Βαθμολογία

# Όνομα Ομάδας Αγώνες Α Νίκες Ν Ισοπαλία Ι Ήττες Ή Τέρματα Τ Υπέρ Υ Τέρματα Τ Κατά Κ Βαθμοί Β
1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15 13 0 2 56 19 39
2 Liverpool F.C. International Academy Cyprus 15 11 2 2 69 25 35
3 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15 10 2 3 51 15 32
4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15 10 2 3 49 20 32
5 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15 10 1 4 52 24 31
6 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15 10 0 5 53 22 30
7 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 15 8 2 5 39 19 26
8 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 15 7 5 3 29 12 26
9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 15 8 1 6 54 35 25
10 ΑΛΚΗ Ορόκλινη 15 8 0 7 37 26 24
11 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15 6 2 7 32 20 20
12 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15 6 2 7 24 35 20
13 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14 6 0 8 30 48 18
14 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 15 4 3 8 31 32 15
15 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15 3 0 12 19 50 9
16 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15 2 0 13 16 75 6
17 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 15 1 0 14 11 87 3
18 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14 0 0 14 7 95 0



*Ο αγώνας ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΜΕΣΟΥ (Κλιμάκιο Πάφου) (29/09/2019) κατακυρώθηκε με τέρματα 1-11 υπέρ του Σωματείου ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΜΕΣΟΥ (Κλιμάκιο Πάφου) , κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής.

*Ο αγώνας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ (03/11/2019) κατακυρώθηκε με τέρματα 0-5 υπέρ του Σωματείου ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής.

*Ο μη διεξαχθής αγώνας ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ (10/11/2019) κατακυρώθηκε με τέρματα 3-0 υπέρ του Σωματείου ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής.

*Ο αγώνας ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ (08/12/2019) κατακυρώθηκε με τέρματα 6-0 υπέρ του Σωματείου ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής.

*Ο αγώνας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (15/12/2019) κατακυρώθηκε με τέρματα 1-8 υπέρ του Σωματείου ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ, κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής.

*Ο αγώνας Liverpool FC International Academy Cyprus - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ (22/12/2019) κατακυρώθηκε με τέρματα 9-1 υπέρ του Σωματείου Liverpool FC International Academy Cyprus , κατόπιν απόφασης της Δικαστικής Επιτροπής.

Ειδήσεις

Επόμενοι Αγώνες

02-Φεβρουαρίου-2020
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS - YΨΩΝΑΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ


Πλήρες Πρόγραμμα

Σκόρερ

# Όνομα Γκολ
1 ΧΡΙΣΤΟΥ 21
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ 20
3 ΙΩΑΝΝΟΥ 19
4 ΠΕΡΔΙΟΣ 17
5 IVANOV 17
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by