Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2021/22

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 HABIB OUESLATI ΠΕΓΕΙΑ 2014 16
2 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 14
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 10
4 EDWARD MASHINYA ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 9
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΧΙΠΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 9
6 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 9
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΤΤΑΡΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 8
8 KAREEM BEN-KMAYAL ΠΕΓΕΙΑ 2014 8
9 GRINOOD JULIO DA COSTA Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 8
10 ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 7
11 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 7
12 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 7
13 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 7
14 BERNARDO MASCARENHAS DINIZ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 7
15 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7
16 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 6
17 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
18 CONNOR MCKINNON WYLIE LESTER FLYNN GILLESPIE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 6
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΙΜΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 6
20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 6
21 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 6
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΚΟΒ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 6
23 GAOUSSOU FOFANA ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 6
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 6
25 ΑΤΗΑΝ ΑRINZE DEVOLDER ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 5
26 CHRISTIVI JOUNIOR KOMBA MASOMBO ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 5
27 ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 5
28 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΔΗΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
29 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΙΕΡΗ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 5
30 ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΑΡΧΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 5
31 NEJC PLAZNIK ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
32 YVAN JUNIOR MEDOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4
33 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4
34 AISLAN PAULO LOTTICI BACK ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
35 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΤΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΙΩΝΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
37 ΣΑΒΒΑΣ ΛΥΤΡΑ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
38 ZEST OWUSU BANAHENE ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 4
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΝΟΙΚΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4
40 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
41 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΑΤΙΝΑΚΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 4
42 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕΖΟΥΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 4
43 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΠΠΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
44 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4
45 ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
46 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
47 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
48 ΚΡΙΣΤΗΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
49 BRICE STEPHANE DIDIER PHILIPPE GOUPY ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
50 MPEMBELE OLIVIER Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
51 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
52 ΦΡΙΞΟΣ ΚΑΡΑΟΛΗ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
53 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
54 MICHAEL AGYEKUM MANTE ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
55 ΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
56 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
57 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3
58 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
59 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
60 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
61 ΣΕΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΛΛΩΤΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΤΕΡΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
64 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΚΚΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
65 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
66 ΜΑΡΙΟΣ ΖΑΝΝΕΤΤΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
67 ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΜΠΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
68 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
69 ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
70 ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
71 RUBEN ABRAAO FERNANDES CORREIA ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3
73 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
74 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
75 BEN RONALD KIFOUMBI Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
76 SVETOSLAV PANAMSKI ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
77 SIMPLICE LEVIS MBOUNTO NKOUATCHOUA ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
78 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
79 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΚΟΤΣΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
80 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
81 CEM BARLIK ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
82 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
83 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
84 MOHAMED ALIEU SHERIFF ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
85 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
86 ΠΟΛΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
87 THOMAS ZOGBLAH TEYE Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
88 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
89 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
90 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΟΚΚΑ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
91 DENIS BESIREVIC ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
92 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
93 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΕΤΤΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
94 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
95 ΧΑΡΗΣ ΚΑΨΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
96 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΠΑΧΤΑΛΙΑΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
97 ANDERSON OTUMFOUR DARKWA Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
98 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΕΤΣΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
99 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
100 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
101 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΗΝΑ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΚΛΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
103 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
105 ΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
106 ΣΩΖΟΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
107 ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
108 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
109 ΕΛΕΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
110 VRUTAAL TROEMAN LUCHENTLY NATANEAL Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
111 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
112 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
113 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
114 FRANCOIS XAVIER TRINITE ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
115 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΗ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
116 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
117 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΝΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
118 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
119 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
120 ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
121 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΛΥΚΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
122 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
123 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΛΕΤΙΝΑΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
124 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
125 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
126 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
127 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
128 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΖΑΚΑΙΟΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
129 DAVID BJELOBRK ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
130 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
131 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
132 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΤΙΜΕΡΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
133 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
134 FELICIEN LEONCE GBEDINYESSI ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
135 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
136 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
137 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΠΕΡΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
138 VALENTINO DE MORRA ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
139 ΓΚΡΕΚΟΡΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
140 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΛΙΚΑ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
141 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
142 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
143 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
144 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
146 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
147 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
148 ΙΛΣΙ KAΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
149 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
150 ΗΛΙΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
151 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
152 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
153 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣΤΕΛΛΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
154 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
155 ΡΕΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
156 ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ ΚΟΥΝΝΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
157 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΟΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
158 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΤΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
159 MAXWELL ANKOMAH ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
160 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
161 ΤΖΙΩΝ ΜΑΡΣΕΛΟ ΓΚΑΛΦΡΑΣΚΟΛΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
162 YANIS FELIX ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
163 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent