Toggle navigation
Αρχική
Νέα & Πληροφορίες
Ειδήσεις
Ιστορία της ΚΟΠ
Πρώην Προέδροι
Επιτροπές
Στατιστικά
Πρωταθλήτριες ομάδες
Πρωταθλήτριες Ομάδες Α' Κατηγορίας
Πρωταθλήτριες Ομάδες Β' Κατηγορίας
Πρωταθλήτριες Ομάδες Γ' Κατηγορίας
Πρωταθλήτριες Ομάδες Futsal
Πρωταθλήτριες Ομάδες Γυναικών
Πρωταθλήτριες Ομάδες Νέων Κ-19 Α' Κατηγορίας
Κύπελλο / Τελικοί & Κατακτήσεις
ΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΥΠΡΟΥ
Τελικοί Κυπέλλου Γυναικών
Κυπελλούχοι Futsal
Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών
Τελικοί Κυπέλλου Νέων Κ-19 & Κατακτήσεις
Ιστορικά Στατιστικά Α’ Κατηγορίας
Ισοπαλίες με σκορ 5-5
Αήττητο σερί & συνεχόμενες νίκες
Πρεμιέρα νεοφώτιστων ομάδων από το 2012/2013
Κυπριακές Ομάδες στην Ευρώπη
Συμμετοχές & αγώνες ομάδων στην Ευρώπη
Η προϊστορία Κύπρος - Αγγλία στα Κύπελλα Ευρώπης
Οι πρώτοι σκόρερ στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Αζερμπαϊτζάν
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Λευκορωσία
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Βέλγιο
Η προϊστορία Κύπρος - Βουλγαρία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Δανία
Η προϊστορία μας με ομάδες από την Ελλάδα
Η προϊστορία Κύπρος - Πολωνία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Σλοβακία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Σουηδία
Η προϊστορία μας με ομάδες από την Ουκρανία
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Σερβία
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Καζακστάν
Η προϊστορία Κύπρος - Τουρκία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Ισπανία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρου - Ολλανδίας στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Σκωτία στα Κύπελλα Ευρώπης
Πρώτοι Σκόρερ Α' Κατηγορίας
Super Cup
Super Cup αγώνες και κατακτήσεις
Super Cup Futsal
Super Cup Γυναικών
Δικαστική Επιτροπή & Εφετείο
Fair Play
Διαιτησία
VAR
Κανόνες / Ερωτήσεις & Απαντήσεις Κανονισμών Ποδοσφαίρου
Σχολή Προπονητών
Εισιτήρια Πρωταθλημάτων
Λήψη Αρχείων
Εθνικές Ομάδες
Εθνική Ανδρών
Εθνική Γυναικών
Εθνική Ανδρών Σάλας
Εθνική Ελπίδων U21
Εθνική Νέων U19
Εθνική Παίδων U17
Εθνική Παίδων U16
Εθνική Παίδων U15
Εθνική Παίδων U14
Εθνική Νέων U19 Σάλας
Εθνική Νεανίδων U 19
Εθνική Κορασίδων U17
Διοργανώσεις
'Ανδρες
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας 23/24
Κύπελλο Coca Cola Α' Β' Κατηγορίας 23/24
Super Cup 2023
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ
Κύπελλο Coca Cola Γ΄ & Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 2023/24
Νέοι
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Cablenet 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Β΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Προαιρετικό Κύπελλο Νέων Κ-19 Cablenet Α', Β', Γ' Κατηγορίας 2023/24
Παίδες
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2023/24
Futsal
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Futsal Ανδρών 2023/24
Πρωτάθλημα Κυπέλλου Futsal Ανδρών 2023/2024
Super Cup Futsal Ανδρών 2023
Γυναίκες
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2023/24
Super Cup Γυναικών 2023
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Κυπέλλου Γυναικών 2023/24
Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-18 Amazons 2023/24
Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 Leopards 2023/24
Grassroots
Κριτήρια UEFA
Ειδήσεις Κριτηρίων UEFA
Προγραμματισμένα Σεμινάρια
Οικονομικές Καταστάσεις Σωματείων
Λήψη Αρχείων
UEFA Under 17
VAR
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 2017/18
Σκόρερ
#
Όνομα
Ομάδα
Γκολ
1
ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
30
2
ΦΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
14
3
ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
14
4
ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
13
5
ΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
13
6
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
12
7
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
12
8
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
11
9
ΦΡΙΞΟΣ ΚΑΡΑΟΛΗ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
11
10
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
10
11
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΥΛΛΗΣ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
10
12
ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10
13
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
9
14
ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
9
15
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
9
16
ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
9
17
ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
9
18
ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
8
19
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
8
20
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
8
21
ΤΤΟΦΑΛΛΗΣ ΤΤΟΦΑΛΛΗ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
7
22
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
7
23
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
7
24
ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΛΥΚΥΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6
25
ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΡΕΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
6
26
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
6
27
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
6
28
ΕΛΕΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
6
29
MARIAN ALEXANDRU MARTINAS
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
6
30
ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
5
31
ΑΝΘΟΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
5
32
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
5
33
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
5
34
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
4
35
ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
4
36
ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΙΖΙΔΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
4
37
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
4
38
ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΣΟΜΑΛΛΟΥΡΗ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
4
39
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΓΚΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4
40
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4
41
ΜΑΡΙΟΣ ΤΤΟΦΑΛΛΗ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
4
42
ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4
43
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
4
44
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑΠΑΝΗΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
4
45
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
4
46
ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3
47
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
3
48
ΜΗΝΑΣ ΤΣΙΑΟΥΚΚΑ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
3
49
ΑΒΡΑΑΜ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
3
50
ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΙΑΚΑΛΛΗΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
3
51
ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3
52
ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
3
53
ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3
54
ΧΑΡΗΣ ΚΟΥΛΛΟΥΠΑ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
3
55
ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
3
56
ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3
57
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3
58
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
3
59
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑΡΗ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3
60
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3
61
ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΛΟΥΚΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3
62
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3
63
ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
3
64
ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
3
65
ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3
66
ΕΥΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3
67
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
3
68
ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2
69
ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2
70
ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΛΑΤΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
2
71
ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2
72
ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
2
73
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΡΝΑΒΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
2
74
ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2
75
ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΣΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2
76
ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΑΟΥΝΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
2
77
ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2
78
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
2
79
ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
2
80
ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΑΒΒΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
2
81
ΦΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2
82
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2
83
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2
84
ΑΔΩΝΙΣ ΠΕΛΑΓΙΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2
85
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2
86
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2
87
ELVIS ELLI KRYUKOV
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2
88
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΚΟΤΣΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2
89
ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΕΛΣΘΟΡΠ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
2
90
ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΕΛΑΝΘΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
2
91
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΑ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
2
92
ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2
93
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΛΕΤΤΗΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
2
94
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΤΑΛΛΙΔΗΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
2
95
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2
96
ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΧΡΥΣΟΧΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
2
97
ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΕΓΚΕΡΗΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
2
98
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2
99
ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
2
100
ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
1
101
ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1
102
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
103
ΑΝΤΡΕΑΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
104
ΣΩΖΟΣ ΣΩΖΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1
105
ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1
106
ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΚΑΡΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1
107
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
1
108
ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1
109
ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
1
110
ΛΟΙΖΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1
111
ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1
112
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΛΟΓΑΛΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1
113
ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
114
ΛΟΙΖΟΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
1
115
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
1
116
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1
117
ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΡΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1
118
ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
1
119
ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΟΥΔΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1
120
ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
121
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΗ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1
122
ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΔΕΛΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1
123
ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1
124
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1
125
ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
1
126
ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΝΑΠΠΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
127
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
1
128
ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
1
129
ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1
130
ΙΑΣΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1
131
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΓΑΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1
132
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1
133
ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
1
134
ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΤΟΦΗ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1
135
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1
136
ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΕΤΣΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1
137
ΑΒΡΑΑΜ ΘΩΜΑΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1
138
ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1
139
ΣΕΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1
140
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1
141
ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΣΟΛΑΚΚΙΔΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
142
ΠΑΥΛΟΣ ΣΑΜΠΟΥΓΚΑΣΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1
143
ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
144
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1
145
ΑΡΜΑΝΤΟΣ ΚΑΤΣΙΟΛΟΥΔΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
1
146
ΓΙΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1
147
ΛΕΝΟΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1
148
ΦΟΙΒΟΣ ΠΑΝΑΓΗ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1
149
ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
1
150
ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1
151
ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΣΟΜΑΛΛΟΥΡΗ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
1
152
ΧΡΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
153
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1
154
ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΖΟΥΝΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
155
ΧΡΙΣΤΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
1
156
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
1
Tweets by CyprusFA