1η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
6-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
5-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
2-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

2η Αγωνιστική

02-Οκτωβρίου-2021
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-9
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
03-Οκτωβρίου-2021
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
9-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-5
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

3η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2021
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
4-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

4η Αγωνιστική

16-Οκτωβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
17-Οκτωβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-10
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
6-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-3
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
5-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

5η Αγωνιστική

23-Οκτωβρίου-2021
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-4
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
24-Οκτωβρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
8-4
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-6
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

6η Αγωνιστική

30-Οκτωβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
31-Οκτωβρίου-2021
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
9-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
7-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
5-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
6-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014

7η Αγωνιστική

06-Νοεμβρίου-2021
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-6
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
07-Νοεμβρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-4
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-8
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

13-Νοεμβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
5-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
14-Νοεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

9η Αγωνιστική

21-Νοεμβρίου-2021
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
4-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-3
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-3
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
12-Δεκεμβρίου-2021
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
4-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
6-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-6
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

11η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-5
ΠΕΓΕΙΑ 2014
05-Δεκεμβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
5-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-4
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-9
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12η Αγωνιστική

19-Δεκεμβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
10-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-6
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
14-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
22-Δεκεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
05-Ιανουαρίου-2022
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

13η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
09-Ιανουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
4-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6-3
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-6
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2022
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
3-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
16-Ιανουαρίου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-2
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
9-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15η Αγωνιστική

30-Ιανουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16η Αγωνιστική

06-Φεβρουαρίου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

17η Αγωνιστική

13-Φεβρουαρίου-2022
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

18η Αγωνιστική

20-Φεβρουαρίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

19η Αγωνιστική

27-Φεβρουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

20η Αγωνιστική

13-Μαρτίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

21η Αγωνιστική

20-Μαρτίου-2022
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

22η Αγωνιστική

03-Απριλίου-2022
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

16:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

23η Αγωνιστική

10-Απριλίου-2022
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

16:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

16:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014

24η Αγωνιστική

17-Απριλίου-2022
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

16:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

25η Αγωνιστική

01-Μαΐου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

17:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

17:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

17:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

17:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

17:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

17:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

26η Αγωνιστική

08-Μαΐου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

17:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

17:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

17:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

17:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

17:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

1η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
6-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
5-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
2-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

02-Οκτωβρίου-2021
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-9
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
03-Οκτωβρίου-2021
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
9-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-5
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2021
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
4-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

16-Οκτωβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
17-Οκτωβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-10
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
6-2
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-3
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
5-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

23-Οκτωβρίου-2021
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
2-4
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
24-Οκτωβρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
8-4
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-6
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

30-Οκτωβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
31-Οκτωβρίου-2021
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
9-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
7-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
5-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
6-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

06-Νοεμβρίου-2021
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-6
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
07-Νοεμβρίου-2021
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-4
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-8
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

13-Νοεμβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
5-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
14-Νοεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

21-Νοεμβρίου-2021
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
4-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΥΓΟΡΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-3
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-3
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
12-Δεκεμβρίου-2021
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
4-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΑΘΙΑΤΗ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
6-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-6
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-5
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
05-Δεκεμβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
5-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
1-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-4
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-9
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

19-Δεκεμβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
10-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΑΘΙΑΤΗ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
2-6
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
14-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
22-Δεκεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
05-Ιανουαρίου-2022
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
09-Ιανουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
4-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6-3
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-6
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2022
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
3-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
16-Ιανουαρίου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-2
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6-0
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
9-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

30-Ιανουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

06-Φεβρουαρίου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

13-Φεβρουαρίου-2022
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

20-Φεβρουαρίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

27-Φεβρουαρίου-2022
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

13-Μαρτίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

20-Μαρτίου-2022
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

03-Απριλίου-2022
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

16:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

10-Απριλίου-2022
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

16:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

16:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

17-Απριλίου-2022
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

16:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

16:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

01-Μαΐου-2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

17:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

17:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

17:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

17:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

17:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

17:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

08-Μαΐου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

17:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

17:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

17:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

17:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

17:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent