUMI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
124 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
125 ΙΑΚΩΒΟΣ ΙΝΙΑΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
126 HERMES ENOCK NTELA NIANZAMBA ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΤΑΣΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
129 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
130 LASSANA BARRY ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
131 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
132 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
133 ΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
134 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΙΑΚΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
135 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
136 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
137 MAILISON VICTOR ADRIAN LOPEZ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
138 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
139 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
140 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
141 ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
142 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
143 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
144 ΜΑΜΑΣ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
145 YANKOUBA DIEME ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
146 ΣΙΜΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
147 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
148 ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
149 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
150 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
151 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΟΥΡΤΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
152 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
153 JAMES LEE SANDERSON ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
154 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
155 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
156 ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
157 ΠΕΤΡΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
158 ΣΕΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
159 AARON MAXWELL GOLDMAN ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
160 ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
161 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
162 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
163 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
164 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
165 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
166 ΗΛΙΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
167 JOAO FILIPE ANDRANDE ORNELAS ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
168 DANIEL VLADUT POP ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
169 ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
170 ΠΟΛΥΜΝΙΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
171 ΡΑΦΑΗΛ ΘΩΜΑ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
172 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΤΕΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
173 EROS SILVIO THOMPSON ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
174 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
175 YANIS TAYEB BENBEKHTI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
176 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
177 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
178 PASSEKA KARGBO ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
179 CARLOS MANUEL DE OLIVEIRA MARQUES ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
180 ΝΙΚΟΛΑΣ ΡΑΓΓΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
181 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
182 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΥΣΟΥΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
183 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
184 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΖΑΡΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
185 UDOCHUKWU NWOKO ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
187 ΛΟΙΖΟΣ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
188 ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
189 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΚΟΥΡΗ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
190 ΠΑΟΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
191 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
192 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
193 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
194 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΤΗ ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1
195 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
196 ΑΡΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
197 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΚΟΥΣΙΑΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
198 ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
199 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
200 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
201 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
202 ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
203 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
204 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
205 STOIL BOGDANOV ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
206 SOREL AUREOLE CINKY CHEMIN Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by