Πρωτάθλημα Cyta: Πρόγραμμα από τη 10η μέχρι τη 19η αγωνιστική

Τρίτη, 27 Οκτωβρίου 2020
Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από τη 10η μέχρι τη 19η αγωνιστική:

10η  αγωνιστική

Παρασκευή, 06.11.2020                                                          
19:00 Απόλλων Λεμεσού – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών  
Σάββατο, 07.11.2020
16:00 Πάφος FC – ΑΕΛ Λεμεσού
18:00 Ερμής Αραδίππου – Ε.Ν. Παραλιμνίου                 
20:00 Εθνικός Άχνας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                                       
Κυριακή, 08.11.2020
16:00 Ολυμπιακός Λ/σίας – Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου  
18:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας                            
20:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Δόξα Κατωκοπιάς                            

11η αγωνιστική

Σάββατο, 21.11.2020                                                                                             
16:00 Δοξα Κατωκοπιάς – Ερμής Αραδίππου                   
18:30 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ολυμπιακός Λευκωσίας                        
Κυριακή, 22.11.2020     
16:00 Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου – Ομόνοια Λευκωσίας
18:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ανόρθωση Αμμοχώστου
20:00     ΑΕΚ Λάρνακας – Απόλλων Λεμεσού                                   
Δευτέρα 23.11.2020
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Eθνικός Άχνας                          
20:00 Ε.Ν. ΠΑαραλιμνίου – Πάφος FC                                

12η αγωνιστική

Παρασκευή, 27.11.2020             
19:00 Ολυμπιακός Λ/σίας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών                              
Σάββατο, 28.11.2020
16:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Ε.Ν. Παραλιμνίου
18:30 Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας                     
Κυριακή, 29.11.2020                                                                 
16:00 Πάφος FC – Δόξα Κατωκοπιάς
18:30 Απόλλων Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού                                         
Δευτέρα, 30.11.2020
18:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Ερμής Αραδίππου
20:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΚ Λάρνακας    -

13η αγωνιστική

Παρασκευή, 04.12.2020
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου
20:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ανόρθωση Αμμοχώστου      
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.12.2020
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Εθνικός Άχνας
18:30 ΑΕΚ Λάρνακας – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Κυριακή, 06.12.2020     
16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Απόλλων Λεμεσού
18:30 Ερμής Αραδίππου – Πάφος FC
Δευτέρα 07.12.2020
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας                           

14η  αγωνιστική

Παρασκευή, 11.12.2020             
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου
20:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Εθνικός Άχνας
Σάββατο, 12.12.2020
16:00 Ερμής Αραδίππου – Ανόρθωση Αμμοχώστου
18:30 ΑΕΛ Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας                
Κυριακή, 13.12.2020                                                                 
16:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
18:30 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού  
Δευτέρα, 14.12.2020
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΠΑΦΟΣ FC

15η αγωνιστική

Παρασεκυή, 18.12.2020                                                          
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Oμόνοια Λευκωσίας
20:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Πάφος FC
Σάββατο, 19.12.2020
16:00 Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου – ΑΕΛ Λεμεσού 
18:30 Ολυμπιακός Λ/σίας – E.Ν. Παραλιμνίου            
Κυριακή, 20.12.2020     
16:00 Απόλλων Λεμεσού – Ερμής Αραδίππου
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
20:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα Κατωκοπιάς

16η  αγωνιστική

Τρίτη, 22.12.2020
18:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου
20:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
Τετάρτη, 23.12.2020
16:00 Πάφος FC – Απόλλων Λεμεσού 
18:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
20:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών                            
Πέμπτη, 24.12.2020
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ολυμπιακός Λευκωσίας
18:00 Ερμής Αραδίππου – Εθνικός Άχνας

17η αγωνιστική

Σάββατο, 02.01.2021                                                
16:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΑΕΛ Λεμεσού
17:00 Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου – Δόξα Κατωκοπιάς
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ε.Ν.  Παραλιμνίου                
20:00 Ολυμπιακός Λ/σίας – Eρμής Αραδίππου
Κυριακή, 03.01.2021     
16:00 Εθνικός Άχνας – Πάφος FC         
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Oμόνοια Λευκωσίας     
20:00 Απόλλων Λεμεσού – Ανόρθωση Αμμοχώστου    20:00                   

18η  αγωνιστική

Τρίτη, 05.01.2021
16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών   
18:00 Ερμής Αραδίππου – Νεά Σαλαμίνα Αμ/στου
20:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ  Λευκωσίας                  
Τετάρτη, 06.01.2021
16:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Εθνικός Άχνας
18:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
20:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας                      
Πέμπτη, 07.01.2021
19:00 Πάφος FC – Ολυμπιακός Λευκωσίας      

19η  αγωνιστική

Σάββατο, 09.01.2021                                                               
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ομόνοια Λευκωσίας
18:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων Λεμεσού
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ερμής Αραδίππου                  
Κυριακή, 10.01.2021     
16:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Δόξα Κατωκοπιάς
18:30 ΑΕΚ Λάρνακας – Ε.Ν. Παραλιμνίου          
Δεύτερα, 11.01.2021
18:00 Ολυμπιακός Λ/σίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
20:00 Νέα Σαλαμίνα - Αμ/στου – Πάφος FC

Τελευταίες Ειδήσεις

Επόμενοι Αγώνες

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by