1η Αγωνιστική

13-Σεπτεμβρίου-2020
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES
0-8
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
0-9
APOLLON LADIES
ΑΕΛ CHAMPIONS
13-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

2η Αγωνιστική

27-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
0-4
ΑΕΛ CHAMPIONS
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ
8-1
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
-
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

3η Αγωνιστική

04-Οκτωβρίου-2020
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
0-3
APOLLON LADIES
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES
1-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
ΑΕΛ CHAMPIONS
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
9-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

4η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-3
APOLLON LADIES
11-Οκτωβρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
6-0
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΑΕΛ CHAMPIONS
-
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

5η Αγωνιστική

18-Οκτωβρίου-2020
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES
1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
APOLLON LADIES
1-0
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
0-3
ΑΕΛ CHAMPIONS
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
8-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

6η Αγωνιστική

01-Νοεμβρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
APOLLON LADIES
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
APOLLON LADIES

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

11:00
ΑΕΛ CHAMPIONS
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική

15-Νοεμβρίου-2020
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11:00
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΛ CHAMPIONS

11:00
APOLLON LADIES
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

9η Αγωνιστική

22-Νοεμβρίου-2020
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
ΑΕΛ CHAMPIONS
APOLLON LADIES

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

10η Αγωνιστική

06-Δεκεμβρίου-2020
APOLLON LADIES

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΑΕΛ CHAMPIONS
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

11η Αγωνιστική

13-Δεκεμβρίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11:00
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΛ CHAMPIONS

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12η Αγωνιστική

20-Δεκεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΑΕΛ CHAMPIONS
APOLLON LADIES

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

13η Αγωνιστική

23-Δεκεμβρίου-2020
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

14:30
ΑΕΛ CHAMPIONS
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

14:30
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ
APOLLON LADIES

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14η Αγωνιστική

03-Ιανουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΑΕΛ CHAMPIONS

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
APOLLON LADIES
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

15η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES
APOLLON LADIES

11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

16η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΑΕΛ CHAMPIONS

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11:00
APOLLON LADIES
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

17η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
APOLLON LADIES

11:00
ΑΕΛ CHAMPIONS
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

18η Αγωνιστική

31-Ιανουαρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

11:00
APOLLON LADIES
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΛ CHAMPIONS

11:00
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

1η Αγωνιστική

13-Σεπτεμβρίου-2020
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES
0-8
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
0-9
APOLLON LADIES ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ CHAMPIONS
13-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

27-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
0-4
ΑΕΛ CHAMPIONS ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ
8-1
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
-
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

04-Οκτωβρίου-2020
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
0-3
APOLLON LADIES ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES
1-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ CHAMPIONS
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
9-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-3
APOLLON LADIES ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
11-Οκτωβρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
6-0
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ CHAMPIONS
-
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

18-Οκτωβρίου-2020
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES
1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
APOLLON LADIES
1-0
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
0-3
ΑΕΛ CHAMPIONS ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
8-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

01-Νοεμβρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
APOLLON LADIES ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
APOLLON LADIES

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

11:00
ΑΕΛ CHAMPIONS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

15-Νοεμβρίου-2020
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11:00
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ CHAMPIONS

11:00
APOLLON LADIES ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

22-Νοεμβρίου-2020
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
ΑΕΛ CHAMPIONS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
APOLLON LADIES

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

06-Δεκεμβρίου-2020
APOLLON LADIES

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΑΕΛ CHAMPIONS ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

13-Δεκεμβρίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11:00
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ CHAMPIONS

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

20-Δεκεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΑΕΛ CHAMPIONS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
APOLLON LADIES

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

23-Δεκεμβρίου-2020
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

14:30
ΑΕΛ CHAMPIONS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

14:30
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
APOLLON LADIES

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

03-Ιανουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΛ CHAMPIONS

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
APOLLON LADIES ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
APOLLON LADIES

11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΑΕΛ CHAMPIONS

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11:00
APOLLON LADIES ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ

11:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
APOLLON LADIES

11:00
ΑΕΛ CHAMPIONS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

31-Ιανουαρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΠΥΡΓΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. LADIES

11:00
APOLLON LADIES ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ CHAMPIONS

11:00
ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by